Reklama [G] Salon Kosmetyczny Femina
Reklama [A] - Maral - Hurtownia BHP
Zadaj pytanie kandydatom na Burmistrza. Odpowiedzą podczas debaty.

29 października dojdzie do spotkania sztabów wyborczych kandydatów na Urząd Burmistrza Barlinka, podczas którego powinna zostać dopięta na ostatni guzik formuła debaty, która odbędzie się 30 października w Sali Widowiskowej BOK.

W związku z powyższym, zapraszamy mieszkańców - użytkowników portalu eBarlinek.pl do zadawania pytań kandydatom. Można je składać w formie komentarza, przesyłać na adres e-mail: redakcja@ebarlinek.pl (tytuł PYTANIA DO KANDYDATÓW) oraz na naszym profilu FB.

Aktualizacja:
Dziękujemy za przesłane pytania. Możliwość zadawania została zakończona.

 

27-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Czy jeżeli mieszkańcy podpisze się pod referendum odwołania burmistrza radnych to i takie referendum się odbędzie ustapicie?
 • Dobre pytanie Co rodakami za wschodniej granicy. Czy tylko mieszkańcy Ukrainy są ważni bo tani chodź w drzewnych zarabiaj więcej niż Polacy i sporo osób w Barlinku zarabia na wynajmie. Co Kresowianami ? Warszawka zajeta sciaganiem obcych nacji by tylko nie podnosić wynagrodzeń .
 • Miasteczka w Polsce z roku na rok wyludiaja, kiedyś w Lipianach było 40 firm po dobrobycie UE są dwie. To tylko przykład miasteczka obok. Jak zamierzacie zatrzymać młodych ludzi w mieście? Nawet do szkoły zamiast tu w Barlinku to 4-5 autokarami dzieci dojeżdżają do Gorzowa codziennie. Jest to też sygnał że nauczyciel zajmują się chyba zbyt często polityka a nie szkołą!
 • Jakie proponujecie panowie ułatwienia zachęty dla prywatnej działalności w naszym mieście . Podaje tu przykład jednej z najmniejszej a zarazem najbogatsze gminy w Polsce i rozwiązań jakie wprowadzono dla przedsiębiorców.
 • Tenisem a Google poprawiło na peni......
 • Barlinek to nie tylko piłka i kijki co z penisem stalowy i Hala Stoczniowiec ? Brak pomysły to zapytajcie mieszkańców nie radnych bo oni jak zwykle są bezradni skoro taki obiekt gmina wystawia na sprzedaz. Wszystko chcecie wyprzedać?
 • Barlinek to nie tylko piłka i kijki co z penisem stalowy i Hala Stoczniowiec ? Brak pomysły to zapytajcie mieszkańców nie radnych bo oni jak zwykle są bezradni skoro taki obiekt gmina wystawia na sprzedaz. Wszystko chcecie wyprzedać?
 • Co z bezpieczeństwem szkołach ? Dwie próby porównania w Barlinku w ciągu ostatnich 2 lat. Kamery na ławki a może lepiej przy szkołach i na w drogach prowadzących do miasta?
 • Czy w swojej 5 letniej kadencji będziecie panowie wspierać finasowo lub decyzyjnie prywatne inicjatywy z których będą korzystwc mieszkańcy Barlinka. Bo do tej pory rewelacji w tym temacie nie było a pieniądze na imprezy dla kilku osób były. To nie tylko imprezy ale i inne inicjatywy np strzelnica , plac do nauki jazdy itd... Te co są są niedostepne, Mamy mini busa i Pan busa a jakby tak wiaty na przystankach gdzie ludzie stoją na deszczu. Oczywiście bez takich rozwiązań jak w Warszawie gdzie mała wiata kosztowała 2mln ! Wspieranie bez wzgledu na to kto z jakiej partii. Wynagradzać pomysły rozwiązania by zachęcać mieszkańców do udziału w życiu publicznym. A nie tylko wyłapywać pomysły pod swoje JA!
 • 10 tysięcy Polaków z Kazachstanu powraca do Polski dzięki pomocy samorządowi, który ma możliwości do ściągania tych osób. A więc moje pytanie. Czy Polacy, którzy zostali zesłani do Kazachstanu podczas II Wojny Światowej i głębokiego komunizmu znajdą w Barlinku swój dom?
  Pytam dlatego, że wielu polaków chce wrócić, a po prostu nie mają pieniędzy aby wrócić do Polski :P

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [B]
Reklama [B1] Meble BRW
Reklama [C]
Reklama [C1]
Reklama [C1] - Zachodniopomorskie Małe Skarby
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Ogłoszenia

Jak w tytule. Kupię przyczepę podłodziow...
Firma ESTO Sp. z o.o. powstała w listopa...
Wynajmę mieszkanie znajdujące się w Barl...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D5] - Miejsce na Twoją reklamę
 Reklama [D5] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D7] Błękitne okna - biuro podróży
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D9] DJ Piotr - Piotr Stanisławski
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D12] ABS Andrzej Binkowski
Reklama [D13] RACHUNEK S.C. Biuro Rachunkowe
Reklama [D14] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D14] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D16] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D17] Kwiaciarnia ''Centrum'' Roman Ślaź

Sondujemy

Czy usługi medyczne w Barlinku są zadowalające?

TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA

Kalendarz wydarzeń

listopad, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Mapa miasta

Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Salon kosmetyczny Femina

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Salonu Kosmetycznego "FEMINA", w którym oferujemy pełną gamę zabiegów ...

Gabinety na Staromiejskiej

W Gabinetach na Staromiejskiej oferujemy usługi lekarskie z interny oraz medycyny rodzinnej. Na wizyty w zakresie chorób wewnętr...

Ostatnie komentarze

Partner [A]

Parnter [B]

Partner [C]

Partner [D]

Partner [E]

© 2009 - 2018 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklamaArchiwalna wersja portalu

 

Redakcja portalu ebarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.

 

Bezpieczeństwo          Statystyki         Certyfikat SSL