W sobotę na torze w Landshut rozegrano pierwszy półfinał Speedway of Nations czyli Mistrzostwa Świata Par. Awans do finału w Togliatti uzyskała Szwecja oraz Polska, a po biegu dodatkowym, dołączyli do nich Niemcy.
Drugi półfinał zaplanowano na 11 maja w Manchesterze.
Wyniki:
I. Szwecja - 25 pkt.
1. Fredrik Lindgren - 18 (3-3-3-3-3-3)
2. Peter Ljung - 6 (0,-,1-1-2-2)
3. Filip Hjelmland - 1 (1)
II. Polska - 24 pkt.
1. Patryk Dudek - 7 (1-3, -,1-2-0)
2. Bartosz Zmarzlik - 15 (2-2-3-2-3-3)
3. Bartosz Smektała - 2 (2)
III. Niemcy - 20 pkt.
1. Kai Huckenbeck - 8 (3-1-2-0-2,-) +1
2. Martin Smolinski - 11 (2-2-0-2-3-2) +2
3. Michael Haertel - 1 (1)
IV. Czechy - 19 pkt.
1. Vaclav Milik - 16 (3-3-3-3-1-3) +3+3
2. Eduard Krcmar - 2 (1-0-1,-,0,-) +1+0
3. Jan Kvech - 1 (0-1)
V. Słowenia - 19 pkt.
1. Matej Zagar - 13 (2-2-3-2-1-3) +2
2. Matic Ivacic - 4 (0-3-1-0,-,-)
3. Nick Skorja - 2 (0-2) +0
VI. Ukraina - 10 pkt.
1. Andrij Rozaliuk - ns (-,-,-,-,-,-)
2. Stanisław Melnyczuk - 8 (1-2-0-2-1-2)
3. Marko Lewiszyn - 2+1 (u-0-1-1-0-d)
VII. Włochy - 8 pkt.
1. Nicolas Covatti - 8 (1-1-2-3-1-1)
2. Paco Castagna - 0 (0-0-0-0-0,-)
3. Michele Menani - 0 (0)
Bieg po biegu:
1. Milik, Zagar, Krcmar, Ivacic (Czechy - Słowenia 4:2)
2. Huckenbeck, Smolinski, Covatti, Castagna (Niemcy - Włochy 5:1)
3. Lindgren, Zmarzlik, Dudek, Ljung (Polska - Szwecja 3:3)
4. Ivacic, Zagar, Melnyczuk, Lewiszyn (u3) (Ukraina - Słowenia 1:5)
5. Milik, Smolinski, Huckenbeck, Krcmar (Czechy - Niemcy 3:3)
6. Dudek, Zmarzlik, Covatti, Castagna (Włochy - Polska 1:5)
7. Lindgren, Melnyczuk, Hjelmland, Lewiszyn (Szwecja - Ukraina 4:2)
8. Zagar, Huckenbeck, Ivacic, Smolinski (Słowenia - Niemcy 4:2)
9. Milik, Covatti, Krcmar, Castagna (Włochy - Czechy 2:4)
10. Zmarzlik, Smektała, Lewiszyn, Melnyczuk (Polska - Ukraina 5:1)
11. Lindgren, Zagar, Ljung, Ivacic (Szwecja - Słowenia 4:2)
12. Milik, Zmarzlik, Dudek, Kvech (Czechy - Polska 3:3)
13. Lindgren, Smolinski, Ljung, Huckenbeck (Niemcy - Szwecja 2:4)
14. Covatti, Melnyczuk, Lewiszyn, Castagna (Ukraina - Włochy 3:3)
15. Zmarzlik, Dudek, Zagar, Skorja (Polska - Słowenia 5:1)
16. Lindgren, Ljung, Milik, Krcmar (Szwecja - Czechy 5:1)
17. Smolinski, Huckenbeck, Melnyczuk, Lewiszyn (Niemcy - Ukraina 5:1)
18. Zagar, Skorja, Covatti, Castagna (Włochy - Słowenia 1:5)
19. Milik, Melnyczuk, Kvech, Lewiszyn (d3) (Czechy - Ukraina 4:2)
20. Zmarzlik, Smolinski, Haertel, Dudek (Polska - Niemcy 3:3)
21. Lindgren, Ljung, Covatti, Menani (Szwecja - Włochy 5:1)
Bieg dodatkowy drużyn z miejsc 4-5:
22. Milik, Zagar, Krcmar, Skorja (Czechy - Słowenia 4:2)
Baraż o wejście do finału SoN:
23. Milik, Smolinski, Huckenbeck, Krcmar (Niemcy - Czechy 3:3)
Sędzia: Christina Turnbull
Relacja: Grzegorz Zommer
Foto: FOTO 69 Patryk Stachowiak
Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.
Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...
wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...
Dodaj komentarz