Reklama [A] - E-CHO
Reklama [J] - GBS BANK - Kredyt mieszkaniowy
E-maile z groźbami do polityków w całej Polsce – jednym z adresatów posłanka z Barlinka.

Fala e-maili z groźbami trafiła do polityków i samorządowców w całej Polsce. Jedną z odbiorczyń była posłanka Koalicji Obywatelskiej z Barlinka Magdalena Filiks.

- Nie mam pełnej listy posłów, którzy to dostali, tym bardziej, że niektórzy posłowie dostali inne pogróżki, niektórzy zgłoszenia o bombach w biurach poselskich – jest kilku takich posłów. Jest to teraz taki gorący czas. Najmocniej to dotyczy chyba posłów, którzy publicznie wspierają pomoc uchodźcom, bądź się w nią jakiś sposób angażują bardziej aktywnie. Ten jeden mail dostała jakaś liczba parlamentarzystów, ale różnych innych maili i różnych innych gróźb na Messengerze jest po prostu bardzo dużo. Wiem to od innych posłów i sama to zaobserwowałam, że jest to taki czas, w którym nasiliło się to, można powiedzieć, kilkaset razy – Mówi Magdalena Filiks.

Warto dodać, że to kolejny akt agresji wymierzony w poseł Filiks w ostatnim czasie.

Więcej na powyższy temat na stronie TWOJE RADIO.FM

27-04-2022 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Czy Po czy PiS w mediach drą mordy a i tak ramie w ramie uchwalają to samo. System made in USA niby dwie partie a koryto jedno.
 • Dajcie jej spokój ona sama się załatwi, wrzaski i wyzwiska to jej talent , prawdopodobnie dostaje wówczas orgazmu jak ta Lempart. To taki sort posłów wybrali ich bo było ich słychać. Wyborcy wybierają spośród kandydatów o których nie mają pojęcia, nawet nie znają ich nazwisk rodowych.
 • Kolego nie wylewaj jadu na kobietę. Takie rzeczy powinno ścigać państwo z urzędu w trosce o demokrację.
 • W stoczni w Niemczech na jednej zamianie pracuje ponad 1000 osób. Kiedy Stoczniowcy ze Szczecina zwrócili sie do rządu, że chcą wsiąść stocznie w swoje ręce ( spłacając wszystko na bieżąco). Mili wtedy zamówienia na 17 lat do przodu. To rząd Polski który wybieracie ( raz my raz wy) odmówił. Co wy ludzie macie w tych swoich głowach że ciągle wybieracie bandziorów. Zamordyzm miseczkowy = ponad 150 tys i to tylko w 2020 roku– tyle wniosków o zakończenie działalności gospodarczej. Zawieszono ponad 280 tys firm. Zmarło dodatkowo nadmiarowo ponad 200 tys. Polaków. Jak mocno trzeba być ciętym na umyśle by oglądać i wspierać ten nierząd wspomagający banderowską Ukrainę.
 • Witold Pilecki wspominał że pobyt w Auschwitz to nic w porównaniu do Rakowieckiej gdzie był torturowany i zamordowany...Część wjechała na czołgach w 45 a część weszła z drzwiami demokracji w 89 po okrągłym stole.I tak mieliśmy Stolzmana prezydenta, pierwszą damę Komorowską Rojer i obecną Dudę Kornhauser.Rodzice Rojer to aparatczyki Ministerstwa Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Chazarska bolszewicka okupacja Polski trwa do dzisiaj, nie było żadnych zmian, nawet do dzisiaj przez potomków zbrodniarzy wykorzystywane sa nazwiska po zamordowanych Polakach, w ilości setek tysięcy, żyjemy w polinskim bolszewickim reżimie.
  Podatki lichwa , likwidacja wszystkiego co polskie., zero zakończonych afer, obce wojska i pchanie nas do wojny. Zamordyzm miseczkowy i szprycowy.
 • Czy w wolnej podobno Polsce uczy sie dzieci i młodzież prawdy? Prawdy o której sami żydzi mówią - "I wtedy się miarkuję, staram się być obiektywny – kontynuuje Szewach Weiss. – Ale zaraz potem włączam telewizor i oglądam film dokumentalny o wojnie i przypominam sobie, jaką tragedią była ona dla Polaków. A później czytam nazwiska żydowskich sędziów, prokuratorów czy ubeków, którzy mordowali Polaków w czasach stalinowskich. Myślę wtedy: „Czy ja mam prawo krytykować Polaków?” – dodaje. fragment wywiadu z tvp info a wy w swoich mediach az sie trzęsiecie żeby was ktoś nie posądził o mowę nienawiści - prawda to nie mowa nienawiści. Barlinek24 lewacki portal cenzorujący wypowiedzi. ebarlinek jest tu na prawde wyjątkowy pod tym względem.
 • Posłowie ? Przecież to zdrajcy ! Zapiszą się w historii jako szumowiny, które wciągają nas w totalitaryzm WHO (NWO) oraz wojnę. Masneczkwcy ludzie którzy za 30 srebrników nas sprzedali. BanBye.pl
 • Raz czy dwa była w Barlinku.
 • Czy ktoś słyszał o takiej posłance z Barlinka? Czy przejawiła jakąkolwiek działalność publiczną w miejscu pochodzenia i wyboru, tzn. w Barlinku, po uzyskaniu mandatu posła? Czy ponownie objawi się dopiero w kampanii wyborczej przed następną kadencją, zapewne tylko na plakatach?
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - GBSBank
Reklama [D]
Reklama [D] - Autopromocja
Reklama [E]

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 59,35 ...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy jesteś zadowolony/a z poziomu rozwoju Gminy Barlinek?

NIE
TAK
NIE WIEM
Reklama [G1]
Reklama [G1] - MRS English.
Reklama [G2]
Reklama [G2] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G3]
Reklama [G4] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G4]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G5]
Reklama [G1] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G6]
Reklama [G7] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G7]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G8]
Reklama [G12] - JS-TŁUMACZENIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...