Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - ComekoPlus.pl
Reklama [J] - GBS BANK
 Awans zawodowy nauczycieli.

W dniu 26 sierpnia 2020 r. Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczycieli mianowanych.

Pani Dorocie Dylińskiej i Pani Alicji Sówka, będących nauczycielkami Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Barlinku, Pani Alicji Szynkiewicz, nauczycielce Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Janiny Porazińskiej w Barlinku oraz Pani Monice Polańskiej, nauczycielce Przedszkola Miejskiego nr 2 „Pod Topolą” w Barlinku.

Serdecznie gratulujemy! Życzymy uzyskiwania dalszych awansów zawodowych.Źródło: UM Barlinek

31-08-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Mamusiu , a co to jest układ odpornościowy ? och kochanie, to tylko teoria spiskowa, nie zawracajmy sobie nią głowy? Załóż maseczkę.
 • wylew teoretycznych teorii teoretyków....a życie sobie
 • Dlatego przy okazji pytanie do barlineckich nauczycieli - Czego chcecie nauczyć dzieci ? Czy samodzielnego myślenia czy może wg neomarksistowskiej zarazy wychować pokolenie ludzi bezmyślnych dla których główny cel w życiu to mieszkanie - dom i praca w niemieckich zakładach. Jakie pokolenie wyrośnie . Bo to co jest teraz u koryta to potrafi tylko sprzedawać co się da i rozbierać torowiska. Byle w 4 literach było dobrze. Dużo od was zależy czy zaczniecie się sami edukować czy pozwolicie na sztuczny podział ludzi na PO i PiS wg wzoru made in USA bo tak się lepiej rządzi podzielonym społeczeństwem ! Wszyscy premierzy czy to z PO czy PiS przeszli edukacje w amerykańskiej szkole dyplomatów w szkole która sam wybiera uczniów ! Po maskach zacznie się szczepienia może wtedy przyjdzie opamiętanie . W Berlinie 29.08.2020 ok 4 mln ludzi powiedziało STOP a w Polsce mamy już niewolników co nie tylko siebie ale i dzieci na zgubę ciągną ! A że jesteście niewolnikami pokaże na przykładzie trującego was mieszkańców HACKONU - niemieckiej firmy , która w Niemczech już dawno by dostała po dupie za taki smród. A w kraju niewolników .... Jak się nie szanujesz to tym bardziej obcy cię nie będą szanować !
 • Dzisiaj MEN to wylęgarnia lewactwa ludzi pozbawionych samodzielnego myślenia - opinia psychiatry pracującego swego czasu w MEN w Warszawie !
 • 70 lat temu, gdy Hermann Göring zeznawał podczas procesu w Norymberdze, zapytano go w jaki sposób zmusił Niemców do tego wszystkiego?

  Powiedział, że to łatwa sprawa. To nie ma nic wspólnego z nazizmem. Ma to związek z naturą ludzką. Możesz to zrobić w reżimie nazistowskim, możesz to zrobić w reżimie socjalistycznym, możesz to zrobić w reżimie komunistycznym, możesz to zrobić w monarchii i demokracji.

  Jedyną rzeczą jakiej potrzebuje rząd, aby uczynić ludzi niewolnikami, jest strach! A jeśli potrafisz wymyślić coś co ich przestraszy, możesz zmusić ich do zrobienia wszystkiego co zechcesz..."
 • NOSZENIE szmat na Twarzy
  „...2300 lat temu, na długo przed islamem, Arabowie odkryli, że zmuszanie ludzi do zakrycia nosa i ust złamało ich wolę i indywidualność - i depersonalizowali ich. To sprawiło, że ludzie stawali się ulegli. Dlatego nakładano na każdą kobietę obowiązek używania tkaniny na jej twarzy....”
  „...Wtedy islam zmienił to w symbol kobiecej uległości wobec Alaha, mężczyzny, posiadacza Haremu i króla....”
  „...Współczesna psychologia to wyjaśnia: bez twarzy nie istniejemy jako niezależne istoty...”
  „...Dziecko spogląda w lustro, w swoją twarz, w wieku około roku i odkrywa siebie jako niezależną istotę.”
 • "70 lat temu, gdy Hermann Göring zeznawał podczas procesu w Norymberdze, zapytano go w jaki sposób zmusił Niemców do tego wszystkiego?

 • "70 lat temu, gdy Hermann Göring zeznawał podczas procesu w Norymberdze, zapytano go w jaki sposób zmusił Niemców do tego wszystkiego?

 • Jakaś premia???
 • Graty
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - ABS Andrzej Binkowski

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIAST” w Barl...
Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIAST” w Barl...
Poszukujemy gruntów do dzierżawy pod ele...
PRACA SZUKA CZŁOWIEKA! Oferujemy prac...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Zakład produkcyjny BARLINEK INWESTYCJE S...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy jesteś za wycinką drzew przy drogach?

NIE
TAK
NIE WIEM
Reklama [G1]
Reklama [G1] - BIKE - Serwis, części, akcesoria.
Reklama [G2]
Reklama [G2] - Pomoc-drogowa-24.com.pl
Reklama [G3]
Reklama [G3] - promocja
Reklama [G4]
Reklama [G4] - promocja
Reklama [G5]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G6]
Reklama [G6] - promocja
Reklama [G7]
Reklama [G7] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G9]
Reklama [G9] - promocja
Reklama [G10]
Reklama [G10] - promocja
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

ElektroFront - elektryk

ElektroFront Maciej Szmigielski- instalacje elektryczne,- instalacje teletechniczne i TV SAT,- instalacje domofonowe i kontrola ...

Taxi Batman Barlinek

Taxi Batman Radosław Dudek.W ofercie:- wyjazdy na lotniska, promy itp,- przewóz osób, zwierząt, bagaży,- robienie zakupów, dowóz...

Kasacja pojazdów - autopomoc.

KASACJA POJAZDÓW- odbiór auta od Klienta GRATIS,- również ż miejsca wypadku,- wystawiamy dokumenty kasacyjne do wyrejestrowania,...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...