Reklama [A] E-CHO
Reklama [B] - HELOWE BARLINEK
Reklama [J] - GBS BANK
Relacja wideo z debaty.

30 października 2018 roku w sali widowiskowej BOK odbyła się debata kandydatów na Urząd Burmistrza Barlinka, w której skonfrontowali się: Dariusz Zieliński i Cezary Krzyżanowski.

Debatę podzieloną na dwie tury pytań moderował dziennikarz Jacek Słomka. Kandydaci odpowiadali na pytania mieszkańców przesłane za pośrednictwem portali internetowych oraz pytania zadawane kontrkandydatowi.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z debaty.

Część 1.

Część 2.

Część 3.

30-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę, ale w przypadku niedzielnego zwycięstwa Krzyżanowskiego, to Zieliński na dobre już wylatuje z Ratusza (bowiem nie zabezpieczył się w swojej pysze żadnym innym mandatem radnego), zaś ten pierwszy zwalnia miejsce w Radzie Gminy dla Michała Rosenkiewicza (skoro to właśnie on uzyskał w tym 3 okręgu największą po nim liczbę głosów) z Komitetu tego drugiego?!
 • Debata stała na bardzo wysokim poziomie. Tego nie da się porównać z tym co dzieje się w Myśliborzu - klasa Panowie! Barwo!
  Wracając do meritum, to oboje kandydtów odpowiadało poprawnie i żaden gafy nie popełnił. Widać jednak różnicę
  w wypowiadaniu się. Złotousty Zieliński to taki zaprogramowany robot, gdyby miał strzlić komuś w głowę, zrobiłby to i nawet brewka by mu nie drgęła.
  Czarek z kolei wypowiadał się tak, aby za razem łapać kontakt z publicznością, nawet pokrętne odpowiedzi odbierało się fajnie.
  To ma znaczenie przy rozmowach choćby z Marszałkiem - bo wybaczcie, po 20 minutach z Zielińskim byłby wykończony - nudziarz.
  Trzeba drodzy mieszkańcy WYBRAĆ CZARKA! Spytacie dlaczego? A no bo dlatego, że Zieliński siedzi przy władzy w Barlinku tyle lat,
  zabetonował się na swoje poglądy, przemyślenia i wielu problemów albo nie dostrzega, albo nie widzi sesnu ich rozwiązywać.
  MŁODYM trzeba dać szansę! Podobnie zrobiły Strzelce Krajeńskie, które dziś ekspolodują z rozwojem i innowacyjnością.
  Burmistrz ma szacunek do młodych i jak i starych mieszkańców - jest dla ludzi? A Złotousty? Dla ludzi? Przyjazny?
  Wolne żarty! Młodego wybieramy i idziemy do przodu!
 • Żeby nie było, iż ktoś zaraz w PO-PiS'owskim stylu będzie mi wmawiał, że jak zasadnie krytykuję ten cały SLD'owski relikt PRLowski (gdyby w Polsce była dekomunizacja tj. w Czechach, czy w Estonii, to już dawno byśmy się tych wszystkich pachołków Kremla pozbyli z przestrzeni publicznej) z jego tutejszym a la siarkiewiczowym liderem, to muszę popierać krętackiego pyszałka Zielińskiego (ten za tą swoją antyobywatelską butę powinien w końcu wylecieć na zbity pysk z Ratusza), bo jako Prawemu Polakowi mi się to zwyczajnie nie godzi.

  Dlatego też żaden z tych wyjątkowo felernych Kandydatów kompletnie nie zasługuje na głos żadnego z Mieszkańców Barlinka, skoro dla nich obu liczy się jedynie ich własny stricte karierowiczowski interes, a My mamy im tylko posłużyć za stado baranów do podatkowego strzyżenia.

  Stąd też jak już tak sobie tę całą debatę pod siebie samych ze swoimi Klakierami na widowni wyreżyserowali (unikając jak tylko mogli bezpośredniego kontaktu z bezpośrednimi pytaniami od bezstronnych Wyborców), to niech tylko ta klika "krewnych i znajomych królika" się już tylko do tych urn w podskokach uda, bo nikt inny nie ma w tym żadnego nawet interesu, aby na rzecz tych skrajnych Egocentryków się celowo do lokalu wyborczego fatygować (no chyba, że chce później mieć z tego tytułu kaca moralnego, iż dał się zwieść na tę stalinowską śpiewkę pt. "nie głosuj za nim, tylko przeciwko temu drugiemu", bo tak czy owak POstPZPRowskie status quo zostanie zachowane, a "ciemny lud" niech myśli, że miał jakikolwiek wybór, pomimo iż już na samym starcie został go w istocie kompletnie pozbawiony).
 • Do Ewy

