Reklama [A3] - Barlinek Okna Artur Gubała
Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - Kancelaria Adwokacka
MK KOSMETOLOG
Nowe regenerowane turbosprężarki.

W Bosch Service Pawlik sprzedajemy nowe regenerowane turbosprężarki, które znajdziecie w bardzo dobrej cenie w naszym sklepie internetowym.

Turbosprężarka jest to podzespół odpowiadający za zwiększenie siły silnika – działa on na zasadzie zwiększenia ilości powietrza dostarczanego do jednostki napędowej.

Obecnie w większości pojazdów stosuje się turbinę, która ma za zadanie wtłoczenie jak największej, dodatkowej ilości powietrza do komory spalania, co po zmieszaniu z paliwem skutkuje dodatkową mocą. Dzięki temu podzespołowi uzyskamy wyższy moment obrotowy przy niższych obrotach niż w jednostkach wolnossących, co z kolei sprawia, że silnik jest bardziej dynamiczny. W przypadku awarii turbosprężarki, uszkodzony element możemy oddać do regeneracji w autoryzowanym serwisie w Stalowej Woli.

Każda regenerowana przez nasz serwis turbosprężarka to dokładnie zdiagnozowany problem, który naprawimy w 100% i przetestujemy wyniki naszej naprawy na wyjątkowo precyzyjnych maszynach i urządzeniach. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania takiej usługi, a nasza firma pracuje na najnowszych maszynach oraz nie używa chińskich części. Dlatego do każdej zregenerowanej turbosprężarki dodajemy wyniki z osiąganych testów, które są podstawą do realizacji udzielanej przez nas 24-miesięcznej gwarancji. Najczęściej wybieranymi usługami wśród naszych klientów są: regeneracja turbiny, wyważanie turbo, czyszczenie turbosprężarki, a także naprawa zmiennej geometrii.

Regeneracja turbosprężarki samochodowej jest to rozsądna alternatywa dla kupna nowego podzespołu. Podczas procesu regeneracji zużyte części turbiny wymieniane są na nowe, dzięki czemu podzespół zostaje przywrócony do fabrycznej jakości. Regeneracja turbiny samochodowej wydłuża jej żywotność i daje pewność, że w najbliższym czasie nie ulegnie ona ponownym usterkom.

Ta usługa przynosi wiele korzyści – po pierwsze jest mniej kosztowna niż zakup nowego turbo, a przy tym przyjazna dla środowiska, ponieważ zmniejsza ilość generowanych odpadów.

18-11-2022 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - GBS BANK
Reklama [D]

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIAST” w Barl...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy uważasz Kino Panorama za atrakcyjne miejsce do oglądania filmów?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [G1]
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PROKOP I SYN
Reklama [G4]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G5]
Reklama [G1] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G6]
Reklama [G7] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G7]
Reklama [G8]
Reklama [G12] - JS-TŁUMACZENIA.PL

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...