Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - ComekoPlus.pl
Reklama [J] - GBS BANK
Powstaje nowe rondo.

We wrześniu ubiegłego roku rozpoczęły się prace remontowe ulicy Chopina. Inwestycja warta 1,8 miliona złotych polegała między innymi na pracach rozbiórkowych, wycince drzew, remoncie kanalizacji deszczowej.

Głównym elementem była przebudowa jezdni, chodnika, remont zajazdów, budowa progów zwalniających oraz wykonanie trawnika.

Wymienione zostały słupy oświetleniowe oraz okablowanie linii oświetleniowej.

W chwili obecnej na skrzyżowaniu ulic Moniuszki i Fryderyka Chopina trwa budowa ronda.

13-05-2021 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • poco 02-06-2021, 13:31:29 oszczędzał 4 mieszkania i 200 na koncie a czemu tak gmina nie zarządza że jest zadłużona ? Do swoich to ma głowę ale państwowe - społeczne to już jakoś głowy nie ma . Może pan M. specjalista z ZUO BOMET pomoże ? Posady, działki , układziki to jest cel całego tego zarządzania krok do przodu i dwa do tyłu.
 • Moim zdaniem podchodzisz do tematu mocno krzykliwie nie mając pełnej wiedzy na temat stanu faktycznego tego o czym się wypowiadasz. Czy możesz podważyć, że jedno mieszkanie jest żony burmistrza, drugie burmistrza (po rodzicach, lub rodzice pomogli). Czy możesz podważyć, że nauczyciele z ponad 20 letnim stażem nie byli wstanie kupić w Barlinku dwóch mieszkań 10 lat temu, gdy ceny nie były tak kosmiczne jak są dziś. Czy możesz podważyć, że te mieszkania w starym budownictwie i starym poniemieckim domku nie były faktycznie warte tyle ile wykazuje burmistrz. Bo wiemy, że wykazuje kwotę jaką zapłacił za te mieszkania, a nie ile w teorii są dziś warte. Gdybym był burmistrzem, zrobiłbym tak samo. Jeżeli za 50 metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim 6 lat temu zapłaciłem 160 000 zł a dziś jest warte 270 000 to nie będę pisał, że mam mieszkanie teoretycznie warte 270 000 tylko podam kwotę jaką wydałem na mieszkanie.
  Pieniądze na koncie? Cóż. Miał ponad 200 000. Ma 20. Widocznie wydał na coś. Może kupił mieszkanie dziecku? Zarabiając ponad 10 000 zł miesięcznie, do tego pensja małżonka nie jest problemem zaoszczędzić na koncie 200 000 zł w 5 czy 7 lat. Wystarczy odkładać 4000 zł miesięcznie. Jakoś nie widzę, żeby burmistrz jeździł super furą, tylko leasingowanym golfem. Jakoś nie widzę żeby mieszkał w pałacu tylko mieszkanko na poddaszu starego domku. Jakoś nie widać, żeby śmigał po turcjach, grecjach i hiszpaniach.