  W podsumowaniu ulotki Krzyżanowskiego niestety czytamy, że będzie ona szanował "wartości europejskie" (w domyśle rzecz jasna jako zawodowy propagandzista Związku Socjalistycznych Republik Eurokołchozkich ma na myśli te unijne, które są wrogie tym Naszym tradycjonalistycznym), a dodatkowo jako przewodniczący lokalnego SLD musiał podpisać w swojej komunistycznej partii lojalkę nt. propagowania dewiantów LGBT - stąd też odpowiedź na Twoje zapytanie jest akurat w tej kwestii jednoznacznie jasne.
 • Burmistrzowie z powiatu myśliborskiego w razie rabunkowej gospodarki leśnej w swoim regionie są zobowiązani interweniować u powiatowego Starosty, który w ich imieniu ma obowiązek takową zmasowaną wycinkę drzew powstrzymać, a to że ani Zieliński, ani nawet Krzyżanowski nic nie zamierzają w tym względzie czynić, to pod ich ignoranckimi rządami w niedługim czasie będziemy mieli wokół Barlinka zamiast Puszczy Barlineckiej, to jedną wielką pustynię z kompletnie wyjałowioną ziemią (tzw. "szkółki leśne" nie są w stanie się skutecznie przyjąć, kiedy wokół nich cały czas odbywa się zmasowany wyrąb kolejnych hektarów drzewostanu).

  Jakże bowiem trzeba być człowiekiem wyjątkowo złej woli, aby udawać, że nic się niepokojącego w tej kwestii w ostatnich latach w Naszej Gminie nie dzieje, skoro jeszcze nigdy wcześniej leśne obrzeża Naszego miasta nie były aż w tak zradykalizowanym stopniu dosłownie wycinane w pień (teraz się już nie przerzedza u Nas lasu z co bardziej dorodnych okazów tylko tnie się po całości po wszystkim, co tylko nada się do opału)?!

  Dlatego mam nadzieję, że Mieszkańcy Barlinka w odróżnieniu od tych pożałowania godnych Kandydatów na Burmistrza nie będą aż tak bardzo krótkowzroczni, skoro każdy z Nas bez większego trudu potrafi sobie wyobrazić, co się stanie w tej Naszej już i tak zadymionej i wietrznej kotlinie, kiedy z niej samej pozbędziemy się wszystkich dorodnych drzew, które Nam te uciążliwości przemysłowo-klimatyczne w znaczący sposób niwelują.
 • Panie B... obiecał pan że nie będzie smrodu a jest obiecał pan że będzie basen a nie ma obiecał pan że nie będzie emerytów na stanowiskach a są.
 • Dariusz możesz się powoli pakować ....... 4 lata rządów z własną radą bez efektów dla miasta ,Mam uwierzyć że teraz będzie lepiej ....... zapomnij
 • Środkowy uczestnik debaty zrobił najlepsze wrażenie, powinien startować w wyborach. Kandydaci ominęli temat \"goracego kartofla\" jakim jest permanentne zatruwanie GT smrodem, który emituję Hacon wprost do środowiska.
 • Drogi Wyborco IP83,16,,,,, Mariuszku kochany, raczej nie widziałem w zachowaniu pani K. i młodego W. ( jeżeli już powinno być pana W.) żenady, braku taktu i godności, a jeżeli mówimy o fair play, to zwróć się do sztabu Zielińskiego. I z tą młodością pana Zielińskiego to chyba mała przesada, bo gdyby udało mu się przeżyć dwie kadencje to prawie emeryturka.
 • Mnie przekonał Krzyżanowski mówił serca nie recytował wyuczonych tekstów.Zieliński 10 lat w radzie 4 lata burmistrzem a on dopiero teraz mówi o jakich kontraktach pojawiających się inwestorach. Gdzie byłeś wcześniej Pytam się ciebie burmistrzu.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Dzień dobry, Do wynajęcia mieszkanie ...
Wynajmę kawalerkę , ścisłe centrum Barli...
Do wynajęcia lokal na działalność gospod...
Praca sezonowa w lokalu gastronomicznym ...
mieszkanie 3-pokojowe na Górnym Tatasi...
Poszukujemy Kucharza z doświadczeniem do...
Poszukiwana osoba na stanowisko pomoc ku...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy popierasz protest nauczycieli?

NIE
TAK
NIE WIEM
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - INTER-COM
Reklama [G4]
Reklama [G4] - SKLEP ZOOLOGICZNY
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...