Reklama [A] E-CHO
Reklama [B] - HELOWE BARLINEK
Reklama [J] - GBS BANK
WOŚP - program.

13 stycznia 2019 r. po raz XXVII zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W programie:

12:00 - II BARLINECKI BIEG WOŚP „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ” (od 10:00 zapisy aby otrzymać numer startowy o 12:00 Start wg zamieszczonej trasy na stronie Facebook BBL –u. Miejsce startu i meta Stadion Miejski ul. Sportowa Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie BBL-u)

13:00 - Kąpiel Morsów dla WOŚP, Przystań Żeglarska ,,Sztorm”

17:00 - Start koncertu finałowego WOŚP, sala widowiskowa BOK

- licytacje gadżetów WOŚP, zlicytujemy fotel Burmistrza Barlinka!
- występ Studia Piosenki ECS
- występ zespołu XAOO

Organizatorzy:
Barlinecki Ośrodek Kultury, Sztab XXVII Finału WOŚP, SP NR 1.
Sztab zastrzega sobie możliwość zmiany programu imprezy.

---
Komunikat sztabu WOŚP - WYDAJEMY PUSZKI

Barlinecki Sztab XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że wydawanie identyfikatorów oraz puszek odbędzie się 12 stycznia (sobota) w BOK ul. Podwale 9 w biurze nr 103 od godz. 9.00 - 12.00. Zapraszam wszystkich wolontariuszy XXVII Finału WOŚP. Proszę zabrać ze sobą torbę na puszę i serduszka.

Piotr Stanisławski
tel. 095 7462 135

05-01-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Tomek napisałeś
  "Abuk wypełni się z tobą zgadzam tylko nie rób z tego wielkiego halo, że ty pomagasz a inni nie . Że każdy kto nie daje Owsiakowi powinien podpisać oświadczenie że nie będzie korzystał ze sprzętu WOŚP. Pokazuję tylko zakłamanie jakie Owsiakowskie dzieci z Jureczkiem na czele sieją. Napisałem przecież dawaj a jakże tylko wara od innych ludzi co pomagają przez cały rok a nie tylko na pokaz."

  1. Nie robię z tego wielkiego halo. To ty robisz z tego wielkie halo.
  2. Nigdzie nie napisałem, że każdy kto nie daje na WOŚP powinien podpisać oświadczenie, że nie będzie korzystał ze sprzętu. Uważam, że jest to retoryka, która funkcjonuje w polskim internecie tak samo jak retoryka ludzi, którzy są przeciwko WOŚP.
  3. Ty sobie sam dopowiadasz rzeczy, które tutaj nie mają miejsca. Skąd wiesz, że ludzie, którzy dają na WOŚP nie wspierają w ciągu roku innych fundacji... siepomaga, Caritas itp. Sam wspieram co miesiąc kwotą 100 zł wybraną osobę na siepomaga. Rok rocznie przekazuję na Caritas pieniądze oraz odzież. Do tego wspieram 1% podatku barlinecki Bratek. A do tego wszystkiego wspieram i będę wspierał WOŚP bo to organizacja, która daje pomoc. Można się spierać czy jest to 70 czy 80% zebranej rocznie kwoty, ale jest. I to się liczy.
  4. Jak się powszechnie uważa, że WOŚP to droga impreza, to proponuję ograniczyć wszystko: limuzyny dla rządu, samoloty dla rządu, telefony, barek. Proponuję z życia wykluczyć milionerów, miliarderów, jachty, penthouse itp bogactwa. Niech wszyscy staną się biedniejsi i przestaną wydawać pieniądze na zachcianki typu buty za 100 000 dolarów.
 • I bardzo dobrze, ze nie przepuszcza, bo takie komentarze wręcz śmierdzą. Są wstrętne.
  Nie ma niczego złego w wspieraniu działań agend rządowych. Rozumiem, że odkąd pojawiło się hasło : "wystarczy nie kraść" teraz wystarczy drobnych i na wyposażenie szpitali. Czekam na cud. A niezależnie od wiary, wspieram działania charytatywne. Każde, o ile trafi do mego przekonania co do słuszności celów.
  Ostatnie ćwierć wieku Jurka pokazuje, że można być skutecznym, zauważalnym i przewidywalnym. Niech mu się wiedzie.
 • Marysiu a jako to jest że rząd ma na żydowskie muzea , cmentarze a na szpitale ,na dzieci pieniędzy brak ? Takiego zapytania barlinek24 nie przepuścił. Cenzurka
 • Za tydzień dam tyle, ile nigdy wcześniej. Dam, bo chcę. Dam bo mam. Dam, bo tylko w ten sposób daję.
  Wielkie, czułe buziaki dla nie dających. Pa
 • Abuk wypełni się z tobą zgadzam tylko nie rób z tego wielkiego halo, że ty pomagasz a inni nie . Że każdy kto nie daje Owsiakowi powinien podpisać oświadczenie że nie będzie korzystał ze sprzętu WOŚP. Pokazuję tylko zakłamanie jakie Owsiakowskie dzieci z Jureczkiem na czele sieją. Napisałem przecież dawaj a jakże tylko wara od innych ludzi co pomagają przez cały rok a nie tylko na pokaz.
 • Tomek, nie dajesz na WOŚP to nie dawaj. Każdy z nas potrafi samodzielnie myśleć i Twoje wywody nie są nam do niczego potrzebne.
  Ja na WOŚP daje i będę dawał i Tobie nic do tego. Wolna wola. Nie chcesz - nie dajesz. Chcesz - dajesz.
  Ty wspieraj CARITAS, ja będę wspierał WOŚP.
 • 8 wyroków potwierdzających, że Owsiak i WOŚP łamią prawo i ukrywają faktury. To na tyle.
 • "Resztę pokrywają np. budżety telewizji publicznej (czas antenowy), budżety miast (en. elektryczna, ochrona policji i straży miejskiej itp.), budżet Obrony Narodowej (np. przelot Owsiaka samolotem F16 w 2010r.) To wszystko są pieniądze z naszych podatków."
  czemu innych tak nie promują tylko zawsze dzieci z tzw żydokomuny , milicji , ub, sb itp... ? Dlaczego jedni mają wsparcie a inni sa przemilczani ?
 • Caritas zbiera rocznie wielokrotnie większą kwotę bez rozgłosu i wydawania publicznych pieniędzy, a pieniądze trafiają do konkretnych potrzebujących osób.

