Reklama [B] 4line catering dietetyczny
Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B1] - IMC
Reklama [J] - GBS BANK
Trwa nabór do służby w Policji.

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Zawód ten cieszy się wysokim zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok, złóż podanie już teraz.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.
Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.
Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Jesteś zainteresowany? To doskonale !!
 
Aby przybliżyć wszystkim chętnym do wstąpienia w szeregi policji, specyfikę naszego zawodu bardzo serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w myśliborskiej jednostce !!!!


W dniu 29 września w godz. 10:00 - 14:00 czekamy na Was.
 
W trakcie spotkania zostanie omówiona cała procedura kwalifikacyjna z poszczególnymi jej etapami, a także dokumenty jakie należy złożyć, aby przystąpić do rekrutacji. Pracownik zespołu Kadr i Szkolenia wraz z funkcjonariuszami myśliborskiej komendy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z doborem oraz specyfikacją służby policjanta. 

    
Oprócz zwiedzania Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, odwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się ze specyfiką służby funkcjonariuszy Policji. Na tą okoliczność zostanie przygotowanych szereg atrakcji. Między innymi będzie można obejrzeć z bliska policyjne radiowozy, motocykle oraz będzie możliwość podziwiania umiejętności psów służbowych. Kolejną atrakcją będzie pokaz broni służbowej a także sprzęt wykorzystywany przez technika kryminalistyki. Odwiedzający mury komendy będą mieli możliwość podpatrzenia pracy funkcjonariuszy na Stanowisku Dowodzenia.
 
Szczegółowych informacje dotyczących rekrutacji oraz Dnia Otwartego w Komendzie Powiatowej Policji w Myśliborzu można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 47 78 24 581 lub 667 094 065
 
PRZYJDŹ, ZOBACZ, ZŁÓŻ DOKUMENTY. NIE ZWLEKAJ !!!
 
Czekamy na Ciebie 29 września 2021r w godz. 10:00 - 14:00.
 
Źródło: KPP Myślibórz
asp. sztab. Jacek Poleszczuk

10-09-2021 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Żeby była jasność, to jestem za tym, aby każdy z nas miał prawo do własnej decyzji. I to mnie w antyszczepionkowcach czy tych, którzy namawiają do szczepień nie drażni. Drażni mnie to ciągłe agitowanie, te marsze, strajki.
 • Nie ma czegoś takiego jak antyszczpionkowiec - sa ludzie którzy domagają się poszanowania prawa, wolności i nawet tej komunistycznej konstytucji. Osoby które zmuszają druga osobę do szczepienia powinny odpowiadać karanie za to. Co z pewnością nastąpi prędzej lub później.
 • Panie Przemku - "Czy wariant kolumbijski przejmie kontrolę? Koronawirus Mi (lub Mu) jest najbardziej odporny na przeciwciała zaszczepionych i ozdrowieńców." Powiem panu tak nie wiem na ile zna pan historie ale nie tak dawno żydzi musieli mościć złote gwiazdy z uwagi na tyfus jaki roznosili - wg lekarzy !. Inny przykład zakłamywania rzeczywistości. W okresie średniowiecza osoba która stwierdzała, że ziemia jest plaska była uznawana za osobę "śmieszną". A co nam podawano w szkołach o średniowieczu ? W mediach mamy cenzurę większa niż za komuny. Usuwa się programy w których inni lekarze, wirusolodzy wskazują na kłamstwo covidowe. Człowiek bardziej przyjmują kłamstwo niż prawdę. Myśli pan, że mi zależy na tym czy sie pan zaszczepi czy nie - NIE. Ja pokazuję tylko że wprowadza się zamordyzm pod osłoną covida. Profesor Klaus Schwab założyciel i prezes Światowego Forum Ekonomicznego opisał dokładnie cele wystarczy tylko czytać a nie innych wyzywać. Teorie spiskowe - to słowo mające ośmieszać innych. To się może razem pośmiejemy - ile osób zmarło poza covidem przez odcięcie od opieki medycznej ? Długotrwałe noszenie maseczki powoduje niedotlenienie mózgu - opinia medyczna. To jaki wariant będzie covida w październiku ? Co tam przewidzieli w 2009 roku ?
 • Statystyka podważa to co piszesz. Druga sprawa emocje tylko tym się kierujesz a wiec wyłączasz myślenie. No cóż szczep się i nos maseczkę ile wlezie. Zydokomuna ma z takich jak ty niezły ubaw. Taki przykład na myślenie wypowiedz żyda talmudysty o przy okazji premiera Morawieckiego- nie może być tak że jakaś ustawa jest nad konstytucją. I co widzimy za jakiś czas sowa jedno a czyny drugie. Wiec pytam się pana panie Przemek co jest z pana logicznym myśleniem? Mieszkamy pod jednym dachem pan chce żyć bezpiecznie i ja też. Ja uważa że są grancie robienia z ludzi debili a pan wierzy we wszystko co mówią w mediach. W takim razie zadam panu pytanie związane z 11 września 2001 jakie to zjawisko fizyczne powoduje wyparowanie a stali a jednocześnie papier się nie spala ?
 • Jesteście bardzo ciemne antyszczepy. Uważam, że macie mega zryte berety. Opieracie się na gównianych informacjach z internetu. Jesteście tą klasą osób, patolami, którzy uwierzą w cudotwórcze działanie energetycznej płytki mocy.
  Ogólnie jesteście mega patologią pod względem inteligencji.
  Ale to wasz wybór. Nie neguję go. Głupek zaszczepiony czy nie i tak pozostanie głupkiem. Wy nic nie znaczące intelektualnie glony podważacie setki tysięcy zdań lekarzy, wirusologów, naukowców i specjalistów. Wy, którzy jedyne co potraficie to układać cegły, spawać rury, kopać rowy albo grać na kibordzie myślicie, że jesteście mądrzejsi bo przeczytaliście coś na dziwnych stronach internetowych, gdzie tylko dziwny człowiek jest wstanie dotrzeć.
 • Zawodem, który cieszy się wysokim zaufaniem są strażacy. Policjanci nie cieszą się żadnym szacunkiem. Jesteście marionetkami rządzących a nie kimś kto o nas dba. Jesteście pachołkami PiSu. Także nie piszcie bzdur że macie wysoki zaufanie społeczne bo takowego nie macie nawet u ludzi, którzy nic złego nie robią.
 • Tak my jesteśmy ciemne antyszczepy, wy zaś najinteligentniejsze szczury na których za ich zgodą prowadzone są doświadczenia nowymi preparatami.
  Brawo !. – Wiemy co działo się w Izraelu – najwyższy poziom zaszczepienia. 80 proc. populacji zaszczepionej. Tydzień temu premier Izraela śmiał się ze swoich obywateli, że nie są bezpieczni ponieważ mają tylko dwie dawki i muszą szybko gonić po trzecią dawkę – kontynuował Grzęda.

