Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - Kasacja pojazdów
Reklama [J] - GBS BANK
Biuro nieruchomości Gorzów Wielkopolski - znajdź idealne lokum dla siebie!

Każdy wie, jak ważne są własne cztery kąty. Nieważne, czy jest to blok, kamienica, bliźniak czy dom wolnostojący.

Dla wielu własny dom, mieszkanie to najważniejszy cel w życiu, do którego dążą pracując wytrwale kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Jednak, kiedy przychodzi czas na ostateczny wybór, nachodzą nas najróżniejsze wątpliwości.

Zastanawiamy się, czy dom będzie odpowiedni, albo czy mieszkanie nie będzie za małe. Istnieje jeszcze bardzo delikatna kwestia własności - wynajmowane, na kredyt czy opłacone gotówką?

1. Zalety domu jednorodzinnego
2. Mieszkanie - wynajmowane czy na kredyt?
3. Biuro nieruchomości Gorzów Wielkopolski - warto korzystać z pośredników?

Zalety domu jednorodzinnego

Budowa domu jednorodzinnego wiąże się z wieloma wyrzeczeniami w życiu. Jednak, kiedy już nasz wymarzony dom stanie, będziemy mogli zapomnieć o wszelkich trudach i żyć w nim spokojnie. Dom jednorodzinny ma wiele zalet. Przede wszystkim średniej wielkości dom na wsi razem z działką to inwestycja mniejsza niż kupno mieszkania w centrum miasta. Nasza działka na własność to również możliwość posadzenia kwiatów wokół domu, wybudowania garażu na samochód, postawienia huśtawki dla dzieci czy też możliwość wykopania basenu. Dom jednorodzinny wiąże się z regularnym przebywaniem na świeżym powietrzu bez konieczności wychodzenia przed blok, na ulicę z małym dzieckiem, które nie jest świadome czyhającego na niego niebezpieczeństwa w postaci rozpędzonych samochodów czy wyprowadzanych przez sąsiadów psów.

Mieszkanie - wynajmowane czy na kredyt?

W ostatnich latach krąży w społeczeństwie przeświadczenie, że dużo lepiej wziąć kredyt i kupić mieszkanie na własność, aniżeli wynajmować i płacić duże kwoty pieniędzy właścicielowi, który się na tym bogaci. Jest to absolutna prawda, gdyż po zapożyczeniu się w banku i zakupie mieszkania, jedynym, czym się martwimy, jest spłata comiesięcznej raty. Z kolei wynajmując mieszkanie od właściciela, musimy być świadomi, że nadal nie mamy niczego na własność, a po wypowiedzeniu najmu zostaniemy bez dachu nad głową.

Biuro nieruchomości Gorzów Wielkopolski - warto korzystać z pośredników?

Nie mając wystarczającej ilości czasu na samodzielne szukanie mieszkania czy działki, możemy zgłosić się do profesjonalistów, którzy zajmą się tym za nas, a przy okazji przygotują najlepsze oferty na rynku. Przykładem jest biuro nieruchomości Gorzów Wielkopolski https://modernieruchomosci.pl/ , które znane jest z niezwykle rozbudowanej oferty. Niezależnie, czy szukamy mieszkania Gorzów Wielkopolski, czy interesuje nas działka Gorzów Wielkopolski, a może domy Gorzów Wielkopolski - to wszystko załatwimy w jednym biurze!

17-11-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • uważajcie na DOMY BW... zdziercy i cwaniacy a do tego bałaganiarze....osiedle 100 mieszkań a chodników brak ....ławeczki brak pomieszczenia zamkniętego na śmieci ...brak....obsługi firmy LOKUM ....brak ...porażka
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [E]

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

kawalerka Poznań
Barlinecki Ośrodek Kultury, poszukuje pr...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G9]
Reklama [G10]
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

Kasacja pojazdów - autopomoc.

KASACJA POJAZDÓW- odbiór auta od Klienta GRATIS,- również ż miejsca wypadku,- wystawiamy dokumenty kasacyjne do wyrejestrowania,...

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...