Reklama [A] E-CHO
Reklama [B] - HELOWE BARLINEK
Reklama [J] - GBS BANK
List do Redakcji: ''Potrzebna debata przed wyborami''.

Jak w ogóle można świadomie udzielić poparcia wyborczego komukolwiek z kandydatów w tych wyborach samorządowych w Naszej gminie, kiedy praktycznie nic nie wiemy o jakichkolwiek różnicach światopoglądowych pomiędzy Nimi???

Wręcz na podstawie ich wyjątkowo zdawkowych programów kampanijnych można odnieść bardzo nieprzyjemne wrażenie, że na dobrą sprawę każdy z nich mógłby się pod nimi u wszystkich swoich konkurentów podpisać, skoro tego rodzaju nic niewiążące ogólniki temu wyborczemu zaciemnianiu wyłącznie de facto służą.

Dlatego niniejszym apeluję, aby Mieszkańcy Gminy Barlinek mieli realną możliwość bezpośredniego przepytania na neutralnym gruncie wszystkich kandydatów w najbardziej dla siebie kluczowych kwestiach, a nie byli wyłącznie skazani na sponsorowane artykuły reklamowe ich sztabów wyborczych, z których poza laniem stricte propagandowej wody nic konkretnego nawet nie wynika.

Stąd też aż się prosi, aby chociaż w ten ostatni weekend przedwyborczy zarezerwować najobszerniejszą barlinecką salę w Kinie Panorama, gdzie np. w jednogodzinnych debatach spotkaliby się tylko Ci kandydaci, którzy zabiegają o konkretny mandat z danego okręgu.

Z tego by wynikało, że na 15 okręgów na Radnych i jednego na Burmistrza mielibyśmy w sobotę i niedzielę od godziny 9.00 do 17.00 po osiem takich debat, z czego każdy Wyborca zainteresowany byłby siłą rzeczy tylko dwoma, na które spokojnie mógłby wygospodarować sobie te dwie godziny (choćby przez następny tydzień odtwarzając ich przebieg w internecie, gdzie powinny być udostępnione do wglądu), w czasie których na tyle wyrobiłby sobie zdanie, aby później 21 października uniknąć głosowania w ciemno na chybił trafił.

Oczywiście ten powyższy apel wszyscy Kandydaci mogą wspólnie zignorować, aby tym samym poprzestać na wygodnickim ukrywaniu się pod swoimi wyjątkowo enigmatycznymi szyldami Komitetów, ale to będzie świadczyło tylko o tym, że mają bardzo lekceważący stosunek do tutejszych Mieszkańców i kompletnie nie zależy im na wysokiej frekwencji przy urnach wyborczych, gdyż w zupełności zadowolą się bardzo słabym mandatem udzielonym im jedynie przez ich najbliższe towarzystwo wzajemnej adoracji.

Źródło: List do Redakcji. Dane autora znane Redakcji.

09-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Chłopie zluzuj już gacie. Serio to już nudne się zrobiło... wygrałeś tak wygrałeś, pogrążyłeś internety. Dzięki tobie usuwam facebooka i czyszczę przeglądarkę!! 3m sie
 • Toż przecież w sąsiednim wątku Ma-Ryśka się już wprost przyznała, że za swoje trollownicze usługi jest tutaj opłacana przez oboje Lewandowskich, dlatego nie bardzo rozumiem skąd te pretensje do mnie, iż ośmieliłem się na ten bezsporny już fakt zwrócić tutaj wszystkim zainteresowanym uwagę.

  No, ale jak widać "nic tak nie boli jak prawda" i stąd teraz ta Klakiernica Lewandowskich pilnie potrzebuje wsparcia, skoro cały jej misterny plan niniejszym na Naszych oczach trafił szlag... o jak mi przykro :-))))
 • Zluzowałam majtochy - pękam przed miszczem
 • Demaskator albo jesteś za mocno oczytany albo stary ćpiesz na umór. Ileż ty wyrazów użyłeś których mój mózg nie pojmuje. Stary startuj na radnego pfff na burmistrza. Takich nam potrzeba - głupio mądrych ludzi analizujących życie przy komputerze. Jakże mądrze wszystko piszesz aż mi tchu zabrakło. 5-10-15!!!!!!!!!!!!! Jeden przez drugiego wykrzykiwanie i przemądrzanie się i tu powstaje pytanie. Po co ja głupiutki się wtrącam?? Marysia zluzuj gacie i tak nie wygrasz...
 • Ma-Ryśka po petrowemu majaczy już nie o swojej mitycznej "bezpartyjności", ale teraz o "Partii Normalnych Ludzi", bo skoro wyszło na jaw, że tym wszystkim jej kandydatom od obydwu Lewandowskich korzenie wyrastają wprost z Partii Obłudy i z Sojuszu Lewych Dochodów, to pora najwyższa zmienić repertuar propagandowy, kiedy wcześniejsza śpiewka się już po całości skompromitowała.