  – Dlatego wiem, że to wszystko polega na kłamstwie i próbie sprzedaży jak największej ilości preparatu
 • Jak to mówił Mark Twain, "łatwiej jest ludzi oszukać, niż ich przekonać, że zostali oszukani..." Od 11 września uczą dzieci w szkołach ze stal paruje i zmienia się w proszek po tym jak samolocik uderza w wierze przechodzą przez stal beton jak przez masło. Przemek to twój poziom wiedzy tak jak c covidem !
 • Przemko 10-09-2021, 09:48:15 pogratulować ci poziomu jaki osiągałeś w ogłupiani siebie i innych. To przez takich ludzi jak ty mamy zamordyzm ! A jak tam ponad rok w maseczce mózg dotleniony ? Rozumiem że jak wchodzisz do domu wycierasz po drodze wszystkie klamki i zamykasz okna przed covidem :-D . Przesłać ci na @ fot z Włoch jak kręcili scenki z ciężarówkami ? Dzisiaj każdy ma komórkę i o wiele trudniej jest kłamać w mediach! A co do żony to nie mam bo tak jak mówisz jak baba by wytrzymała z tymi teoriami spiskowymi - tylko czemu ty nosisz maskę?
 • Są jednak ludzie odważni - Radni z gminy Nowa Dęba na Podkarpaciu dyskutowali na ostatnim posiedzeniu rady o szczepionkach, maseczkach i innych tego typu atrybutach związanych z pandemicznym porządkiem.
  Radny Paweł Grzęda poruszył temat imprezy w lokalnej. – Impreza odbyła się wczoraj. Polegała na wstrzykiwaniu ludziom tego preparatu, o którym wiemy, że nie jest ani bezpieczny, ani nie chroni przed niczym. Na pewno nie chroni przed wirusem, na pewno nie chroni dłużej niż trzy miesiące. Wiemy to. Jesteśmy już o wiele lepiej poinformowani niż pół roku – mówił radny, nie zdradzając jednak na jakie badania się powołuje i skąd czerpie informacje.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - Esto Sp.z.o.o.

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Sprzedam kurtkę wiosenną, bluzy, spodnie...
Sprzedam kurtkę zimową dla dziewczynki r...
Zakład produkcyjny Barlinek Inwestycje S...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy jesteś za wycinką drzew przy drogach?

NIE
TAK
NIE WIEM
Reklama [G1]
Reklama G1 - IMC
Reklama [G2]
Reklama [G2] - Pomoc-drogowa-24.com.pl
Reklama [G3]
Reklama [G3] - promocja
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G6]
Reklama [G1] - BIKE - Serwis, części, akcesoria.
Reklama [G7]
Reklama [G7] - DJ Pitersound
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G10]
Reklama [G3] - Furgonetka Punkt Barlinek Niepodległości 13
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

ElektroFront - elektryk

ElektroFront Maciej Szmigielski- instalacje elektryczne,- instalacje teletechniczne i TV SAT,- instalacje domofonowe i kontrola ...

Taxi Batman Barlinek

Taxi Batman Radosław Dudek.W ofercie:- wyjazdy na lotniska, promy itp,- przewóz osób, zwierząt, bagaży,- robienie zakupów, dowóz...

Kasacja pojazdów - autopomoc.

KASACJA POJAZDÓW- odbiór auta od Klienta GRATIS,- również ż miejsca wypadku,- wystawiamy dokumenty kasacyjne do wyrejestrowania,...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...