Reklama [B] E-CHO
Reklama [J] - GBS BANK
Relacja wideo z debaty.

30 października 2018 roku w sali widowiskowej BOK odbyła się debata kandydatów na Urząd Burmistrza Barlinka, w której skonfrontowali się: Dariusz Zieliński i Cezary Krzyżanowski.

Debatę podzieloną na dwie tury pytań moderował dziennikarz Jacek Słomka. Kandydaci odpowiadali na pytania mieszkańców przesłane za pośrednictwem portali internetowych oraz pytania zadawane kontrkandydatowi.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z debaty.

Część 1.

Część 2.

Część 3.

30-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Przecież oni obaj się niczym praktycznie od siebie nie różnią, stąd nie ma nawet większego sensu fatygować się do urn wyborczych, skoro tylko wysoka frekwencja by ich utwierdziła w przekonaniu, że dalej mogą po staremu robić z Mieszkańców Barlinka durni.

  Natomiast gdyby jedynie ich "krewni i znajomi królika" na nich zagłosowali, to wówczas mając tak słaby mandat przynajmniej by mieli w świadomości przez całą tą pięciolatkę, że już w 2023 roku pożegnają się ze swoim stołkiem, jak tylko będą w analogicznym stylu jak dotychczas mieć Nas w praktyce w pogardzie.
 • Ciekawe kto wygra i będzie pierdział w stołek przez następne !5! lat - bezbarwny osioł czy czerwony lis? .....
 • I nagle cisza. Wyborcza cisza. Wszyscy podwładni i klakierzy oraz ci, którzy liczą na stołki u pretendentów na fotel burmistrza ucichli. Z obawy, że cisza wyborcza i już niewolno, aby przypadkiem nie złamać prawa.
  Nie przeczytamy już komentarzy, że ten dobry a ten zły. Że ten obiecał, ale nie zrealizował a ten nie obieca, ale zrealizuje.
  Ucichli wszyscy mącący w głowach. Cisza idealna.
 • Do ABUK

  Ależ co Ty za brednie tutaj pleciesz, kiedy wszyscy w Polsce doskonale wiedzą, iż absolutnie żadnemu politykowi nie można ufać, skoro właśnie dlatego swoich obietnic wyborczych nie chcą nawet składać podpisanych NOTARIALNIE pod rygorem dotkliwych kar finansowych.

  Dlatego jeśli chcemy być przez tych wszystkich (krypto)partyjniaków traktowani z szacunkiem (a nie tak jak dotychczas jedynie jak stado baranów do fiskalnego strzyżenia), to powinniśmy w końcu powrócić do staropolskich wzorców, kiedy to każdy Samorządowiec/Parlamentarzysta mógł być w każdej chwili odwołany przez Wyborców, gdy tylko ten się sprzeniewierzył swoim wcześniejszym zapewnieniom względem tych, którzy go na ten urząd wybrali.

  Stąd też jeśli nie będziemy jako Naród dążyli do odzyskania w Naszej Ojczyźnie swojego Konstytucyjnego Prawa SUWERENA (poprzez takiego bezpośredniego udemokratyzowania Naszego społeczeństwa obywatelskiego, abyśmy to My wzorem Szwajcarów mieli zawsze najwięcej do powiedzenia we własnym kraju, a bynajmniej nie Ci wszyscy urzędnicy, którzy winni Nam służyć, a nie Nami zamordystycznie rządzić, jak to ma teraz w tym spatologizowanym państwie teoretycznym miejsce), to partiokracja z jej mediokracją dalej tylko będzie Nas perfidnie niewoliła na wszelkie możliwie sposoby.
 • Niespełnione obietnice Dariusza Z. z Jego programu wyborczego a.d.2014 :
  1> !!!!! - Przygotowanie projektu barlineckiego amfiteatru, jako miejsca koncertów i spotkań mieszkańców ;
  2> !!!!! - Przygotowanie koncepcji budowy basenu miejskiego;
  ...
  4> !!!!! - Wykonanie lodowiska sezonowego, tzw. „białego orlika”;
  ...
  8> !!!! - Zagospodarowanie parku przy ul. Sportowej;
  9> !!!!! - Zagospodarowanie tzw. Terenów potartacznych; (można dodać zgodę na powolną dewastację historycznej hali sportowej);
  10> !!!!! - Modernizacja ulic: Flukowskiego, Polana Lecha, W. Łokietka, Poziomkowa, Kościuszki i Matejki;
  11> !!!!! - Budowa ulic: M. Konopnickiej i E. Orzeszkowej na osiedlu Górny Taras w Barlinku;
  ...
  14> !!!!! - Zapewnienie opieki medycznej w placówkach oświatowych;
  15> Podejmowanie inicjatyw mających chronić barlinecką przyrodę, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zarybienie jezior;
  ...
  18> !!!!! - ZWIĘKSZENIE bezpieczeństwa mieszkańców i ich mienia przez rozbudowę monitoringu miejskiego oraz wspieranie ochotniczych straży pożarnych;

