Reklama [A] E-CHO
Reklama [B] - FIEGE
Reklama [J] - GBS BANK
Drewniane domki - wywiad z Przemysławem Balcewiczem.

Trend na budowanie domków letniskowych podbija polski rynek. Dlaczego, a przede wszystkim, czy warto dokonać takiej inwestycji. Sprawdźmy, co sprawia, że coraz więcej osób się na nią decyduje.

Dawniej domki letniskowe kojarzyły się nam przede wszystkim z niezbyt trwałymi konstrukcjami ogrodowymi. Dziś jest zupełnie inaczej. Budowle te to piękne projekty, które czasem na pierwszy rzut oka wyglądają niczym zwykłe domy mieszkalne.

Drewno to natomiast coraz bardziej doceniany przez nas materiał konstrukcyjny, w związku z tym, że wyróżnia się swą ekologicznością oraz pięknym wyglądem. Jednak nie są to wszystkie zalety, jakie niesie za sobą budowa domków letniskowych z drewna. Więcej na temat korzyści wykorzystania tego surowca opowie nam pan Przemysław Balcewicz — dyrektor firmy Eko Architektura, czyli wiodącego producenta konstrukcji drewnianych na Polskim rynku.
 
Panie Przemysławie, Pańska firma od lat zajmuje czołową pozycję na rynku. Mieli Państwo przyjemność współpracować z setkami klientów. Dlaczego Pańskim zdaniem wyroby z drewna cieszą się tak dużą i z roku na rok, rosnącą popularnością?

Tak, to prawda. Eko Architektura notuje coroczny wzrost zarówno w sferze produkcyjnej, jak i w sprzedaży. Nie wątpię, że w dużej mierze ma to źródło w znacznym zwiększeniu świadomości społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska. Obserwuję, że coraz więcej naszych klientów dba o ekologiczną sferę swych inwestycji. Stąd też tak duża popularność domów oraz konstrukcji ogrodowych wykonanych z drewna.

Warto zauważyć, że jest to materiał konstrukcyjny, który nie tylko sam w sobie jest ekologiczny i naturalny, ale i pozwala na prowadzenie domu w sposób niezwykle sprzyjający środowisku. Szczególną uwagę należy zwrócić na cechę drewna, jaką jest skuteczne zatrzymywanie ciepła w pomieszczeniach. Dzięki temu potrzeba ogrzewania jest znacznie mniejsza niż w betonowych budynkach. W efekcie użytkownik domu drewnianego znacznie może przyczynić się do zmniejszenia emisji CO2.
 
Z naszych informacji wynika, że coraz więcej osób decyduje się na budowę domków letniskowych. W jakim celu właściwie się je wykorzystuje?

Domki letniskowe to niezwykle wszechstronne konstrukcje. Mogą spełniać naprawdę wiele funkcji. Stąd też tak duża ich popularność. budowane przez nas konstrukcje drewniane mogą służyć między innymi jako:

- sauna
- domek gościnny
- siłownia
- dom działkowy
- pomieszczenie organizacyjne.

Ponadto mają jeszcze wiele innych zastosowań. Klienci bardzo chętnie zlecają budowę domków letniskowych w swoim ogrodzie. Wtedy służą najczęściej jako dodatkowy domek gościnny. To trend, który przybył do nas zza oceanu i sprawdza się doskonale. Bardzo często zdarza się również, że klienci kupują niewielką działkę nad jeziorem, czy w górach i tam, zamiast budować kosztowny dom, decydują się na postawienie domku letniskowego, który jest niezwykle tani w utrzymaniu, a także w produkcji. Ponadto jego funkcjonalność nie odbiega dalece od tej, jaką daje nam dom. W naszej firmie wykorzystujemy najnowsze techniki konstrukcyjne, które pozwalają nawet na ocieplenie domków letniskowych, przez co sprawdzają się świetnie przez cały rok.
 
Firma Eko Architektura dysponuje gotowymi projektami domków letniskowych. Naszych czytelników zastanawia jednak, czy istnieje także możliwość dopasowania projektu do potrzeb indywidualnych klienta.
 
Oczywiście. Bardzo ważne jest dla nas, by efekt finalny spełniał wszelkie oczekiwania klientów, a projekt dostosowany był do ich potrzeb. Gotowe projekty dostępne na naszej stronie to efekt pracy wielu specjalistów. Są to plany, które stworzone zostały z myślą o jak największej funkcjonalności budowli. Muszę przyznać także, że to właśnie z nich nasi klienci korzystają najczęściej. Jednak zawsze na początku współpracy przeprowadzamy z wywiad mający na celu ustalenie wszelkich wytycznych. Służymy pomocą i bardzo chętnie wprowadzamy zmiany, które mogą zwiększyć komfort użytkowania. Ponadto realizujemy także projekty indywidualne.

Chcemy, by każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze współpracy z naszą firmą.

[materiał partnera / mas]

10-09-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [D] - autopromocja
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kompleksowe remonty mieszkań i wykończen...
Witam, udzielę korepetycji z języka nie...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama G3] - Autopromocja
Reklama [G4]
Reklama [G6] - AUTOPROMOCJA
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...