Reklama [A] E-CHO
Reklama [B] ZSiPO
MARAL - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BHP
Relacja wideo z debaty.

30 października 2018 roku w sali widowiskowej BOK odbyła się debata kandydatów na Urząd Burmistrza Barlinka, w której skonfrontowali się: Dariusz Zieliński i Cezary Krzyżanowski.

Debatę podzieloną na dwie tury pytań moderował dziennikarz Jacek Słomka. Kandydaci odpowiadali na pytania mieszkańców przesłane za pośrednictwem portali internetowych oraz pytania zadawane kontrkandydatowi.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z debaty.

Część 1.

Część 2.

Część 3.

30-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • "wartości europejskie" - to nie wartości to współczesna forma zniewolenia , totalitaryzm. Przykład : Ministerstwo Sprawiedliwości chce zaostrzyć kary za złe traktowanie zwierząt. W praktyce oznacza to, że rolnik, który np. ubije świnię na własne potrzeby bez stosownych zezwoleń, może zostać skazany nawet na 3 lata pozbawienia wolności.
  Nie da się ukryć że Unia działa na ogromną niekorzyść narodowych interesów swoich republik. Taki kraj jak Polska jest obecnie tylko tanim rynkiem zbytu dla obcych firm gdzie Polacy pracują za małe pieniądze na obce kapitały lub są zmuszeni wyjechać aby dorabiać obce narody. Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego Polska importuje bardzo drogie mleko i jogurty z Niemiec, pomimo że sama produkuje tyle dobrego i taniego mleka że trzeba je potem wylewać na ulicę? 40 firm w Lipianach po wejściu do UE - 2 ! Jesteśmy tak ogłupiani przez media że szkoda pisać tylko urzędników przybywa i monitoringu wszystkiego i każdego.
 • W dodatku ciągle jedne i te same komentarze " trzeba zmiany " " trzeba na młodego " , wiesz co szczerze nie lubię Darka za pewne decyzje i on o tym wie ale Czarek jajo zrobi. Barlinek nie zmieni się tak jak to obiecuje. Nie lubię ciągłego i tego samego nawijania. Nie zagłosuję na Czarka z tego względu co wyprawial dawniej w urzędzie oraz braku poszanowania do 2 człowieka.
 • I właśnie o tym pseudo poparciu cały czas piszę. Prosty przykład skoro przed 1 tura w ankietach wygrywa Cezary masakrujac rywali dosłownie no to coś tu nie halo? Powinien wygrać bez 2 tury przy takiej przewadze
 • Do IP: 77.112.xx.xx 31-10-2018, 19:02:41

  Niestety sztab Dariusza Z. jest jeszcze lepszy na B24 - Mój wpis pod nr. 61- Jak Pan Cezary ..." - dzisiaj o godz. 10:27 miał +2 a teraz na godz. 20:47 ma -16.

  Zobacz na Ich facebookowych stronach - 55% popiera Cezarego K. a ok. 55% jest PRZECIWKO Dariuszowi Z.
  Również tutaj w sondażu wygrywa Czarek.
 • Politycy gdyby prowadzili własny biznes, już dawno by zbankrutowali :-) ale zadłużają obywateli a sami żyją jak pączki w maśle :-)
 • Do Demaskatora

  Oni sami się teraz tak tytułują LGBTQI (Q - to nie wiem co to znaczy, I - interpłciowość: wielopłciowość)
  A podobno, według genderowego lewactwa jest ponad 55!!sic płci.

  Chodzi mi że to jest "puste" zapytanie do burmistrzów, lepszym pytaniem na który mają większy wpływ jest zapytanie, którego nie było a dotyczyć mogło wielkiego braku miejsc parkingowych.
  Jeśli chodzi o wycinkę drzew to co najwyżej gmina Barlinek może słać pisma i nic praktycznie poza tym.
  A pytanie dla Ciebie : co byś wolał:
  1>Ładny gęsty las, czy
  2>Zakład deski podłogowej Barlinek S.A. , który był, jest, i będzie największym odbiorcą drewna z Puszczy Barlinecko-Gorzowskiej i przy tym ok. 1000 miejsc pracy dla Polaków i ok. 700 miejsc pracy dla Ukraińców.

  Wystarczy wprowadzić program "zadrzewiania" naszej puszczy. Czy to burmistrz może ... ? ... jeżeli może to dlaczego obecny Dariusz Z. tego nie zrobił .? . Bo gdyby zrobił to na pewno o tym by nie omieszkał powiedzieć.

 • Do Janina

  Skoro wg genderowego lewactwa jest już 32 rodzaje płci, to tych literek wymieniłaś jednak stanowczo za mało, bo na końcu oni już Ci wstawiają znak "+", co by tam było również miejsce dla ich pedofilów, zoofilów, nekrofilów, itp., itd.

  Co zaś się tyczy "pustego" wg Ciebie zapytania o zmasowaną wycinkę drzew, to zobaczymy jak po tej pięciolatce na obrzeżach miasta nie uświadczysz już żadnego lasu, a jedynie tylko same wydmy, bo do tego to właśnie wszystko teraz zmierza, więc lepiej zawczasu oprzytomnieć i ruszyć się od kompa, aby zobaczyć co też się wyrabia w Naszych okolicznych lasach przy pełnej bierności ze strony Ratusza.
 • Sztab Cezarego jak i on sam, pięknie działają na EB i B24 pisząc sobie sami komentarze :))))
 • Jaka to debata była - to była ustawka z niektórymi pustymi pytaniami, jak np. pytanie o wycinkę drzew, zamiast np. o brak miejsc parkingowych.
  Prawdziwa debata by była, gdyby Dariusz Z. zgodził się na propozycję Pana Cezarego dotyczącą pytań od publiczności. ... Jak by to było : publiczność by wrzucała do pojemnika pytania a potem "sierotka" by losowała. (Jakby tych pytań było więcej niż 8 - były by losowane, przez co nie wszystkie doczekały by się odpowiedzi)
 • Do Demaskatora :)
  Już się nie pisze LGBT tylko LGBTQI

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Dzień dobry, Do wynajęcia mieszkanie ...
Wynajmę kawalerkę , ścisłe centrum Barli...
Do wynajęcia lokal na działalność gospod...
Praca sezonowa w lokalu gastronomicznym ...
mieszkanie 3-pokojowe na Górnym Tatasi...
Poszukujemy Kucharza z doświadczeniem do...
Poszukiwana osoba na stanowisko pomoc ku...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy popierasz protest nauczycieli?

NIE
TAK
NIE WIEM
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - INTER-COM
Reklama [G4]
Reklama [G4] - SKLEP ZOOLOGICZNY
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...