08 października w sali widowiskowej BOK „Panorama”, odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, połączona z otwarciem Centrum Wolontariatu i Mentoringu Seniorów przy BUTW.
Uroczystość, tradycyjnie już rozpoczął hymn „Gaudeamus”, w wykonaniu studentów Uniwersytetu.
W dalszej części spotkania głos zabrała prezes Maria Mitek, burmistrz Dariusz Zieliński oraz zaproszeni goście.
Nie zabrakło wykładu „Wolontariat? Ale czy się opłaca?” i części artystycznej w wykonaniu zespołu Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Feeling Dance Group.
Obie grupy wspólnie wystąpiły podczas finału uroczystości. Padała też deklaracja, że w przyszłym roku w Barlinku, odbędą się „Senioralia”. Uroczystość poprowadziła Anna Adamiok.
Źródło: UM Barlinek
Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.


Zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem tapicerki meblowej oraz dywanów. Posiadam długoletnie doświadczenie w swojej branży. U...

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.
Dodaj komentarz