Reklama [G] Krotoski - Cichy
Reklama [A] - Maral - Hurtownia BHP
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Od 2013 roku w całej Polsce obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto ma w założeniu podkreślać wagę edukacji przedszkolnej, integrować przedszkola oraz podmioty odpowiedzialne za ich funkcjonowanie i wizerunek, a także dostarczać najmłodszym radości. W końcu taka okazja do świętowania jest tylko raz w roku.

Tego dnia w wielu przedszkolach przygotowywane są specjalne atrakcje dla dzieci, z kolei Rzecznik Praw Dziecka do polskich przedszkolaków wystosowuje specjalny list.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września i właśnie w tym dniu, przedszkolaki z Gminy Barlinek, spotkały się na Rynku Miejskim, by w głośnym i barwnym korowodzie, przejść na Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. Uroczystość otworzyli organizatorzy spotkania - Dyrektorzy Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Barlinku Pani Renata Olejnik oraz Niepublicznego Przedszkola „Bratek” Pan Jerzy Drobotko wraz z Burmistrzem Barlinka Dariuszem Zielińskim.

Dzieci z przedszkoli gminy Barlinek uroczyście odśpiewały hymn przedszkolaka, który stworzono specjalnie na potrzeby święta i zaprezentowały przygotowane przez grupy zabawy zespołowe dla wszystkich gości.

Po prezentacji wszyscy mogli już korzystać z przygotowanych atrakcji. Wśród nich znalazły się m.in. pokazy wozów Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku i policyjnego radiowozu oraz skorzystać z poczęstunku.

Dzieci na specjalnie dla nich przygotowanych stanowiskach mogły wykazać się umiejętnościami plastycznymi poprzez kolorowanie bajkowych postaci, malowanie kubków i drewnianych łyżek magicznymi markerami Pintor, a także własnoręcznie wykonać slime - gluty. Atrakcje te wywołały ogromną radość i uśmiech na twarzach dzieci. Zorganizowali je dla nas przedstawiciele firm - Pilot Pan Tomasz Gapski oraz Staedtler Pan Adrian Sadło – za co bardzo serdecznie dziękujemy.

W świętowaniu udział wzięły dzieci z: Przedszkola Miejskiego Nr 2 „Pod Topolą” w Barlinku, Niepublicznego Przedszkola „Bratek”, Akademii Malucha „Filokubino” w Barlinku, oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie, Przedszkola Miejskiego Nr 1 im. Janiny Porazińskiej w Barlinku, Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Dziedzicach, Niepublicznego Przedszkola Językowego „W wiśniowym sadzie” oraz Małego Przedszkola w Rychnowie. Spotkanie poprowadziła Katarzyna Stanisławska.

Za pomoc w organizacji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dziękujemy Burmistrzowi Barlinka, strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku i policjantom z Komisariatu Policji w Barlinku, Sylwestrowi Wrońskiemu, Jerzemu Symeli, Katarzynie Stanisławskiej, firmom Staedtler i Pilot, Hurtowni art. papierniczych i biurowych S. I. Warta w Barlinku, salonowi Play w Barlinku oraz pracownikom przedszkoli „Bratek” i PM nr 1.

27-09-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.


Dodaj komentarz

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [B]
Reklama [B] Janex Barlinek
Reklama [C]
Reklama [C1] INT-PRODUCTION
Reklama [C1]
Reklama [C1] - Szkoły dla dorosłych - Atut.
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Ogłoszenia

Pomagam w pisaniu prac zaliczeniowych, d...
Kupię garaz blaszany na terenie Barlinka
Kupię miejsce płac pod garaz
Kupię plac miejsce pod garaż
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D5] - Miejsce na Twoją reklamę
 Reklama [D5] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D7] Błękitne okna - biuro podróży
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D9] DJ Piotr - Piotr Stanisławski
Reklama [D10]
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D12] ABS Andrzej Binkowski
Reklama [D13] RACHUNEK S.C. Biuro Rachunkowe
Reklama [D14] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D14] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D16] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D17] Kwiaciarnia ''Centrum'' Roman Ślaź

Sondujemy

Czy usługi medyczne w Barlinku są zadowalające?

TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA

Kalendarz wydarzeń

grudzień, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Mapa miasta

Firmy

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Salon kosmetyczny Femina

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Salonu Kosmetycznego "FEMINA", w którym oferujemy pełną gamę zabiegów ...

Ostatnie komentarze

Partner [A]

Parnter [B]

Partner [C]

Partner [D]

Partner [E]

© 2009 - 2018 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklamaArchiwalna wersja portalu

 

Redakcja portalu ebarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.

 

Bezpieczeństwo          Statystyki         Certyfikat SSL