Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP
Jak zwiększyć widoczność strony firmowej w internecie? Opcja dla wytrwałych i tych bardziej niecierpliwych.

Czy mnie widać? - to pytanie, które zadaje sobie każdy przedsiębiorca posiadający stronę internetową.

Niestety, nie zawsze jej prowadzenie czy nawet dysponowanie fanpage'em na Facebooku gwarantuje widzialność oraz ruch na stronie. Jeżeli bowiem nikt nie wie o tym, że Twoja firma istnieje, raczej nie skorzysta z jej usług. Aby użytkownicy Cię zauważyli, konieczne jest podjęcie bardziej zaawansowanych działań. Najskuteczniejsze z nich to SEO i Adwords.

Płatna reklama w Google to gwarancja szybkiego efektu

Twoja firma bazuje na sezonowym biznesie i nie masz zbyt wiele czasu, żeby zachęcić potencjalnych klientów do kupna? Zainwestuj w Google Ads. Efektem wykupienia reklamy będzie niemal natychmiastowa widoczność witryny. Na pewno nie raz widziałeś w wyszukiwarce strony oddzielone od organicznych wyników wyszukiwania, oznaczone dodatkowo słowem „reklama” - to właśnie kampanie Google Ads. Są skierowane do zdecydowanych użytkowników, którzy wiedzą, co chcą kupić i szukają sprecyzowanych ofert w sieci.

Innym przykładem jest sieć reklamowa, przeznaczona dla osób zainteresowanych ogólną tematyką zahaczającą o ofertę albo posiadających profil demograficzny pasujący do założeń reklamodawcy. Tutaj można spotkać grafiki pojawiające się w konkretnych witrynach internetowych albo w aplikacjach na smartfony. Jeśli chcesz, możesz sam wyznaczyć stronę, na której pojawi się Twoja reklama. Jedynym warunkiem jest jej współpraca z Google.

Pozycjonowanie strony: długofalowe działanie, obfity plon

Google Ads to szybki i skuteczny sposób na wypromowanie firmy. Ma jednak pewną wadę: po jakimś czasie reklamy znikają z wyszukiwarki. Jeśli zależy Ci na podziwianiu efektów przez długi czas, warto zdecydować się na pozycjonowanie strony. Ten proces trwa miesiącami, ale za to rezultat pozostaje w internecie, działając na korzyść Twojej firmy. Na początku przeprowadzany jest audyt SEO, dzięki któremu dowiesz się, jak można ulepszyć funkcjonowanie Twojej witryny. Samo pozycjonowanie polega na zdobywaniu wartościowych linków zewnętrznych prowadzących do strony firmowej. Firmy, takie jak Inseo, często do tych działań dołączają jeszcze content marketing, który przez tworzenie unikalnych tekstów zachęca użytkowników do skorzystania z Twojej oferty.

Czy powyższe usługi da się połączyć? Oczywiście! AdWords (obecnie Ads) i SEO doskonale się uzupełniają. Dzięki zastosowaniu ich równocześnie możesz cieszyć się wysoką pozycją w wynikach wyszukiwania przez cały rok, od czasu do czasu dodatkowo promując krótkotrwałe kampanie czy promocje za pomocą płatnych reklam w Google. Zysk jest nieoceniony: sprawisz, że potencjalny klient natknie się na Twoją ofertę niezależnie od miejsca i czasu.

[Materiał partnera]

28-05-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Szukam pracy w branży handlowej. Mam wie...
Ford Mondeo kupiony w Polskim salonie (k...
Rok produkcji:2003 Przebieg:165000km S...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G4] - DJ Pitersound
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...