Reklama [A] - MARAL Hurtownia BHP
Reklama [A] - E-CHO
75-lecie Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych.

Szanowni Państwo, W imieniu grona pedagogicznego, braci uczniowskiej oraz pracowników Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku oraz własnym pragniemy Państwu serdecznie podziękować za zaangażowanie oraz włączenie w organizację jubileuszu 75-lecia Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Barlinku.

Dzięki Państwa życzliwości i ofiarności mieliśmy możliwość wspólnie wziąć udział w tym ważnym dla nas wydarzeniu. W ostatnim roku, poświęcając mnóstwo czasu i energii, pracowaliśmy nad organizacją uroczystości. Chcieliśmy godnie uczcić święto, jakim jest Jubileusz 75-lecia szkoły oraz serdecznie przyjąć naszych Gości, którzy swym przybyciem uświetnili naszą uroczystość, byli z nami, złożyli nam wiele wspaniałych życzeń i gratulacji, obdarzyli ciepłem i uśmiechem.

Dzisiaj możemy powiedzieć z całą pewnością i wielką satysfakcją, że organizacja uroczystości jubileuszowych zakończyła się sukcesem.

Dziękujemy za wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy, za życzliwy gest i wsparcie.

Państwa zaangażowanie umożliwiło realizację naszych celów i zamierzeń.

Ogromne podziękowania kierujemy do: HaCon Sp. z o.o, Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku, „ESTO” Sp. z o.o. Edward Skałecki, Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Zawodowej „WABAR” w Barlinku, Centrum Handlowego „BIMEX” Teresa Bitel, Holding- Zremb Gorzów S.A. oddział Metpol- Barlinek, „GOMETAL” Paweł Goryński, „GOTRANS” Marcin Goryński, PPHU „VEGA” Piotr Kawecki, PPH „Trans-Handel” Bogdan Bola, Int. Production JCS Sp. z o.o., PHU “WALBART” Bartosz Walaszczyk, FUH “KOMPLEX” Krzysztof Gadzała, PPHU “EKO- TERMO” Zdzisław Klocek oraz przyjaciół i innych osób/ instytucji wspierających Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku.

Dziękujemy za pomoc w stworzeniu podniosłej a zarazem serdecznej atmosfery jubileuszowego spotkania.

Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Dyrekcja
Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku

19-11-2021 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Współczesna szkoła uczy jak zmywać naczynia w Anglii , jak pracować na polu czy budowie w Niemczech i jak pracować na linii w Amazonie w Polsce. To jest efekt wychowania współczesnego pokolenia niewolników. I jeszcze jakoś to ujdzie ale wychowywać kolejne pokolenie pokemonów głosujących wiecznie za tym i samymi ludźmi. Każdy zdrowy myślący człowiek zrozumiała by, że w Polsce jedni obywatele z mniejszości są nad drugimi. Podarcie traktatów Kaliskich a z drugiej strony obrażanie Polaków nazywanie ich motłochem, ubliżanie osoba wierzącym czy podarcie Pisma Świętego, przejechanie na pasach bez praw jazdy itd.... itp... jest bezkarne. Ale to po praniu w wykonaniu MEN mamy ludzi co nie potrafią samodzielnie myśleć. Maseczki to obraz poziomi intelektualnego Narodu Polskiego. Jak to powiedział Cejrowski skoro maska to pod dystans skoro szczepionka to po co zamykać gospodarkę itd ale człowiek dający sobie wlewać gnojowicę do głowy z TV tego już nie pojmie. Wg oficjalnych danych w Anglii 70 % osób w szpitalach to osoby zaszczepione ! Czemu nie szukacie sami tylko wierzycie tym co na ur Mazurka albo siedząc razem w bufecie w Sejmu powiedzieli wszystkim Polakom że jesteśmy debilami! A nie jesteśmy po edukacji MEN? Przecież telewizja i radio nie kłamie ;-)
  • 75 lat rycie dzieciom i młodzieży w głowach. MEN tak jak powiedział to publicznie były lekarz psychiatra zatrudniony na etacie przez ministerstwo edukacji- MEN to wylęgarnia lewactwa. Wypowiedź dostępna na you tube. Co przez te 75 lat zrobiliście jako nauczyciele z dziećmi ? Z jednej strony pilnowaliście kłamstwa - dla tych co jeszcze żyją karmiąc dzieci marksistowską zaraza a teraz robi to kolejne pokolenie wlewając to samo tylko w innym opakowaniu. Efekt edukacji widać w polityce a ta przekłada się na gospodarkę. Szkoła nie dość że blokuje nie rozwija to jeszcze uczy ja nie myśleć. Owszem są wybitni nauczyciele nie poddający się tej odgórnie narzucanej ideologii im dziękuję za to co robią. Znałem takich potrafili uczyć o Katyniu w którym nie tylko Rosjanie nas mordowali ( opis szczegółowy w izraelskiej prasie dostępny w google) w czasach w których za coś takiego nie tylko stracili by pracę. A teraz co mamy to samo covidowe kłamstwo i zamordyzm. Wyrzucanie dziennikarzy - Pospieszalski, Blokowanie wypowiedzi lekarzy itd.. Żeby być nauczycielem to trzeba dac siebie ucząc dzieci szukania prawdy !
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [D]
Reklama [E]

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Firma PRO-TRAILER w Lipianach poszukuje ...
Kupię działkę budowlaną Barlinek i okoli...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy jesteś za wycinką drzew przy drogach?

NIE
TAK
NIE WIEM
Reklama [G1]
Reklama [G2]
Reklama [G2] - Pomoc-drogowa-24.com.pl
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G10]
Reklama [G11]

Ostatnie komentarze

Firmy

ElektroFront - elektryk

ElektroFront Maciej Szmigielski- instalacje elektryczne,- instalacje teletechniczne i TV SAT,- instalacje domofonowe i kontrola ...

Taxi Batman Barlinek

Taxi Batman Radosław Dudek.W ofercie:- wyjazdy na lotniska, promy itp,- przewóz osób, zwierząt, bagaży,- robienie zakupów, dowóz...

Kasacja pojazdów - autopomoc.

KASACJA POJAZDÓW- odbiór auta od Klienta GRATIS,- również ż miejsca wypadku,- wystawiamy dokumenty kasacyjne do wyrejestrowania,...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...