Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Reklama [J] - GBS BANK
Dzień na żywo z WOŚP!

12 stycznia po raz 28 gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy pieniądze na zakup sprzętu, aby zapewnić najwyższe standardy w diagnostyce i leczeniu w dziecięcej diagnostyce zabiegowej.

W naszym mieście, od wczesnych godzin porannych zbiórkę prowadzi 80 wolontariuszy - powiedział nam Szef barlineckiego sztabu WOŚP Piotr Stanisławski.

O godzinie 11-tej na Stadionie Miejskim wystartuje III Barlinecki Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą". Od godziny 10-tej trwają zapisy. Na ten moment zarejestrowało się 50 uczestników. Startowy numer 1 wylicytował za kwotę 155 zł Marcin Bartosz. Organizatorami biegu są Biegam Bo Lubię Barlinek oraz BOK.

Organizatorzy biegu mają małe opóźnienie ze względu na bardzo duże zainteresowanie biegiem. Jest już 70 uczestników biegu. Zawodnicy do pokonania będą mieli dystans 5 kilometrów ze startem i metą na bieżni stadionu. Bieg prowadzony będzie przez Barlinecką Grupę Kolarską.

O godzinie 11:30 na Przystani Żeglarskiej "Sztorm" odbędzie się kąpiel barlineckich morsów dla WOŚP.

Wracając jednak do biegów, każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymają puchar. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów a także na stanowisku komentatora czuwa Jarosław Bednarek.

Do biegu zarejestrowało się już 92 uczestników. Pobiegną kobiety, mężczyźni, dziewczynki i chłopcy. Wszystkich łączy dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy a także nieschodzący z twarzy - mimo przenikliwego zimna - uśmiech.

Wystartowali! Blisko 100 uczestników rozpoczęło bieg na dystansie 5 km. Nad wszystkim czuwa miłośnik biegania Piotr Dzięcioł.

Mamy pierwszego zawodnika, który zameldował się na mecie biegu. To Jakub Borek. Gratulujemy!

Na mecie zameldował się także zmęczony, chociaż szczęśliwy, sternik Barlinka Burmistrz Dariusz Zieliński.

Mamy także zwyciężczynię wśród pań. Anna Błaż. Super Aniu!

Pytacie gdzie jest i co robi Szef Sztabu WOŚP Barlinek Piotr Stanisławski? Otóż jest tam gdzie być powinien. ;) Na miejscu!

O godzinie 17-tej rozpoczął się koncert finałowy WOŚP, podczas którego wystąpił m.in. Antoni Płaczek, Pesos Sax Fighter oraz zespół Dirty Deeds. Odbyła się także licytacja gadżetów WOŚP. Na ten moment uzbierano ponad 27 000 zł. Liczenie pieniędzy ciągle trwa. Na godzinę 22:00 stan konta wynosi ponad 57 000 zł.

12-01-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Zło dobrem zwyciężaj.Dobro zawsze wraca.Polacy są Wspaniali a partie przemijają.Pismo święte pisze ,, „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” i tego się trzymajmy.
 • WOSP piękna sprawa ....serce dla serca ....a TVP OHYDA swoje kilka sekund info...i 6 minut obłudy ,szczucia,zakłamania,dzielenia itp.....ohyda i mdłości.... dzięki ci tvp ohydo im więcej kłamiesz tym więcej Polaków wpiera Owsiaka i jego pożyteczną akcję....o ataku bezczelnym na prof. Grodzkiego nie wspomnę
 • Szkoda że portal eBarlinek nie opublikował szczegółowy plan dnia WOŚP.Napewno o wiele więcej by mieszkańców Barlinka pobiegło,pomorsowało itd.

  Od redakcji:
  Program WOŚP był opublikowany :) 3.01. 2020.

  Oto dowód ;)

  http://www.ebarlinek.pl/nowosci,wosp_barlinek,17,1,xxviii_wielka_orkiestra_swiatecz,1328.html


R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Sprzedam nową mobilną ładowarkę (power b...
powerbank sprzedam pojemność powyżej 200...
Witam szukam pracy najlepiej na terenie ...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Bumat.
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G13]
Reklama [G13] - Maszyny wulkanizacyjne.

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...