Reklama [A] E-CHO
Reklama [B] - HELOWE BARLINEK
MARAL - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BHP
WOŚP - program.

13 stycznia 2019 r. po raz XXVII zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W programie:

12:00 - II BARLINECKI BIEG WOŚP „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ” (od 10:00 zapisy aby otrzymać numer startowy o 12:00 Start wg zamieszczonej trasy na stronie Facebook BBL –u. Miejsce startu i meta Stadion Miejski ul. Sportowa Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie BBL-u)

13:00 - Kąpiel Morsów dla WOŚP, Przystań Żeglarska ,,Sztorm”

17:00 - Start koncertu finałowego WOŚP, sala widowiskowa BOK

- licytacje gadżetów WOŚP, zlicytujemy fotel Burmistrza Barlinka!
- występ Studia Piosenki ECS
- występ zespołu XAOO

Organizatorzy:
Barlinecki Ośrodek Kultury, Sztab XXVII Finału WOŚP, SP NR 1.
Sztab zastrzega sobie możliwość zmiany programu imprezy.

---
Komunikat sztabu WOŚP - WYDAJEMY PUSZKI

Barlinecki Sztab XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że wydawanie identyfikatorów oraz puszek odbędzie się 12 stycznia (sobota) w BOK ul. Podwale 9 w biurze nr 103 od godz. 9.00 - 12.00. Zapraszam wszystkich wolontariuszy XXVII Finału WOŚP. Proszę zabrać ze sobą torbę na puszę i serduszka.

Piotr Stanisławski
tel. 095 7462 135

05-01-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Ja też nie niewierzę prokuratorowi Piotrowiczowi z PZPR.
 • Nie dziwota że wszyscy do około dymisja Polaków bo tak naiwny drugi naród na świecie chyba nie istnieje. Bogaty w złoża w inteligentnych i wykształconych ludzi a jednak to niemieckie fabryki Niemieckie samochody zywnosc made in smietnik i to w kraju rolniczym, dzieci z UB-kich rodzin w dużej mierze Żydzi co nie jest tajemnica o czym pisała nawet M. Dąbrowska od 45 przy korycie. Daje się dzielić na PO i PiS. Czyli z jednej strony folksdotsch a z drugie Kaczyński którego rodzinie z rodowodem AK państwo komunistyczne dało willę. Innym dawali 2m pod....
  Ja piernicze i jeszcze się ludzie kłócą czy dawać takiemu Jureczkowo kasę. A jakże dawajcie niech ma chłop radość z dymania Polaków. A ministerstwo zdrowia z tego że może kasę przeznaczyć sobie na własne wałki.
 • Rzuciłem okiem na tego linka you tube co pan Tomek podał, no i wszystko jasne czemu synalek pułkownika MO miał i ma takie przebicie. Niech płacę na niego jak nie używają własnego rozumu co się przejmować. Jak ktoś że szkoły nie wyniósł samodzielnego myślenia to nie przegadasz. Pani Marysiu niech pani płaci i sobie później to serce na czoło przykleji żeby wszyscy widzieli. Pójdę za rada poszukam kogo by tu wspomóc na miejscu. Może ktoś podpowie ?
 • Ty Tomciu masz jakieś duże problemy ze zrozumieniem przekazu płynącego z telewizorni. Owsiak, jak i wielu innych "paskud" protestowali przeciwko ograniczeniu praw kobiet a nie za mordowaniem poczętych. Jeżeli to takie trudne do zrozumienia, wróć braciszku do 5 klasy szkoły podstawowej, tam pojawiają się elementy logiki i sposobu na zrozumienie otoczenia.
  Jeżeli już wywołujesz te organizacje, które 99% przekazują - to bądź łaskaw wymienić choćby jedną. tylko jedną. I dołącz przy okazji link do jej sprawozdania finansowego za 2017 rok. Poczytamy razem, a nie tu mi banialuczki walisz.
  Jeżeli do skarbonki WOŚP nie wsuwasz kilku groszy, to nie wsuwaj, ale chwalić się, że gardzisz tymi którzy zbierają i dają, to już duży nietakt. Duże bobo jesteś, więc zachowuj się jak facet a nie wydmuszkami grzechoczesz
 • Zanim dasz do puszki pamiętaj, że są organizacje przeznaczające 99 % uzyskanych funduszy na dany cel. Dobrym pomysłem jest też wspieranie lokalnych inicjatyw, czy pomoc ludziom tu na miejscu. Zanim dasz zobacz KWC Wywiad z Panem Robertem Tekieli o WOSP - you tube i wiele innych wypowiedzi pod adresem Owsiaka. Z danych WOŚP- ok 7 milionów złotych idzie na Woodstock a tam promowana jest sekta zakazana w wielu krajach min w Niemczech Hare Kryszna ( uznana za bardzo niebezpieczna ).

  „Sam Owsiak promuje się tym, że dzięki jego działaniom ratuje się zagrożone życie. Pomijając liczne kontrowersje, byłaby to piękna inicjatywa – gdyby nie to, że sam organizator bardzo angażował się w promowanie czarnego protestu, a więc walczył o prawo do mordowania nienarodzonych dzieci. Często właśnie tych niepełnosprawnych, najbardziej zagrożonych zabiciem w łonie matki, którym ponoć tak chce pomóc. Gdzie tu logika?\"

  Ja za zasady nie wierzę dzieciom sztucznie promowanym z pochodzeniem SB-kim.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - EFECT OKNA

Firma transportowa zatrudni księgową do ...
Lokal o powierzchni 55m2, centrum Barlin...
Sprzedam rower BMX Rayon model 555 Row...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Kawalerki, mieszkania dwu-pokojowe, mies...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - INTER-COM
Reklama [G4]
Reklama [G4] - SKLEP ZOOLOGICZNY
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...