Komitet Wyrobczy Wyborców S.O.S dla Powiatu
Reklama [G] Salon Kosmetyczny Femina
Reklama [A] - Maral - Hurtownia BHP
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Od 2013 roku w całej Polsce obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto ma w założeniu podkreślać wagę edukacji przedszkolnej, integrować przedszkola oraz podmioty odpowiedzialne za ich funkcjonowanie i wizerunek, a także dostarczać najmłodszym radości. W końcu taka okazja do świętowania jest tylko raz w roku.

Tego dnia w wielu przedszkolach przygotowywane są specjalne atrakcje dla dzieci, z kolei Rzecznik Praw Dziecka do polskich przedszkolaków wystosowuje specjalny list.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września i właśnie w tym dniu, przedszkolaki z Gminy Barlinek, spotkały się na Rynku Miejskim, by w głośnym i barwnym korowodzie, przejść na Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. Uroczystość otworzyli organizatorzy spotkania - Dyrektorzy Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Barlinku Pani Renata Olejnik oraz Niepublicznego Przedszkola „Bratek” Pan Jerzy Drobotko wraz z Burmistrzem Barlinka Dariuszem Zielińskim.

Dzieci z przedszkoli gminy Barlinek uroczyście odśpiewały hymn przedszkolaka, który stworzono specjalnie na potrzeby święta i zaprezentowały przygotowane przez grupy zabawy zespołowe dla wszystkich gości.

Po prezentacji wszyscy mogli już korzystać z przygotowanych atrakcji. Wśród nich znalazły się m.in. pokazy wozów Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku i policyjnego radiowozu oraz skorzystać z poczęstunku.

Dzieci na specjalnie dla nich przygotowanych stanowiskach mogły wykazać się umiejętnościami plastycznymi poprzez kolorowanie bajkowych postaci, malowanie kubków i drewnianych łyżek magicznymi markerami Pintor, a także własnoręcznie wykonać slime - gluty. Atrakcje te wywołały ogromną radość i uśmiech na twarzach dzieci. Zorganizowali je dla nas przedstawiciele firm - Pilot Pan Tomasz Gapski oraz Staedtler Pan Adrian Sadło – za co bardzo serdecznie dziękujemy.

W świętowaniu udział wzięły dzieci z: Przedszkola Miejskiego Nr 2 „Pod Topolą” w Barlinku, Niepublicznego Przedszkola „Bratek”, Akademii Malucha „Filokubino” w Barlinku, oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie, Przedszkola Miejskiego Nr 1 im. Janiny Porazińskiej w Barlinku, Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Dziedzicach, Niepublicznego Przedszkola Językowego „W wiśniowym sadzie” oraz Małego Przedszkola w Rychnowie. Spotkanie poprowadziła Katarzyna Stanisławska.

Za pomoc w organizacji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dziękujemy Burmistrzowi Barlinka, strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku i policjantom z Komisariatu Policji w Barlinku, Sylwestrowi Wrońskiemu, Jerzemu Symeli, Katarzynie Stanisławskiej, firmom Staedtler i Pilot, Hurtowni art. papierniczych i biurowych S. I. Warta w Barlinku, salonowi Play w Barlinku oraz pracownikom przedszkoli „Bratek” i PM nr 1.

27-09-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.


Dodaj komentarz

Prosto z galerii

TEMPERATURA
X DZIŚ X JUTRO X POJUTRZE
x x 18o x
  X X
Wiatr: 7 km/h X 17o 6o X 15o 12o X 20o 12o
Małgorzata Cheba
Bernarda Lewandowska
Reklama [B]
Reklama [B] Janex Barlinek
Reklama [C]
Reklama [C1] INT-PRODUCTION
Reklama [C1]
Reklama [C1] - Zachodniopomorskie Małe Skarby
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D2]
Reklama [D2] - Autoreklama
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Ogłoszenia

Kawalerka ( umeblowana) w Pełczycach do ...
Mam na sprzedaz Buciki rozmiar 19 new ba...
Nowo otwarty warsztat w miejscowosci Oż...
Kurtka zimowa Zara dziewczynka rozmiar ...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
SINNPLUS ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE S...
NEONET S.A. jest dynamicznie rozwijającą...
Mieszkanie / pokoje do wynajęcia. Spokoj...
Wynajmę grunt 70 arów i 80 arów przy dro...
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D7] Błękitne okna - biuro podróży
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D9] DJ Piotr - Piotr Stanisławski
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D12] ABS Andrzej Binkowski
Reklama [D13] RACHUNEK S.C. Biuro Rachunkowe
Reklama [D17] Kwiaciarnia ''Centrum'' Roman Ślaź

Sondujemy

Czy weźmiesz udział w Wyborach Samorządowych?

TAK
NIE
NIE WIEM

Kalendarz wydarzeń

październik, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567891011

Mapa miasta

Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Salon kosmetyczny Femina

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Salonu Kosmetycznego "FEMINA", w którym oferujemy pełną gamę zabiegów ...

Gabinety na Staromiejskiej

W Gabinetach na Staromiejskiej oferujemy usługi lekarskie z interny oraz medycyny rodzinnej. Na wizyty w zakresie chorób wewnętr...

Ostatnie komentarze

Partner [A]

Parnter [B]


Login:

Hasło:


Nowe konto
Partner [C]

Partner [D]

Partner [E]

© 2009 - 2018 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklamaArchiwalna wersja portalu

 

Redakcja portalu ebarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.

 

Bezpieczeństwo          Statystyki         Certyfikat SSL