REKLAMA [B] - Serwis Rowerowy
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Koszt pierścionka zaręczynowego, czyli dlaczego to takie... tanie.

Każdy mężczyzna, który planuje się oświadczyć, zadaje sobie pytanie: ile wydać na pierścionek zaręczynowy? Kiedyś panowało przekonanie, że na taką biżuterię trzeba przeznaczyć przynajmniej dwie miesięczne pensje.

Dziś już na szczęście wiemy, że najważniejsze jest uczucie łączące młodą parę, a koszt pierścionka to drugorzędna kwestia. To, za ile go kupisz, zależy więc od zasobności Twojego portfela i nie ma nic zdrożnego, jeśli będzie to trochę tańszy model. Jeżeli pasuje do stylu i osobowości przyszłej narzeczonej, wiedz, że trafiłeś w dziesiątkę.


Bądź oryginalny. Nie obawiaj się pierścionka z barwnym kamieniem

Wiele sklepów, jak chociażby Ade Art, wychodzi naprzeciw męskim oczekiwaniom, oferując pierścionki zaręczynowe w atrakcyjnie niskich cenach. Ty powinieneś pamiętać jedynie o tym, aby wybrana biżuteria była ponadczasowa. Zwykle najchętniej wybieranymi modelami są pierścionki z żółtego złota z diamentem. Jeśli jednak wiesz, że Twoja ukochana, widząc pierścionek ze szmaragdem, podskoczy w górę z radości, nie decyduj się na taki „jaki kupują wszyscy”. Po prostu spełnij jej marzenie! Warto wiedzieć, że im rzadszy kamień, tym biżuteria jest droższa, ale uśmiech na twarzy kobiety dla wielu okazuje się bezcenny. Do wyboru masz pierścionki z pojedynczym kamieniem albo z dodatkiem małych cyrkonii lub diamencików. Wbrew pozorom modele z wieloma minerałami mogą okazać się tańsze, niż te z jednym.


Pierścionek będzie towarzyszył jej całe życie. Musi być idealny

Od razu powiedzmy: perfekcyjny nie znaczy drogi. Wystarczy dokładnie poszukać, żeby znaleźć doskonały model w cenie, jaka nie zaboli Ciebie ani Twojego portfela. Dobrym pomysłem jest zajrzenie do internetowych salonów jubilerskich, jak na przykład Ade Art, gdzie czekają na Ciebie pierścionki o zróżnicowanym wyglądzie i cenach – każdy jedyny w swoim rodzaju! Skup się na ponadczasowych modelach. Moda przeminie, a pierścionek zaręczynowy jest noszony całe życie, dlatego lepiej nie ryzykować zakupu biżuterii, która po kilku latach okaże się passe. Najlepszym wyborem będzie model delikatny i uniwersalny, niewrażliwy na ciągle zmieniające się trendy.


Zatem za ile kupić pierścionek zaręczynowy? To zależy od Ciebie

Ceny biżuterii ofiarowywanej kobietom przy zaręczynach są mocno zróżnicowane, dlatego z powodzeniem wybierzesz pierścionek przyjazny dla Twoich finansów. Oczywiście przyszła narzeczona na pewno doceni to, że zakupy zrobiłeś w markowym salonie, jednak nie to jest najbardziej istotne. Najważniejszy dla kobiety fakt to wygląd pierścionka: jeśli odpowiada jej wyobrażeniom, cena zejdzie na daleki plan. Dlatego zanim skierujesz się do jubilera, zastanów się, jaką biżuterię lubi Twoja dziewczyna i dobierz pierścionek, który będzie odpowiadał tym kryteriom.

[materiał partnera / AW]

05-09-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Restauracja w Barlinku Strzelecka 18 pos...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Dom o powierzchni 100m2 oddany do użytku...
Oczekujemy: • Minimum rocznego doświadc...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...