  Owsiak otwarcie promuje eutanazję „Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach” - to jego wypowiedź dla „Dziennika”.

 • DLACZEGO NIE DAJĘ OWSIAKOWI PIENIĘDZY

  Pieniądze z WOŚP nie trafiają do chorych dzieci, tylko do „chorych” czyli niedofinansowanych instytucji publicznych, jakimi są szpitale. Działalność charytatywna powinna z definicji trafiać do osób (Caritas = miłosierdzie można okazywać osobom, a nie instytucjom)

  WOŚP nie pomaga chorym dzieciom, tylko uzupełnia braki wyposażenia szpitali, odciążając w ten sposób budżet państwa z ustawowego obowiązku zapewnienia opieki zdrowotnej swoim obywatelom z zebranych podatków. Wrzucając pieniądze do puszki płacę podatek drugi raz.

  Owsiak tylko za część zebranych pieniędzy (ok. 50%) kupuje sprzęt dla szpitali. Reszta idzie na koszty obsługi imprez i koszty własne fundacji. Można to sprawdzić w sprawozdaniu finansowym fundacji dostępnym w internecie. Nie wszyscy artyści grają za darmo, niektórzy pobierają spore gaże. Fundacja wydaje milionowe kwoty na własną siedzibę, nowe samochody, sprzęt studyjny, tzw. „działania propagatorskie”, etaty pracowników itp.

  Zgodnie ze statutem fundacji WOŚP, tylko pieniądze z działalności gospodarczej fundacja musi wydać na cele statutowe, czyli ochronę zdrowia. Natomiast pieniądze uzyskane ze zbiórek publicznych, aukcji, darowizn, imprez może legalnie wydać na dowolny cel.

  Fundacja WOŚP jest 100% udziałowcem spółki „Złoty Melon”, a J. Owsiak jej prezesem. Spółka w przeciwieństwie do fundacji nie musi ujawniać sprawozdania finansowego. Po co istnieje i dlaczego jest ściśle powiązana z WOŚP?  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/3828/dlaczego-nie-daje-owsiakowi-argu menty-w-punktach

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl |

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - EFECT OKNA

Firma transportowa zatrudni księgową do ...
Lokal o powierzchni 55m2, centrum Barlin...
Sprzedam rower BMX Rayon model 555 Row...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Kawalerki, mieszkania dwu-pokojowe, mies...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - INTER-COM
Reklama [G4]
Reklama [G4] - SKLEP ZOOLOGICZNY
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...