Reklama [A3] - Barlinek Okna Artur Gubała
Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - Kancelaria Adwokacka
MK KOSMETOLOG
113 km/h w terenie zabudowanym.

Kolejni kierowcy zatrzymani przez myśliborskich policjantów stracili prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Tym razem prawo jazdy zostało zatrzymane trzem mężczyznom w wieku 33, 40 i 41 lat. Kierujący znacząco przekroczyli dozwoloną prędkość w miejscowości Sobienice, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

News will be here

Wczoraj (20.06.2020r)na drodze w miejscowości Sobienice policjanci z myśliborskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód marki VW Passat, którego kierujący w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 74 km/h. Stróże prawa zatrzymali prawo jazdy 33 – letniemu kierującemu, a także ukarali go mandatem karnym w wysokości 400 zł. Mężczyzna wzbogacił swoje konto o 10 pkt. karnych.

Kolejny przypadek miał miejsce w dniu dzisiejszym (21.06.2020r) na tej samej drodze. Mundurowi do kontroli zatrzymali kierującego BMW. Za kierownicą pojazdu siedział 40-latek z gminy Barlinek. Mężczyzna zamiast przepisowych 50 km/h, jechał z prędkością 113 km/h. On również na najbliższe miesiące stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym w kwocie 400 zł i 10 punktami karnymi.

Niestety ale droga w Sobienicach nie będzie dobrze się kojarzyła kolejnemu piratowi drogowemu. Kilka minut później do kontroli drogowej zatrzymany został kierujący VW Polo. On również miał ,,ciężką nogę". W terenie zabudowanym jechał z prędkością 105 km/h. 41 - latek również utracił swoje prawo jazdy. Będzie musiał zapłacić 400 zł mandatu karnego i dopisać do swojego konta 10 pkt. karnych. Jak widać tylko w ciągu dwóch dni trzech kierujących utraciło swoje prawa jazdy.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę. Pamiętajmy, iż poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy nie tylko siebie, ale również innych uczestników ruchu drogowego na duże niebezpieczeństwo.

Źródło: KPP Myślibórz
asp. sztab. Jacek Poleszczuk

24-06-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Tak przy okazji. Pamiętacie jak podczas demonstracji konwój policyjnych radiowozów powtarzał komunikat „to jest nielegalne zgromadzenie, proszę się rozejść”? Wczoraj Sąd Najwyższy potwierdził, że zakaz zgromadzeń podczas Covid został wprowadzony bez podstawy prawnej i uniewinnił dwóch demonstrantów....
  • W Sobienicach jeszcze niedawno obowiązywało 70 km/h na terenie całej miejscowości. Tam jest piękna droga. Od kiedy jest tam ograniczenie do 50...?
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - GBS BANK
Reklama [D]

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Reklama [G1]
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PROKOP I SYN
Reklama [G4]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G5]
Reklama [G1] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G6]
Reklama [G7] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G7]
Reklama [G8]

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...