Reklama [A] - Manpower Polska
Reklama [J] - GBS BANK
Szukasz nietypowego, grawerowanego prezentu? Przejrzyj nasze propozycje!

Jeżeli znudziły Cię już klasyczne podatki, które można dostać w sklepie, postaw na coś niebanalnego. Jednym z najciekawszych pomysłów jest spersonalizowanie upominku, dzięki czemu osoba obdarowana zyska pewność, że nikt nie posiada takiego samego przedmiotu.

Obok drobiazgów, takich jak breloki, biżuteria czy wieczne pióra, coraz większą popularność zyskują eleganckie podarki, jakie można wręczyć z okazji rocznicy ślubu czy weselnych podziękowań dla rodziców. Jaki prezent sprawi adresatom radość? Oto kilka ciekawych pomysłów.

Ramka na zdjęcie z indywidualną dedykacją: dla ukochanej osoby

Zbliża się kolejna rocznica Waszego ślubu, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Uniwersalnym upominkiem jest srebrna ramka, w której umieścisz Wasze wspólne zdjęcie ślubne albo z wymarzonego wyjazdu. Natomiast na odwrocie znajdzie się tabliczka z grawerunkiem. Wpisz tam Wasze imiona, ważną datę, życzenia, cytat lub krótki wierszyk. Możliwości są bardzo szerokie, więc to od Twojej inwencji twórczej zależy, jak będzie wyglądała treść dedykacji. Oczywiście jeśli nie masz pomysłu na grawerunek, bank pomysłów ze sklepu Grawercom pomoże Ci znaleźć odpowiedni tekst.

Karafka i kieliszki z grawerem: podarek dla rodziców, teściów lub dziadków

Wspólne przyjęcie rocznicowe zyska nowy wymiar, gdy na stole znajdą się wino lub nalewka autorstwa pana domu, nalewane z eleganckiej karafki z grawerem. A jeżeli dołączysz do niej pasujące kieliszki dla bohaterów wieczoru, jubilaci poczują się wyjątkowo. Taki podarek jest idealny dla rodziców, dziadków czy też teściów w dniu okrągłej rocznicy ich ślubu. Małżeństwa starsze stażem często bowiem z tej okazji zapraszają rodzinę na wystawny obiad lub większą imprezę. Grawerowana karafka będzie zatem doskonałym dopełnieniem miłych chwil w gronie najbliższych.

Drewniana szkatułka: z okazji rocznicy ślubu, na pamiątkowe fotografie

Ostatnim pomysłem na grawerowany prezent jest rzadziej spotykany przedmiot, mianowicie... szkatułka wykonana z drewna. Niektóre modele dostępne w Grawercom posiadają emblemat z liczbą oznaczającą obchodzoną rocznicę ślubu. Do takiego pojemnika można włożyć stare, rodzinne zdjęcia, pamiątki ze wspólnych podróży i wiele innych bliskich sercu przedmiotów. Dedykację zamieszczamy tutaj z tyłu szkatułki, również na specjalnie przeznaczonej do tego tabliczce. Z tego podarku ucieszą się zwłaszcza dziadkowie, gromadzący fotografie swoich dzieci i wnuków. Będą mogli schować je w jednym miejscu, wyjmować w każdej chwili i wspólnie wspominać dawne czasy.

24-01-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • wygrawerujmy sobie w sercach przesłanie wygłoszone wczoraj przez p. Turskiego... Auschwitz nie spadło z nieba... i ta mina kurskiego, terleckiego, dudy....siłę i mądrość człowieka określa Jego stosunek do słabszego a demokracja to poszanowanie mniejszości ... a tu buta,plucie,szczucie ,pogarda itp....patrz paski w tv-pis....
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - Serwis Rowerowy

Witam, mam na sprzedaż pół domu dwurodzi...
Firma Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipianach...
Potrzebna księgowa do biura rachunkowego...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Bumat.
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G13] - Maszyny wulkanizacyjne.
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - AUTOPROMOCJA

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...