Reklama [A] - MARAL Hurtownia BHP
Reklama [B] - FIEGE
MARAL - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BHP
Relacja wideo z debaty.

30 października 2018 roku w sali widowiskowej BOK odbyła się debata kandydatów na Urząd Burmistrza Barlinka, w której skonfrontowali się: Dariusz Zieliński i Cezary Krzyżanowski.

Debatę podzieloną na dwie tury pytań moderował dziennikarz Jacek Słomka. Kandydaci odpowiadali na pytania mieszkańców przesłane za pośrednictwem portali internetowych oraz pytania zadawane kontrkandydatowi.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z debaty.

Część 1.

Część 2.

Część 3.

30-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Szanowny panie redaktorze i szanowni państwo uczestnicy tego forum. Dlaczego pojawiły się teksty o UE i tego co za sobą niesie w tym wypadku negatywnego. Wybierając burmistrza jestem ciekawy stanowiska kandydata czy najważniejsze są dla niego „unijne wartości" czy może po prostu wartości a Polska jest tu przykładem dla innych. Kiedy w Polsce były toalety to Francuzi załatwiali się w swoich pałacach w pokojach! i nie wiedzieli co to sztuce o ludobójstwie i robieniu z ludzi mydła nie wspomnę. Więc ostrożnie z tymi Unijnymi wartościami, bo to we Francji obowiązuje zakaz mówienia tata mam! Wprowadzanie dewiacji do szkół może zablokować rada, burmistrz, ale jeżeli jest mu to obojętne albo dla dotacji UE zrobi wszystko to chciałbym wiedzieć jakie jest stanowisko w tej sprawie, bo publiczne deklaracje można później egzekwować. PO jak i PiS w bardzo wielu sprawach okłamały Polaków podałem przykład Ustawy 1066 ! a dziennikarzom, którzy wyciągają na światło dzienne niebezpieczne dla rządzących tematy wręcz grozi się śmiercią a podobno mamy wolną Polskę? Druga sprawa w rozmowie z wieloma młodymi osobami w Barlinku powiem jedno nie czują wsparcia a można, bo robią to inne gminy, gdzie burmistrz ma klapki na nogach a nie na oczach. Jeżeli dajmy na to pan X ma pomysł na biznes to trzeba szukać jak go wspomóc jak przy okazji gmina może tu zarobić a są takie biznesy. A nie podkładanie kamieni pod nogi i to przez dobrą zmianę! Nie jest tajemnicą że walka o miejsce w gminie to pieniądze obsadzanie stanowisk swoimi ludźmi rodzinne układy i kij z tym, żeby za tym coś się działo a tym czasem szkoda komentować.
 • Ech, że mnie nie wybraliście. Za tą kasę paliłbym jeszcze lepszego gł.... .
 • Chciałam zadać TE pytanie:

  Czy zgodzilibyście się Panowie Kandydaci, aby takie „Piątki LGBTQI” były w barlineckich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych jak ten z 26-10-2018 roku, który miał być w 200 szkołach.? Pytam się o to, ponieważ w lgbtqi jest ponad 55 płci, m.in. takie jak tranwestyci, ludzie interpłciowi, biseksualni, famale to male i nie wiadomo czy są oni w pełni zdrowymi osobami czy może są z pewnym, nieustalonym do końca, defektem genu?

  Jednak "pewni" cenzorzy nie dopuścili :(:(:(
  A i tak kiedyś zadam już na posiedzeniu rady. (mam nadzieję w ciągu 12-tu miesięcy.

  Dodatkowe info: Podobnie jak mutacja np. osoby chorej na zespół Downa – gdzie jest ustalona mutacja w postaci dodatkowego chromosomu 21.?
  Jak nie wiecie Panowie: W krajach starej „bardziej nowoczesnej: Unii indoktrynacja lgbtqi zaczyna się już w przedszkolach a w szpitalach w dokumentach urodzeniowych nie wpisuje się płci : dziewczynka, chłopiec.
  - Przecież szkoły podstawowe i ponadpodstawowe są pod „opieką” gmin, tak więc Burmistrzowie mają pewien wpływ na to co się dzieje w tych szkołach.
  - Przepraszam osoby z zespołem Downa, że porównuję do Was osoby grupy LGBTQI.
 • Do Janina