  Obietnice rozpoczęte tak dla wyniku wyborczego aby zamydlić oczy „swoim” wiernym wyborcom;

  m.in. Rozpoczęcie wspólnie z samorządem województwa budowy pierwszego etapu budowy „obwodnicy” Barlinka. ((tuż przed wyborami „ Huczne ogłoszenie podpisania listu intencyjnego w sprawie budowy II-ego etapu budowy obejścia. Gdzie ten list w normalnych warunkach mógł zostać podpisany prawie dwa lata temu, gdyby burm. Dariuszowi Z. chciałoby się chcieć.):

  • Przedstawione z kartki, którą dostał Dariusz Z. od Cezarego K. na początku debaty.
 • Widziałeś kiedyś polityka, który w całości zrealizował swoje obietnice?
  Bo ja nie widziałem.
  I czy to Siarkiewicz, Zieliński, Krzyżanowski czy inny. Żaden z nich nigdy nie zrealizuje swoich obietnic w czasie jednej kadencji.
  Obiecywać mogą wiele. Zrealizują i tak to na co pozwolą przepisy, rada, fundusze i dotacje.
 • Do sponsorowanego przez siebie "Dariusz Zieliński: Kilka słów przed II turą" Pan Zieliński dołączył swój program wyborczy, co jest wygodne dla wyborców - można to zawsze sobie odświeżyć i przypomnieć, co świetnie wykorzystał w czasie debaty Pan Krzyżanowski pokazując jaka była realizacja deklaracji z przed 4 lat.
  Oczekuję i mam nadzieję, że również Pan Krzyżanowski zdąży przed ciszą wyborczą opublikować na miejscowych portalach swój program precyzujący Jego deklaracje.
 • Chciałam/em wpisać w podziękowania Dariusza Z. ... już napisałam dodałam a tu ... zonk - nieprzyjęte - okazał się materiał sponsorowany. Więc tu wpisuję., to co miało być w niby podziękowaniach Dariusza Z.:

  Ble Ble Ble.
  Cóż Ty zrobił?. ... Najwięcej to tylko gadał i pyrkał w stołek.
  Większość Twoich "obietnic" jest w stylu budowy basenu.
  Po co Ty do kościoła chodzisz? Skoro bałwochwalcze 3-metrowe pomniki budujesz? Np. "boginka" morianna (wymyślona przez Św. P. Kaszczyc.)

  To co zrobiono za Twojej kadencji to TYLKO Twoja zasługa. Jednak to co nie zostało zrobione z tego o czym gadałeś przed poprzednią kadencją - "... To nie miałem na to wpływu ..."

  Gdzie więcej miejsc parkingowych?
  A podpisanie listu intencyjnego w sprawie II-ego etapu budowy obejścia, to mogłeś podpisać już prawie dwa lata temu - TYLKO tobie się NIE CHCIAŁO a chciałeś to wykorzystać do swoich egoistycznych celów nie myśląc o mieszkańcach Barlinka. Gdybyś myślał o Nas, to może już teraz budowa drugiego etapu obejścia mogła by się zacząć.
 • Mam pytanie - co lepsze dla Barlinka? - Dżuma czy cholera ? - Bo taki mamy wybór.
 • Unijne dotacje - przykład Irlandii, która najpierw ssała pieniądze z Unii, a później dramatycznie zaczął rosnąć jej dług (14,3% PKB w 2009 roku – dwa razy więcej niż obecnie Polska), by doprowadzić Zieloną Wyspę na skraj bankructwa. Jak pozyskiwać inwestorów z pożytkiem dla miasta nie takich co nas trują nie przejmując się ochrona środowiska bo ta fikcyjna komórka zawsze jest bezradna dla obcych kapitałowy a ciebie podatniku ze skóry obedrze - znam takie przykłady. I ponowie zapytanie o szczepionkach 95 % lekarzy ( informacja z Sejmu) się nie zaszczepiło a panowie chcecie finansować coś co skraca ludzie życie - Unijne wartości jak nie dożyć starości !

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Zamienie mieszkanie 37 m 2 w Szczecinie ...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Kawalerki, mieszkania dwu-pokojowe, mies...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - INTER-COM
Reklama [G4]
Reklama [G4] - SKLEP ZOOLOGICZNY
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...