OKNA BARLINEK
E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
Zaproszenie na PIKNIK WYBORCZY Cezarego Krzyżanowskiego.

14 kwietnia w niedzielę o godzinie 11:00 na Rynku w Barlinku odbędzie się PIKNIK WYBORCZY kandydata na Burmistrza Barlinka - Cezarego Krzyżanowskiego.

News will be here

"Porozmawiajmy na Rynku o Barlinku".

14 kwietnia 2024, niedziela, godzina 11:00 - 19:00.

Atrakcje:
- występy artystyczne,
- poczęstunek,
- niespodzianki dla dzieci,
- rozmowy z kandydatem na Burmistrza Barlinka.[Materiał sfinansowany przez KWW Inicjatywa dla Barlinka]

13-04-2024 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Mój ty Wolnościowcu - masz jakiś większy problem ze sobą. Coś cię uwiera w główkę. Cierp, cierp, ale w swojej skorupce, w ciszy i spokoju
 • Ta Pani Benia się sama na własne życzenie kompromituje, najpierw biorąc w swoje szeregi spadochroniarkę Kowalewską, która zaliczyła już wszystkie dostępne w Barlinku Komitety wyborcze (oczywiście te "jedynie słuszne", bo od tych prawdziwie ideowych to stroni na kilometr, aby się nie wydało, że sama jest zupełnie bezideowa), aby na sam koniec układać się z tym, do którego ponoć była w opozycji, zaś teraz wyszło czarno na białym, że tam w Ratuszu ręka rękę myję i nie stanowi ona żadnej alternatywy względem tego całego układu opukującego Barlinek od kilku dekad - no ale co Stado Baranów może o tym wiedzieć, jak one ma pamięć "złotej rybki" i nie pamięta nie tylko co się działo w Naszej Gminie podczas sławetnej wielkiej koalicji POPiSu w roku 2010, ale nawet wymazało już z pamięci, to co ta cała Ratuszowa Sitwa wyczyniała przez całą ostatnią kadencję (dlatego właśnie tak Lewandowska, jak i Krzyżanowski chcą tylko teraz, aby ich ustawka nie została nagrodzona przez Wyborców jej bojkotem przy urnach, bo wtedy straciliby całą satysfakcję z tego traktowania Mieszkańców Barlinka jak skończonych idiotów, dlatego trzeba zagnać Barany do urn, aby zrobiły co się od nich wymaga, a potem to już się im tak dokręci śrubę, aby wiedziały gdzie ich miejsce).
 • Barany i ich pasterze ekscytują się jakimiś zdjęciami. Że ktoś, z kimś, że układ, że ustawka. Barany prowadzone na postronku. Nauczcie się wreszcie myśleć i nie słuchajcie futrzaków, którym ktoś zlecił pisać teorię spisku. Sterowana akcja , jedno ma na celu - obśmiać Bernardę i udawać, że rozumieją swoje otoczenie.
 • Dla Ciebie widać każdy Szwajcar jest Baranem tylko dlatego, że nie pozwoli żadnemu Partyjniakowi, aby ten za niego decydował, bo każdą ustawę/uchwałę w swoim kraju/mieście może odwołać, kiedy takie potulne względem Bossów Partyjnych Polaczki mogą sobie jedynie o tym pomarzyć.
  Dlatego skończcie już tutaj z tą Waszą pożałowania godną mentalnością niewolniczą, skoro Wy nawet nie ukrywacie, że niczym się nawet od Ruskich nie różnicie, bo oni podobnie jak Wy też zawsze muszą mieć nad sobą jakiegoś Tyrana z biczem, gdyż sami o sobie nie potraficie decydować.
 • Wolnościowiec. I to jest jego problem. On myśli, że wszyscy to stado baranów a on jeden jedyny nie jest baranem. A to największy baran z możliwych.
 • No racja, bo ten czwarty coś tam tylko chciał wprowadzić w Barlinku Demokrację Bezpośrednią, a przecież wiadomo, że Stadem Baranów musi ktoś rządzić, bo ono same nie potrafi o sobie decydować.
  Dlatego Mieszkańcu Barlinka do usranej śmierci muszą wybierać tylko spośród tych, których im ta Triada zaproponuje, bo jakby tylko śmieli postawić na jakąś czwartą opcję, to zaraz Ratusz im pokaże gdzie ich miejsce w szeregu.
 • Wolnościowiec. Innych kandydatów po za tą trójką nie było. Nikt poważny jako ten czwarty czy piąty nie wystąpił o fotel burmistrza.
 • Niby po co ktokolwiek ma się fatygować do urn wyborczych na tę USTAWKĘ, kiedy niezależnie od tego kogo tam wybierzecie, to i tak nic się nie zmieni, gdyż Barlinek jak był tak też i pozostanie w rękach Zielińskiego i jego skrzydłowych Lewandowskiej i Krzyżanowskiego (ta ostatnia dwójka jest dodatkowo namaszczona przez Siarkiewicza, skoro ten Platformerski SLD'owiec z Benią sprzyja HerrTuskowi, zaś z Czarusiem Lewicy, więc tak, czy owak Nas w Barlinku tu zaorają wg wytycznych Eurokołchozu i Daruś się będzie tylko z zadowoleniem przyglądał, jak dotychczas u tej pierwszej z tylnego siedzenia zastępcy, a u tego drugiego w roli Przewodniczącego Rady Miasta).
  No niestety po raz kolejny z rzędu Mieszkańcy Barlinka dali się ograć jak małe dzieci tej Barlineckiej Triadzie i pretensje możecie mieć wyłącznie do siebie samych, że jesteście lekkomyślni jak Stado Baranów.
 • Oczywiście, są mądrzy ludzie w Barlinku, zgadzam się z opiniami jak niżej. Pan zielinski i pani Lewandowska ? Taki układ to pewne że po roku wchodzi do Gminy komisarz
 • Jak widać rządni władzy zdolni są do wszystkiego. Pani Lewandowska ,,zabłysnęła,, tyle, że ten układ z odsuniętym od władzy śmierdzi na kilometr. Żałosne te fotografie. Wstyd

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

OPIS Restauracja w Barlinku Strzelecka ...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

News will be here
<div data-reosection>
<img style="width: 100%;" src="https://reonews.pl/public/empty.png" alt="News will be here">
</div>
News will be here
News will be here