Reklama [A] - MARAL Hurtownia BHP
Reklama [A] - E-CHO
Nowy radiowóz dla barlineckiej policji.

2 nowe radiowozy wzmocniły flotę barlineckich i dębnowskich jednostek Policji. W uroczystym przekazaniu pojazdów uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu młodszy inspektor Rafał Janzen wraz z Burmistrzem Barlinka Dariuszem Zielińskim, Burmistrzem Dębna Grzegorzem Kulbickim oraz Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Barlinku Rafałem Szczepaniakiem.

Policjanci z Barlinka oraz z Dębna odebrali klucze do dwóch nowych nieoznakowanych radiowozów. Pojazdy odebrali: Komendant Komisariatu Policji w Barlinku komisarz Krzysztof Maciaszek oraz Komendant Komisariatu Policji w Dębnie aspirant sztabowy Mariusz Młynarczak. Są to pojazdy marki KIA w wersji sedan i na co dzień będą wykorzystywane przez służby kryminalne.

To kolejne radiowozy, które będą wykorzystywane przez barlineckich i dębnowskich mundurowych. Pojazdy zakupiono w ramach dostaw centralnych realizowanych przez Komendę Główną Policji, a częściowo ze środków samorządów lokalnych w tym przypadku środków przekazanych przez Gminę Barlinek i Gminę Dębno w układzie 50% na 50%. Z racji charakterystyki służby, do której nowe auta zostały przeznaczone, wyposażono je w szereg udogodnień i wiele elementów dodatkowego wyposażenia, co powoli ich użytkownikom jeszcze skuteczniej realizować stawiane przed nimi zadania.

Flota barlineckiej i debnowskiej Policji jest sukcesywnie uzupełniana o kolejne nowe pojazdy. Zakupione samochody to niewątpliwie duże wsparcie techniczne w służbie funkcjonariuszy, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Barlinek a także gminy Dębno. Zwiększają one jednocześnie bezpieczeństwo mundurowych podczas podejmowania różnego rodzaju interwencji, a także poprawią komfort ich pracy.

Na zakończenie, Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu młodszy inspektor Rafał Janzen podziękował Burmistrzowi Barlinka Dariuszowi Zielińskiemu, Burmistrzowi Dębna Grzegorzowi Kulbickiemu oraz Wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej w Barlinku Rafałowi Szczepaniakowi za przekazanie przez samorządy lokalne środków finansowych potrzebnych na zakup nowych radiowozów oraz za ciągłe wspieranie myśliborskiej jednostki co przekłada się na wymierne korzyści jakim jest zwiększanie bezpieczeństwa mieszkańców obu gmin oraz poprawa komfortu pracy policjantów.

Źródło: KPP Myślibórz
asp. szt. Jacek Poleszczuk

27-11-2021 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Strażak Sam stara zasada reklama trzeba się pokazać wszędzie. Ludzie później powiedzą a tak tego to znam ale co zrobił dla miasta już nie będą wiedzieli. Podniósł podatki swoim głosem oraz pensje sobie i burmistrzowi. Czas na referendum i odwołać tych ludzi zanim całkiem Barlinek zadłuża i oszpeca drogami przez osiedla, bez drzew.
  • Może mi ktoś powiedzieć po jakiego h*(* tam radny bezradny pojechał?
    Burmistrz Dębna bez żadnego przy***asa. Nasz z bezradnym radnym.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [D]
Reklama [E]

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Firma PRO-TRAILER w Lipianach poszukuje ...
Kupię działkę budowlaną Barlinek i okoli...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy jesteś za wycinką drzew przy drogach?

NIE
TAK
NIE WIEM
Reklama [G1]
Reklama [G2]
Reklama [G2] - Pomoc-drogowa-24.com.pl
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G10]
Reklama [G11]

Ostatnie komentarze

Firmy

ElektroFront - elektryk

ElektroFront Maciej Szmigielski- instalacje elektryczne,- instalacje teletechniczne i TV SAT,- instalacje domofonowe i kontrola ...

Taxi Batman Barlinek

Taxi Batman Radosław Dudek.W ofercie:- wyjazdy na lotniska, promy itp,- przewóz osób, zwierząt, bagaży,- robienie zakupów, dowóz...

Kasacja pojazdów - autopomoc.

KASACJA POJAZDÓW- odbiór auta od Klienta GRATIS,- również ż miejsca wypadku,- wystawiamy dokumenty kasacyjne do wyrejestrowania,...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...