REKLAMA [B] - Serwis Rowerowy
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Idealny uniform dla pracowników Twojej firmy!

Odzież firmowa jest istotnym elementem kreowania wizerunku marki. W wielu branżach ujednolicenie wyglądu pracowników poprzez uniform jest niezbędne lub po prostu przydatne dla zachowania określonych standardów. Ważne oczywiście, by taka odzież była reprezentatywna i zapewniała pracownikom odpowiedni komfort.

Koszule z logo firmy to doskonały wybór, jeśli chcemy uzyskać elegancką prezencję pracowników. Jednocześnie jest to bardzo wygodny i uniwersalny rodzaj garderoby. Koszule są odpowiednie zarówno dla ekspedientów sklepowych, pracowników recepcji, kelnerów, barmanów, przedstawicieli handlowych, kierowców oraz pracowników wielu innych zawodów.

Rodzaje koszul firmowych:

Rodzaj koszul firmowych powinien być dobierany według potrzeb firmy i stanowisk. Wyróżnia się koszule bawełniane i flanelowe, a także slim fit, regular fit, a także unisex. Bardzo komfortowym wyborem są koszule flanelowe, które się nie gniotą i są dosyć ciepłe. Z pewnością sprawdzą się dla pracowników, którzy często się przemieszczają: instalatorów, czy też robotników budowlanych, remontowych itp. Z kolei koszule bawełniane, choć są co prawda nieco bardziej wymagające w utrzymaniu, to bardzo elegancko i profesjonalnie prezentują się w nich pracownicy.

Funkcja reprezentatywna i marketingowa!

Odzież przeznaczona dla pracowników oznaczona logiem firmy, obok funkcji reprezentatywnej zyskuje dodatkową funkcję, jaką jest reklama. To doskonały sposób na uwidocznienie znaku marki i zyskanie popularności. Znakowanie odzieży jest nie drogie, a zdecydowanie wpływa na profesjonalizm firmy. Jest to zatem element, który zdecydowanie warto uwzględnić w strategii marketingowej firmy. Co, ważne również pracownik, który na co dzień może nosić koszule z logo firmy, lepiej się z nią utożsamia i ma bezpośredni wpływ na kreowanie jej wizerunku.

Metody znakowania koszul firmowych:

Koszule z logo firmy zamówić można hurtowo i w wielu wariantach, w zależności od indywidualnych potrzeb danej firmy. Obecnie stosowanych jest kilka, nowoczesnych i trwałych metod znakowania odzieży: sitodruk, druk cyfrowy, druk lateksowy, sublimacja, czy też haft komputerowy. Jednak, by jakość znakowania była na prawdę wysoka, wybrana technologia nanoszenia wzoru na materiał musi być dopracowana w najmniejszym szczególe. W przypadku koszul z logo firmy, najbardziej zalecaną metodą znakowania jest haft komputerowy. Jest to jedna z najbardziej ekskluzywnych metod, a także bezpiecznych dla delikatnych materiałów koszulowych. Ponadto metoda ta charakteryzuje się wysoką precyzją wykonania, zapewniając w ten sposób doskonały efekt estetyczny.

21-02-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Dom o powierzchni 100m2 oddany do użytku...
Oczekujemy: • Minimum rocznego doświadc...
Kupię każdą ilość ślimaka winniczka. ...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...