REKLAMA [B] - Serwis Rowerowy
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Sprawdź, czy nowoczesne lampy LED sprawdzą się w Twoim zakładzie pracy.

Przemysłowe wnętrza często bywają wadliwie oświetlone. Mimo, że dostęp do światła w takich warunkach reguluje odpowiednie rozporządzenie ministra, nierzadko bywa tak, że braki w widoczności odbijają się na zdrowiu, motywacji i samopoczuciu pracowników. Aby temu zapobiec, najlepiej zdać się na profesjonalistów z branży, którzy przy pomocy technologii elektroluminescencji zapewnią firmie odpowiednie warunki, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu na rachunkach za prąd. Poniżej piszemy, jak tego dokonać.

Postaw na innowacyjne oświetlenie LED i zacznij oszczędzać duże sumy.

Oświetlenie przemysłowe LED dzielimy na instalacje:
- ogólne – rozprzestrzeniające światło równomiernie w całym pomieszczeniu,
- miejscowe – skierowane na konkretne fragmenty wymagające doświetlenia,
- złożone – stanowiące mieszankę dwóch pierwszych rodzajów.

Sprawy pokroju dobrego dostępu do światła decydują o wielu czynnikach: od morale aż po bezpieczeństwo pracowników. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby miejsce pracy miało odpowiedni dostęp do oświetlenia.

Popularne LEDy są w pierwszej kolejności produktem, który pozwala w najbardziej skrajnych przypadkach na niemal 90% oszczędności w porównaniu do oświetlenia tradycyjnego. Dziś bywa, że pracę 60-watowej żarówki z powodzeniem zastąpimy urządzeniem pobierającym około 6 W. To najważniejszy argument przemawiający za zainwestowaniem w nowy system oświetlenia. Choć początkowo może się wydawać, że wydatek jest spory, najczęściej zwraca się on z nawiązką już w pierwszych latach użytkowania. Ważne jest jednak, aby wybrać elementy oświetleniowe najlepszej jakości. Dlatego warto szczególnie zwrócić uwagę na ofertę firm, doskonale prosperujących na rynku od lat, takich jak Nowaled. Fachowcy zadbają o to, by nasz start z diodami okazał się strzałem w dziesiątkę.

Ekologia dla każdego biznesu, zapewniona przez oświetlenie przemysłowe LED

Dodatkowo nie należy zapominać, iż mówiąc o diodach LED mamy na myśli produkty ekologiczne. Przy ich wytwarzaniu i pracy których nie używano żadnych szkodliwych substancji, pokroju rtęci bądź argonu. Także emisja CO2 w całym cyklu żywotności LEDów jest bardzo niska. Z tak korzystnej zmiany dla środowiska będą zadowolone przede wszystkim wielkie firmy oraz ich klienci, którzy coraz częściej szukają towarów z jak najmniejszym śladem węglowym.

Oprócz aspektu środowiskowego i oczywistych oszczędności, diody oświetlające w przemyśle kojarzą się z rozwiązaniem trwałym oraz wygodą. Pojedyncza lampa powinna wytrzymywać do 50 tysięcy godzin, w trakcie których na jej kondycję nie będą rzutowały epizody częstego włączania i wyłączania. W przypadku tradycyjnych lamp, taki zabieg znacznie skracał żywotność żarówki. Co więcej, oprawy LED są odporne na wstrząsy i niską temperaturę. To czyni z nich idealny wybór niezależnie od tego, czy zastanawiamy się nad oświetleniem fabryki, warsztatu, czy kameralnego biura.

[materiał partnera / AW]

03-01-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • To już jest normą i wytyczną w krajach UE, nic nowego. Szkoda, że Barlinku nie ma więcej takich magazynów, tzw. strefy przemysłowej ale może kiedyś.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Restauracja w Barlinku Strzelecka 18 pos...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Dom o powierzchni 100m2 oddany do użytku...
Oczekujemy: • Minimum rocznego doświadc...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...