Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Jak skutecznie typować numery Lotto?

Największym marzeniem każdego gracza w lotto przez internet jest bez wątpienia trafienie głównej wygranej. Gracze starają się zatem opracować skuteczny sposób typowania liczb – jednak czy taki w ogóle istnieje? Na pewno w kategoriach oszustwa i próby wyłudzenia pieniędzy należy traktować dostępne w Internecie systemy lotto.

Dziś już chyba nikt nie wierzy w skuteczność tych dostępnych za niemałą opłatą systemów, które rzekomo gwarantować mają wygraną w Lotto. Istotą tych systemów lotto jest bowiem gra ogromną liczbą zakładów, aż do momentu trafienia wysokiej wygranej – ale to przecież można zrobić samemu, bez płacenia komuś za takie oszukańcze systemy.
 
Czy oznacza to, że nie ma żadnych wskazówek dotyczących tego, jakie numery lotto typować? Oczywiście, że są. Najważniejsza jest regularna gra w Lotto, ale warto zastanowić się także nad metodą typowania liczb.

Chybił trafił czy samodzielne skreślanie liczb?

Zarówno gra na chybił trafił, jak i własnoręczne skreślanie numerów lotto na kuponie, mają wielu zwolenników – z delikatną przewagą tej pierwszej metody. Z tego wynika fakt, że wielkie wygrane padają częściej jako efekt gry na chybił trafił. Nie świadczy to jednak o większej skuteczności takiej metody, a jedynie o tym, że proporcjonalnie więcej kuponów wypełnianych jest w taki właśnie sposób. Gra na chybił trafił, czyli pozostawienie typowania przypadkowych liczb maszynie lotto, to nie tylko rozwiązanie dla niezdecydowanych czy początkujących graczy. Z racji faktu, że losowaniem lotto rządzi wyłącznie przypadek, gra na chybił trafił może okazać się równie skuteczna co samodzielne skreślanie liczb.

Jeśli decydujesz się na typowanie wybranych przez siebie numerów lotto – możesz skreślać liczby tworzące ważne dla Ciebie daty czy układające się na kuponie w określony wzór. W tym drugim przypadku musisz jednak liczyć się z tym, że wielu innych graczy może wykorzystać taką samą metodę. Jaki może być tego finał? Podczas losowania Dużego Lotka z 30 marca 1994 roku „szóstkę” trafiło aż 80 graczy – każdy z nich skreślił liczby tworzące na kuponie wzór koperty…

Niektórzy z graczy bacznie śledzą tzw. gorące numery lotto, czyli takie, które padają w losowaniu najczęściej. Mimo, iż w opinii analityków częstsze wyłonienie niektórych liczb jest wyłącznie dziełem przypadku, wielu graczy z entuzjazmem skreśla te ciepłe numery lotto. Inni – przewrotnie – decydują się na skreślenie tzw. zimnych numerów lotto. W ich opinii te numery, które dotąd nie padały zbyt często, powinny być teraz wyłaniane znacznie częściej.

Gra systemowa – nie myl jej z systemem lotto!

Po krytyce wspomnianych systemów lotto, warto wskazać zalety zupełnie innego rozwiązania – gry systemowej. Taką grę umożliwia Duży Lotek i Mini Lotto, a także wiele loterii amerykańskich czy europejskich. Czym zatem jest gra systemowa? To skuteczny sposób na zwiększenie szans na wygraną – i pomożenie puli na wygrane. Gra systemowa polega na skreśleniu większej ilości numerów lotto niż zakłada podstawowy format gry. System tworzy ze skreślonych numerów wszystkie możliwe zakłady, co zwiększa szansę na wygraną. Dodatkową korzyścią jest możliwość wygrania jednocześnie wiele nagród różnego stopnia – zyskujesz zatem dodatkowe sumy pieniędzy.

[Artykuł sponsorowany]

11-01-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Wiele już było przypadków na świecie gdzie wyszły wałki z takich losowań -ustawianych ! Na YT sa filmiki gdzie pokazane są wpadki przy losowaniach toto lotka ! Nie ma co płakać twój wybór twoje pieniądze . tak dla przykładu 3 zł na DL x 3 dni w tygodniu x 4 tygodnie x 12 miesięcy x 10 lat nałogu i mamy :-)
  • - Gram od niepamiętnych czasow , nikt z moich znajomych rowniez i ja nie wygral wiekszych pieniedzy w zmonopolizowane gry . wprawdzie wygralem w ubieglym roku 2x 500 z mini lotto i raz 35000 z DL.Plus. faktem jest ze dawniej nie bylo tyle kumulacji i czesciej mozna było trafic trojke , skreslajac lub na chybil trafil. w tej chwili , w tym czasie trafienie trojki jest nie do osiagniecia . w mini to juz zakrawa na matrix aby trafic trojke . mysle ze cos sie dzieje przy grach lotto , ktos manipuluje a w sukurs przychodzi co raz bardziej doskonala informatyka komputerowa. gram nadal bo chce wierzyc ze mimo wszystko kiedys cos itd itp . najgorszym i upokarzajcym jest euro j. losowanie gdzies w helsinkach , nie wiadomo kto to losuje i jak no i cena za zaklad jedna z najwyższych w Europie . to rowniez o czyms swiadczy , ktos niezle zarabia na podatkach od marzeń. nie wierze lecz sie uzaleznilem i gram , chleba nie kupie a jeden zaklad puszczam
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

W tych trudnych czasach przykłada się do...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...