REKLAMA [B] - Serwis Rowerowy
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Pozycjonowanie w wyszukiwarce po prostu się opłaca. Najważniejsze korzyści wynikające z dobrych miejsc w Google'u

Na przestrzeni ostatnich kilku lat marketing internetowy stał się podstawą działań promocyjnych w firmach różnej wielkości.

Przyczynę takiego stanu rzeczy dokładnie obrazują statystyki: w Polsce już 28 milionów osób codzienne korzysta z dostępu do sieci. A które strony cieszą się największą popularnością? Zdecydowanym liderem jest wyszukiwarka Google, odwiedzana regularnie przez 25,6 mln użytkowników. Wnioski nasuwają się same.

Internauta to Twój potencjalny klient. Wiedza o jego preferencjach pomoże Ci w skutecznej promocji

Dostosowanie strategii marketingowej do zachowań i oczekiwań odbiorców stanowi podstawę późniejszego sukcesu. Współcześnie klucz do zrozumienia konsumentów kryje się w danych na temat ruchu generowanego przez wyszukiwarkę. Szczegółowe analizy pokazały, że aż 95% internautów wchodzi wyłącznie na strony z pierwszej strony wyników prezentowanych przez Google. Te firmy, które znajdują się w ścisłej czołówce rankingów na istotne w danej branży frazy kluczowe, mają zasadniczą przewagę nad konkurencją. Tym samym skuteczne pozycjonowanie stron przynosi konkretne efekty w postaci większej liczby odwiedzin. Naturalny wzrost zainteresowania ofertą prezentowaną poprzez witrynę www bardzo szybko wywołuje poprawę wyników finansowych. Według specjalistów z rodzimej agencji AFTERWEB słupki sprzedaży mogą podskoczyć nawet o 70% w porównaniu z okresem, kiedy serwis internetowy przedsiębiorstwa zajmuje dalekie lokaty.

Pozycjonowanie stron należy prowadzić na najbardziej zyskowne frazy. Niekoniecznie najpopularniejsze

Rywalizacja o najbardziej eksponowane miejsca w Google'u jest niezwykle zacięta. Czy to oznacza, że mniejsze przedsiębiorstwa nie mają najmniejszych szans z dominatorami rynku, dysponującymi nieporównywalnie większym budżetem na marketing? Nie do końca. Każdy powinien znaleźć swoją niszę, która przyniesie mu największe przychody – i właśnie na niej skoncentrować swoje działania. Modelowym przykładem jest tutaj pozycjonowanie lokalne, ze zwrotami odnoszącymi się do konkretnych regionów i miast. Biznes prowadzący działalność na stosunkowo niewielką skalę ma duże szanse na sukces w internecie, pod warunkiem że pozycjonuje się na frazy adekwatne do realnego zasięgu. Obojętnie, czy będzie to dzielnica Włocławka, miasto Toruń i najbliższe okolice, czy też całe województwo kujawsko-pomorskie. Mniejsza konkurencja sprawia, że nieco łatwiej przebić się na szczyt wyszukiwarki i potem utrzymać stabilną pozycję w TOP 5. Dokonanie tego własnymi siłami będzie jednak ekstremalnie wymagające. Znacznie sensowniejszą, a przy tym rozsądniejszą z ekonomicznego punktu widzenia opcją, będzie długofalowa współpraca z renomowaną agencją SEO.

[materiał partnera / AW]

05-11-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Restauracja w Barlinku Strzelecka 18 pos...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Dom o powierzchni 100m2 oddany do użytku...
Oczekujemy: • Minimum rocznego doświadc...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...