  No faktycznie "postęp" lewackich genderowców został zarówno przeze mnie, jak i nawet przez Ciebie niedoszacowany, skoro Ci już w 2014 roku na Pejs'zbuku dawali swoim użytkownikom w UK aż 70 płci do wyboru, także aby za ich "nowoczesnością" nadążyć wypadałoby już założyć ich setki, aby w kolejnej dekadzie móc mówić o tysiącach (w końcu wariacje na tym polu są dla lewaków ziemią obiecaną) ;-)

  Natomiast wracając do Twojego lekceważącego tonu ws. totalnego wykarczowywania okolicznych lasów przy całkowitej bierności ze strony Ratusza warto jest uściślić, że gdyby ten proceder dokonywał się jeszcze w odleglejszych rejonach Puszczy Barlineckiej, to by można go było jeszcze jakoś tam przeboleć, skoro większego wpływu by on nie miał na zdrowie tutejszych Mieszkańców, ale że mamy z nim właśnie teraz do czynienia dosłownie na samych obrzeżach Naszego miasta, stąd Twoja kompletna ignorancja jest dla mnie zupełnie nie zrozumiała.

  Być może jesteś zupełnie pozbawiona wyobraźni, stąd nie pojmujesz związków przyczynowo-skutkowych, więc Ci chcę niniejszym jedynie uzmysłowić, że pozbywając się całego pobliskiego drzewostanu z Naszej kotliny skazujemy się na taki sam smogowy dyskomfort (pod jego wpływem rakotwórcza śmiertelność radykalnie wzrasta) jaki jest teraz udziałem wszystkich mocno uprzemysłowionych miast Polski, stąd też Twoje irracjonalne twierdzenie, iż usprawiedliwia ten rabunkowy wyrąb samo tylko zwiększenie zatrudnienia pośród ukraińskich pracowników na terenie Barlinka w przemyśle drzewnym mogło paść z ust tylko kogoś, kto najchętniej Nasze miasto by całkowicie puścił z dymem.
 • Do Redakcji

  Bardzo proszę nie stosować tu żadnej cenzury względem Pana Tomasza, którego wypowiedzi są jak najbardziej na temat tejże debaty, skoro w sposób bardzo merytoryczny obrazują z czym się de facto będzie wiązał ewentualny wybór Krzyżanowskiego (będącego nie bez kozery po wyjątkowo prounijnym kierunku "organizacja i zarządzanie w procesie Integracji europejskiej") na Burmistrza Barlinka, a o czym zawczasu warto powiadomić wszystkie PiSowskie "Pelikany" i POwskie "Lemingi", które nie są w stanie z wiadomych względów dowiedzieć się o tym wszystkim z reżimowej TVPiS, czy tym bardziej folksdojczowej WSI24 i probrukselskiego POlshitu.
 • 2/2 Na przykład, stosowanie środków przymusu bezpośredniego w stosunku do polskich demonstrantów. Wyobrażacie sobie sytuację, w której na przykład niemiecka policja, pacyfikuje Marsz Niepodległości w Warszawie? To już nie wystarczą nam niemieckie bojówki Antify (lewackie bojówki przyjeżdżające do Polski robić zadymę i bić uczestników patriotycznych demonstracji .Żeby nie pozostać gołosłownym – art. 12 ustawy przewiduje chociażby specjalne szkolenia, dotyczące ZASAD I WARUNKÓW UŻYCIA BRONI PALNEJ „ONI MOGĄ STRZELAĆ DO WAS”! Idźmy dalej, służby państw obcych mają teraz prawo do aresztowania każdego obywatela polskiego (z wyjątkiem osób objętych immunitetem) na 48 godzin. Mogą też go przesłuchiwać, fotografować, zbierać odciski palców… Art. 8 ust. 1 pkt 3 gwarantuje też możliwość „wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego”. Ta ustawa wyszła od Niemców, którzy chcieli wzmocnić swoją dominację w Europie jeszcze bardziej. Traktat z Prum z 2005 roku, który zezwala m. in. niemieckim siłom porządkowym na przekraczanie granic państwowych krajów członkowskich „w celu zwalczania terroryzmu”. Przechodząc do krótkiego podsumowania – myślę, że warto zastanowić się nad tym, dlaczego o tak istotnych sprawach milczą polskie mass media. Dlaczego nie mówią o rzeczach tak ważnych dla państwa w którym funkcjonują, a zamiast tego poświęcają lwią część czasu antenowego wydarzeniom na Krymie, prześcigając się w relacjach na ten temat? Już teraz obce służby bezpieczeństwa rozpoczęły kompleksową budowę baz danych obywateli polskich, mieszkających na terytorium Rzeczypospolitej. Inwigilacja czy „integracja europejska”?

