Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Reklama [J] - GBS BANK
Jak z lokalnej marki uczynić brand rozpoznawalny na szerszą skalę? Nie obejdzie się bez pozycjonowania w internecie.

Start-upowcy i przedsiębiorcy wszelkiej maści podejmują swoją działalność z myślą o odniesieniu spektakularnego sukcesu. Im większa jego skala, tym oczywiście lepiej. Jednak marzenia same się nie spełnią, trzeba się żwawo zabrać do ich realizacji. Promowanie marki zwykle zaczyna się od miejscowych odbiorców, aby z czasem zataczać coraz szersze kręgi. Dziś głównym kanałem komunikacji marketingowej jest internet, zatem pozycjonowanie stron stanowi pierwszy krok do wykreowania pożądanego brandu.

Wysoka pozycja w Google przynosi szereg korzyści wizerunkowe. Wyniki badań konsumenckich są jednoznaczne.

Według przedstawicieli agencji AFTERWEB aż 90% odbiorców ma lepsze zdanie o tych firmach i markach, których strony internetowe prezentowane są wyżej w wyszukiwarce. Skąd takie opinie? Klientów interesują przede wszystkim te witryny, które spełniają ich potrzeby i zawierają wartościowe informacje oraz atrakcyjne produkty. A algorytmy Google działają w taki sposób, aby w pierwszej kolejności pokazywać użytkownikowi serwisy adekwatne do jego potrzeb – rozpoznawanych na podstawie wpisanego zapytania, geolokalizacji, historii przeglądarki, wcześniejszych wyszukań i wielu innych czynników. Profesjonalne pozycjonowanie stron polega na dostosowaniu witryny www do aktualnych wytycznych jakościowych wyszukiwarki, aby podbić jej rezultat w SERP. Widoczna obecność w ścisłej czołówce google'owych rankingów bezpośrednio przekłada się na większe zaufanie do marki wśród odbiorców. A produkty oraz usługi oferowane przez firmę, która budzi pozytywne skojarzenia, co do zasady sprzedają się dużo lepiej.

Popularna marka potrzebuje coraz więcej klientów. Pozycjonowanie stron jest w stanie ich zapewnić.

Im wyżej znajduje się dana witryna w wynikach wyszukiwania, tym więcej wejść odnotowuje. Wśród coraz liczniejszych czytelników z pewnością znajduje się sporo osób należących do grupy docelowej, a więc potencjalnych klientów. Tutaj warto zwrócić uwagę na znaczenie analizy i doboru słów kluczowych podczas pozycjonowania. Precyzyjne sformułowania konwertują lepiej niż ogólne, branżowe hasła: w szczególności dotyczy to fraz odnoszących się do konkretnych miejscowości. Promocja marki wśród miejscowych odbiorców – może to być np. Wrocław i okolice albo konkretne dzielnice Warszawy – pozwala skuteczniej kierować przekaz do odbiorców, którzy faktycznie przejawiają zainteresowanie ofertą firmy. Osiągane w ten sposób zyski często stanowią wielokrotność wydatków poniesionych na pozycjonowanie. Agencja AFTERWEB przekonuje, że poprawienie sprzedaży o 70% w ciągu paru miesięcy jest jak najbardziej wykonalne. Powinno wystarczyć, aby firma szybko rozszerzyła swoją działalność na inne rynki.

[materiał partnera / AW]

02-12-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Szafa i łóżko. Każdy mebel do łatwego de...
Sprzedam ekonomiczne, bezawaryjne, tanie...
Przewóz do Barlinka i z powrotem dla...
Firma Pro-Trailer Sp.z o.o. z siedzibą w...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...