  Inną kwestią jest, czy jest to dobry i gospodarny burmistrz. Ty Tomek poruszyłeś temat jego mieszkań. Tylko, że nic o tym nie wiesz, bo opierasz się na materiale z Głos Myśliborza, gdzie jakiś redaktorek wyciągnął dane z BIP i zrobił artykuł. Tyle, że nie rozważył iż podane tam ceny mieszkań dotyczą kwoty jakie kiedyś się płaciło kupując mieszkanie.
 • poco 16-05-2021, 13:57:34 głupoty piszesz, znam ludzi którzy pracują ciężko i więcej i jakoś 4 mieszkań i kilkuset tys. na kontach nie mają. Dla mnie to kolejny cwaniak a nie burmistrz tak jak i cała ta rada siedząca na burmistrza garnuszku. Tacy ludzie nic nie zrobią dla miasta poza podnoszeniem cen ! A może zrobimy spis tych co maja w Barlinku min 4 mieszkania ? I się okaże że wielu wyjdą oczy na wierzch! Masz szpitala , masz stoczniowiec - efekt rządzenia i wydawania pieniędzy nie swoich.
 • Bardzo dobry pomysł. Tam będzie spory ruch. Przedszkole, boisko, kilka bloków oraz auta od strony Moniuszki i Chopina. Rondo rozładuje ruch a także spowolni kierowców. Dobra decyzja.
 • Tomek, co ty chłopie ćpasz to ja mam pytanie. Naczytałeś się jakiegoś debilnego materiału o mieszkaniach burmistrza na stronie myśliborz nasze miasto i teraz nagle dostałeś olśnienia?
  Ma 4 mieszkania to pracuje 30 lat. Ma 4 mieszkania bo ma współmałżonkę. Wspólnie mają. Mieszkania kupili kiedyś tam jak jeszcze ceny były znośne. Wiele osób ma w barlinku 4 mieszkania.
  Zarabia 12 000? I to ci tak doskwiera. No to chłopie, co za problem. Wystartuj w wyborach, zostań burmistrzem. Pokażesz jak to się robi.
  Człowieku. Co ty zrobiłeś dla miasta? Napisz. Przedstaw się. Typowe pierdole89e matoła, który nic nie osiągnął i jedyne co potrafi to napierdala% w internetach jacy to wszyscy są źli i złodziej.
 • Czy wam w tym Barlinku chyba rozumu zabrakło ? Burmistrz 4 mieszkania ponad 12 tys. miesięcznie? Co on takiego robi ? Z jednej strony zaraza PiS i PO doprowadzają ludzi do bankructwa a z drugiej strony urzędasy nie wiedza już ile brać pieniędzy. Ludzie na produkcji ciężko pracując 1800-2500. Ciekawe ile zagrania księgowa ? Teraz wiecie czemu pan burmistrz się nie wychyla , bo to ciepła posada. To jest skandal by brać takie pieniądze. Rozumiem gmina kwitnie szpital i reszta spółek w pełni rozwoju to niech nawet 50 tys. weźmie . A tu szpital upada , stoczniowiec sprzedany itd... Aż chce się #!@#!@#!)@ Po cholerę wam tacy radni co siedzą rodzinie w spółkach. Chcesz być radny proszę zakaz pracy w podmiotach gminy a nie układy i ciągnięcie pod własne koryt.
 • A to igła strzykawki w powiększeniu i czip (chip) meldujący się w człowieku- myśl co zażywasz 666 znamię bestii to z Bibli
 • Tego w mediach polsko języcznych nie zobaczycie dodam w mediach ściekowych . Tylko szczepionka i szczepionka . Przestańcie się tym gównem telewizyjnym karmić bo całkiem wielu wam rozum odbierze. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=57167244883453 22&id=566593663358456
 • Potrzebne jak dziura w moście.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - ABS Andrzej Binkowski

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIAST” w Barl...
Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIAST” w Barl...
Poszukujemy gruntów do dzierżawy pod ele...
PRACA SZUKA CZŁOWIEKA! Oferujemy prac...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Zakład produkcyjny BARLINEK INWESTYCJE S...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy jesteś za wycinką drzew przy drogach?

NIE
TAK
NIE WIEM
Reklama [G1]
Reklama [G1] - BIKE - Serwis, części, akcesoria.
Reklama [G2]
Reklama [G2] - Pomoc-drogowa-24.com.pl
Reklama [G3]
Reklama [G3] - promocja
Reklama [G4]
Reklama [G4] - promocja
Reklama [G5]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G6]
Reklama [G6] - promocja
Reklama [G7]
Reklama [G7] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G9]
Reklama [G9] - promocja
Reklama [G10]
Reklama [G10] - promocja
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

ElektroFront - elektryk

ElektroFront Maciej Szmigielski- instalacje elektryczne,- instalacje teletechniczne i TV SAT,- instalacje domofonowe i kontrola ...

Taxi Batman Barlinek

Taxi Batman Radosław Dudek.W ofercie:- wyjazdy na lotniska, promy itp,- przewóz osób, zwierząt, bagaży,- robienie zakupów, dowóz...

Kasacja pojazdów - autopomoc.

KASACJA POJAZDÓW- odbiór auta od Klienta GRATIS,- również ż miejsca wypadku,- wystawiamy dokumenty kasacyjne do wyrejestrowania,...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...