  Od Redakcji:
  Panie Tomaszu (Tomek). Co mam z Panem zrobić? Proszę mi podać argument lub argumenty na korzyść, abym nie musiał usunąć Pana komentarzy, które "nie dotyczą" materiału jakim jest relacja z debaty.
  Co mają na celu i co mają wspólnego Pana komentarze z w/w debatą kandydatów na Urząd Burmistrza Barlinka?

 • 24.02 bieżącego roku, Prezydent Bronisław Komorowski podpisał uchwaloną przez Parlament ustawę dającą uzbrojonym oddziałom porządkowym obcych państw możliwość wejścia na terytorium Polski! Ustawa o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, bo tak się ona formalnie nazywa, przeszła przez Sejm,– BEZ KONSULTACJI ZE SPOŁECZEŃSTWEM. Warto jeszcze przypomnieć jakie konkretnie uprawnienia otwiera ustawa przed funkcjonariuszami służb porządkowych obcych państw?
 • Już po egzekucji polskich oficerów, w 1943 r. ukazała się stalinowska dyrektywa, która zalecała: “Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej”. Pytanie – skąd tak dobrze znają ją organizatorzy i uczestnicy zamieszek, wywołanych podczas Marszu Niepodległości, oraz usłużni publicyści i politycy, którzy murem stanęli za zadymiarzami, usiłując wytworzyć (na szczęście tym razem niezbyt skutecznie) propagandowy fakt w opinii publicznej?

  Mówienie o uczestnikach Marszu Niepodległości jako o “faszystach”, a o lewackich bojówkarzach jako “antyfaszystach” to wulgarne nadużycie pojęć, które przecież mają konkretne znaczenie nie tylko semantyczne, ale też historyczne. Czy walka o niepodległość Polski, a także upamiętnianie jej obrońców to faktycznie jest “faszyzm”, a przeciwstawianie się biało-czerwonym flagom i wymachiwanie czerwonymi szmatami, symbolami nie tylko komunizmu, ale też… nazizmu (wszak III Rzesza Niemiecka wprowadzała ludobójstwo pod taką flagą i pod znakiem połamanego krzyża), to jest jakiś “antyfaszyzm”? Czy można znaleźć jakiekolwiek analogie między uczestnikami marszu a faszyzmem jako takim, czy też raczej należy się ich doszukiwać, ale właśnie po przeciwnej stronie? STOP dla niszczenia wartości - nie ma unijnych wartości albo coś jest dobre albo nie !
 • jakie są podstawowe plany Unii Europejskiej będącej częścią Nowego Porządku Świata. Są to: zniszczenie rządów poszczególnych państw i zainstalowanie jednego ponad wszystkimi, zniszczenie religii oraz instytucji małżeństwa i tworzenie fałszywych wartości, zniszczenie wartości rodzinnych po to aby społeczeństwo było rozbite, zniszczenie ekonomiczne poszczególnych krajów tak aby popadły one w zależność oraz falsyfikacja historii w celu wychowywania narodów posłusznych owiec. Polecam obejrzeć sobie na you tube otwarciu najdłuższego tunelu świata w Szwajcarii !
 • Unijne dotacje „Większe kraje dają mniejszym krajom dotacje na rolnictwo, rozbudowę infrastruktury oraz umocnienie ekonomii”. Zapominamy jednak o tym, że te pieniądze trzeba będzie kiedyś oddać a jeśli nie będziemy w stanie Polskę trzeba będzie sprzedać aby spłacić długi. „Pomoc” nie jest tu więc właściwym słowem. Ludzie szybko zapominają ile to zakładów upadło w Polsce na zlecenie Niemiec (UE). Celowy upadek wartości moralnych jest wręcz specjalnością euroreżimu dlatego że wyniszczenie narodu poprzez wyniszczenie jego kultury i wiary daje zamierzone efekty. Nie jest tajemnicą że mieszanie się ras oraz jawna degeneracja seksualna prowadzą do końca narodu. Wybierasz PO czy wybierasz PiS to to samo bo to farbowane lis trzeba patrzeć na to co robią na owce a nie na piękne słowa o patriotyzmie a później prezydent z Polakami nie chce iść a z żydami idzie bez problemu w marszu żywych. Zapraszam do Muzeum Żydów w Warszawie by każdy sam zobaczył jak Polacy są obrażani za własne pieniądze.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Wykonuję prace pielęgnacyjne w ogrodzie:...
Zatrudnię do prac ogólnobudowlanych. Wym...
Witam.Od 1/09/2019 będę miał do wynajęci...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...