  Problem tylko w tym, że te jej całe "towarzystwo wzajemnej adoracji" jest dokładnie tak samo przesiąknięte autodyskredytacyjnym nepotyzmem jak te od Herr Tuska & Targowickiej spółki, gdyż trzeba być wyjątkowo tępym betonem a la partyjnym, aby nie zauważyć tego ich iście mafijnego karierowiczostwa, które wręcz wymusza na nich tworzenie wokół siebie stricte korupcjogennych koterii, za pośrednictwem których wyspecjalizowali się tylko w żerowaniu na Mieszkańcach poprzez obsadzanie swoich całych rodzin w samorządzie i podległych mu spółkach.
 • A, tak zostawiając mojego Obdzieracza Złudzeń na uboczu - kto wie, kiedy to najsilniejsza rada z rad ujawni się swoim fanom? Czy Komitet Powielania Wiecznie Najlepszej Rady z Kraju Rad ujawnił już jakieś komunikaty dla maluczkich? Czy tylko otwiera i zamyka jakieś odfajkowane obiekty??
 • Oj, i tutaj mój Obdzieracz ze złudzeń, rozpisany niczym Duda w godzinach szczytu
  No to masz - precz z partyją Populizmu i Socjalizmu (ale to ładnie napisane, poeta jakiś?), której się wydaje, że jest jedyna i najlepsza. Pan Smoła źle się zamocował, bo już sam znaczek na plakacie zwala z nóg i odrzuca. Po wszech czasy. Niech żyje Partia Normalnych Ludzi (PNL - nie mylić z PSL)
 • Nie realne
 • To, że wszyscy tylko tutaj zupełnie irracjonalnie umniejszają Panu Smole, nie mogąc mu faktycznie niczego sensownego zarzucić świadczy jednoznacznie o tym, iż nie mają na niego absolutnie żadnych haków i na nieszczęście dla tych wszystkich pożałowania godnych czarnopijarowców tylko on jeden bezczelnie nie olał Mieszkańców Barlinka, godząc się na ich propozycję ws. publicznej debaty.

  Dlatego jak bardzo bym nie był (jako antysocjalistyczny Wolnościowiec) krytyczny względem samego Populizmu i Socjalizmu, to przynajmniej ten wystawił takiego kandydata na Burmistrza w Naszej Gminie, który w przeciwieństwie do tej pozostałej stricte karierowiczowskiej czwórki gwarantuje Nam tutaj pełne poszanowanie Naszego LOKALNEGO SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO, kiedy układ Zieliński, Krzyżanowski & oboje Lewandowscy jedyne czego dowiedli przez swoją antyobywatelską butę, że po ewentualnym wyborze odwrócą się do Nas wszystkich plecami i dalej tylko będą pluli Nam de facto przez swoją totalną ignorancję w twarz.
 • No tak... Smoła..gdyby nie ten "pis". Liczy się człowiek nie partia czy KWW ale człowiek z doświadczeniem, z pasją. A smoła wygląda na człowieka zmęczonego i powolnego (jakby z przymusu go wzięli). Śmiali się kiedyś z Biedronia że inny (nie mogę napisać że g..) a gość pokazał jak rządzić!! Jeszcze ostatnie zdanie do "d"arexa - stary ty sam nie rozumiesz co piszesz, więc po co się wypowiadasz i tu cytuje " I jak już mam do wyboru kompletnie zielonych amatorów lub arierowiczow to tak zagłosuje na mojego imiennik." - co jasno oznacza że jak nie masz wyboru o głosujesz na imię Darek!!!!

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Firma transportowa zatrudni księgową do ...
Lokal o powierzchni 55m2, centrum Barlin...
Sprzedam rower BMX Rayon model 555 Row...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Kawalerki, mieszkania dwu-pokojowe, mies...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - INTER-COM
Reklama [G4]
Reklama [G4] - SKLEP ZOOLOGICZNY
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...