Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP
Jak przygotować się do targów branżowych? Zobacz, na co zwrócić uwagę!

Wyjazd na targi firmowe to wielkie wydarzenie w życiu każdej firmy, zwłaszcza wśród rynkowych debiutantów.

W końcu mają szansę zaprezentować się szerszej publiczności, a przy okazji zyskać nowych klientów, którzy zostaną z nimi na dłużej. Ciebie również czekają pierwsze, firmowe targi? Zanim wpadniesz w euforię i zaczniesz snuć plany na przyszłość z uwzględnieniem setki pozyskanych kontrahentów, skup się na stworzeniu stoiska. Mogłoby się bowiem wydawać, że zgromadzenie kilku elementów i ustawienie ich to nic trudnego, trzeba jednak wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Jednym z nich jest miejsce wystawy.

Targi pod chmurką: przygotuj się na zmienne warunki atmosferyczne

Organizacja targów na świeżym powietrzu to wielkie wyzwanie. Przed jeszcze większym stają firmy, które muszą znaleźć takie systemy wystawiennicze, których nie porwie wiatr, nie rozmoczy deszcz ani nie wypali ostre słońce. Dodatkowo uzyskany efekt powinien przyciągać wzrok przechodniów, zwłaszcza w bezpośrednim sąsiedztwie stoiska. Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj zastosowanie potykaczy albo specjalnych stojaków na plakaty. Nie tylko są one stabilne, ale także przydatne – można na nich umieścić ważne informacje o firmie.

Gdy już potencjalny klient podejdzie do stoiska, niech w oczy rzuci mu się kolejna reklama, tym razem na roll upie. Ten wynalazek cieszy się powodzeniem zarówno na targach pod chmurką, jak i tych w pomieszczeniach. Jest bowiem niezwykle trwały i stabilny, a przy tym łatwy w transporcie. Dzieło doskonale zwieńczą modułowe ścianki reklamowe, jak te oferowane przez firmę Reklamowe Konstrukcje. Są one bardziej wytrzymałe i cięższe, niż klasyczne ścianki, świetnie sprawdzą się więc na otwartej przestrzeni.

Wystawa targowa pod dachem: bądź bardziej widoczny niż inni

Najczęściej spotykanym rodzajem targów branżowych są te rozgrywające się w pomieszczeniach: wielkich halach wystawowych, sportowych i innych tego typu budynkach. Wyruszając na takie wydarzenie, należy przygotować się na spore natężenie ruchu. Stoiska są zazwyczaj ciasno ustawione: za każdą ścianką Twojego prawdopodobnie będzie stało przynajmniej jedno inne, a Ty sam będziesz miał widok na ofertę konkurencji. Łatwo się więc domyślić, że zwrócenie na siebie uwagi okaże się tutaj wymagającym procesem. Jak zapewnić sobie sukces? Przede wszystkim zachować spójność przekazu z wizerunkiem firmy, a także zastosować nowoczesne elementy stoiska reklamowego: ścianki, lady, widoczne z daleka roll upy i stojaki na ulotki, a także modne obecnie podwieszane systemy promocyjne.

19-06-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Szukam pracy w branży handlowej. Mam wie...
Ford Mondeo kupiony w Polskim salonie (k...
Rok produkcji:2003 Przebieg:165000km S...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G4] - DJ Pitersound
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...