Reklama [A] E-CHO
Reklama [B] - FIEGE
MARAL - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BHP
Zadaj pytanie kandydatom na Burmistrza. Odpowiedzą podczas debaty.

29 października dojdzie do spotkania sztabów wyborczych kandydatów na Urząd Burmistrza Barlinka, podczas którego powinna zostać dopięta na ostatni guzik formuła debaty, która odbędzie się 30 października w Sali Widowiskowej BOK.

W związku z powyższym, zapraszamy mieszkańców - użytkowników portalu eBarlinek.pl do zadawania pytań kandydatom. Można je składać w formie komentarza, przesyłać na adres e-mail: redakcja@ebarlinek.pl (tytuł PYTANIA DO KANDYDATÓW) oraz na naszym profilu FB.

Aktualizacja:
Dziękujemy za przesłane pytania. Możliwość zadawania została zakończona.

 

27-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Czy jeżeli mieszkańcy podpisze się pod referendum odwołania burmistrza radnych to i takie referendum się odbędzie ustapicie?
 • Dobre pytanie Co rodakami za wschodniej granicy. Czy tylko mieszkańcy Ukrainy są ważni bo tani chodź w drzewnych zarabiaj więcej niż Polacy i sporo osób w Barlinku zarabia na wynajmie. Co Kresowianami ? Warszawka zajeta sciaganiem obcych nacji by tylko nie podnosić wynagrodzeń .
 • Miasteczka w Polsce z roku na rok wyludiaja, kiedyś w Lipianach było 40 firm po dobrobycie UE są dwie. To tylko przykład miasteczka obok. Jak zamierzacie zatrzymać młodych ludzi w mieście? Nawet do szkoły zamiast tu w Barlinku to 4-5 autokarami dzieci dojeżdżają do Gorzowa codziennie. Jest to też sygnał że nauczyciel zajmują się chyba zbyt często polityka a nie szkołą!
 • Jakie proponujecie panowie ułatwienia zachęty dla prywatnej działalności w naszym mieście . Podaje tu przykład jednej z najmniejszej a zarazem najbogatsze gminy w Polsce i rozwiązań jakie wprowadzono dla przedsiębiorców.
 • Tenisem a Google poprawiło na peni......
 • Barlinek to nie tylko piłka i kijki co z penisem stalowy i Hala Stoczniowiec ? Brak pomysły to zapytajcie mieszkańców nie radnych bo oni jak zwykle są bezradni skoro taki obiekt gmina wystawia na sprzedaz. Wszystko chcecie wyprzedać?
 • Barlinek to nie tylko piłka i kijki co z penisem stalowy i Hala Stoczniowiec ? Brak pomysły to zapytajcie mieszkańców nie radnych bo oni jak zwykle są bezradni skoro taki obiekt gmina wystawia na sprzedaz. Wszystko chcecie wyprzedać?
 • Co z bezpieczeństwem szkołach ? Dwie próby porównania w Barlinku w ciągu ostatnich 2 lat. Kamery na ławki a może lepiej przy szkołach i na w drogach prowadzących do miasta?
 • Czy w swojej 5 letniej kadencji będziecie panowie wspierać finasowo lub decyzyjnie prywatne inicjatywy z których będą korzystwc mieszkańcy Barlinka. Bo do tej pory rewelacji w tym temacie nie było a pieniądze na imprezy dla kilku osób były. To nie tylko imprezy ale i inne inicjatywy np strzelnica , plac do nauki jazdy itd... Te co są są niedostepne, Mamy mini busa i Pan busa a jakby tak wiaty na przystankach gdzie ludzie stoją na deszczu. Oczywiście bez takich rozwiązań jak w Warszawie gdzie mała wiata kosztowała 2mln ! Wspieranie bez wzgledu na to kto z jakiej partii. Wynagradzać pomysły rozwiązania by zachęcać mieszkańców do udziału w życiu publicznym. A nie tylko wyłapywać pomysły pod swoje JA!
 • 10 tysięcy Polaków z Kazachstanu powraca do Polski dzięki pomocy samorządowi, który ma możliwości do ściągania tych osób. A więc moje pytanie. Czy Polacy, którzy zostali zesłani do Kazachstanu podczas II Wojny Światowej i głębokiego komunizmu znajdą w Barlinku swój dom?
  Pytam dlatego, że wielu polaków chce wrócić, a po prostu nie mają pieniędzy aby wrócić do Polski :P

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Wykonuję prace pielęgnacyjne w ogrodzie:...
Zatrudnię do prac ogólnobudowlanych. Wym...
Witam.Od 1/09/2019 będę miał do wynajęci...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...