Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
O nawiązaniu współpracy ze Zmarzlikiem myśleliśmy od dłuższego czasu.

Efekt mistrza świata, mimo panującej pandemii, wciąż działa. Bartosz Zmarzlik dalej jest najbardziej rozchwytywanym żużlowcem przez media, a co za tym idzie, przyciąga do siebie kolejne firmy.

Oto rozmowa z Dariuszem Włodkowskim, Członkiem Zarządu ds. Sprzedaży w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Barlinku, który również zainteresował się wsparciem zawodnika gorzowskiej Stali.

Skąd pomysł na to, żeby właśnie żużlowiec został ambasadorem GBS Banku?

Na naszym terenie działania żużel jest bardzo popularny. Na mecze Stali Gorzów jeżdżą kibice z Kostrzyna, Barlinka Bierzwnika, Szczecina i Stargardu. Ponadto Bartek to mieszkaniec gminy Nowogródek, ale jego rodzice pochodzą z Barlinka, tutaj też kończył szkołę. Jest to sportowiec bardzo popularny i rozpoznawalny w naszych rejonach.

Nie jest tajemnicą, że sportem numer jeden w Polsce jest jednak piłka nożna. Kandydaci z tej dyscypliny również byli brani pod uwagę w kontekście objęcia roli ambasadora?

Nie, nie braliśmy pod uwagę żadnego piłkarza z prostej przyczyny. Nie ma piłkarza, który pochodziłby z obszaru naszego działania i cieszyłby się popularnością porównywalną z Bartoszem Zmarzlikiem. A dla nas liczy się przede wszystkim ścisły związek z bankiem i regionem. Co do tego nie mieliśmy i nie mamy żadnych wątpliwości.

O podjęciu współpracy zdecydował tytuł mistrzowski wywalczony przez Bartosza Zmarzlika w październiku poprzedniego roku?

O nawiązaniu współpracy z Bartkiem myśleliśmy już od dłuższego czasu. Kilka lat wcześniej podjęliśmy taką współpracę, gdy Bartek był jeszcze juniorem. Niewątpliwie jednak zdobycie przez niego tytułu Mistrza Świata oraz Sportowca Roku 2019 było dla nas dodatkowym motywem do podjęcia konkretnych rozmów.

Bartosz Zmarzlik to młody sportowiec, który ma jeszcze przed sobą sporą część kariery. Szukali Państwo właśnie takiego sportowca, który może przekonać do Państwa usług młodsze osoby?

Takie było założenie. Młody, odnoszący sukcesy sportowiec z pewnością w sposób wiarygodny opowie o banku innym przedstawicielom młodego pokolenia. Jestem pewien, że dla wielu będzie zaskoczeniem, że korzysta z usług bankowości spółdzielczej. Będą zadawać pytania o powody, a na wzbudzeniu naturalnej ciekawości ludzi młodych właśnie nam zależy.

Cały wywiad dostępny na portalu PO BANDZIE. Zapraszamy.

Rozmawiał BARTOSZ RABENDA

Źródło: https://po-bandzie.com.pl/dariusz-wlodkowski-o-nawiazaniu-wspolpracy-ze-zmarzlikiem-myslelismy-od-dluzszego-czasu/

19-05-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Brawo Bartek...tak trzymaj
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Wynajmę kwatery dla pracowników. Mile wi...
sprzedam powerbanka na mikołajki na pre...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...