Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Bankowość spółdzielcza przestarzała i nudna? Błąd!

Jeśli nie poznaliście dotąd żadnych efektów działalności banków spółdzielczych… jeżeli spotkaliście się z opinią, że to „ta gorsza bankowość” od znanych banków komercyjnych… jeżeli myślicie, że banki spółdzielcze nie są dla Was, bo daleko im do sprawnej obsługi i nowoczesności, to jesteście w błędzie!

My dość często spotykamy się z niedowierzaniem, a potem zdziwieniem i zaskoczeniem ze strony nowych klientów. Część z nich zwraca uwagę, że wchodząc do placówki Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku, nie spodziewało się, że sprawę można tu załatwić szybciej, sprawniej, prościej aniżeli w innym banku. To jednak nie wszystko… nasza bankowość robi wrażenie również na odległość.

Nowości i innowacje

Skok technologiczny ostatnich lat postawił przed nami nowe wyzwania, z którymi – co możemy śmiało powiedzieć – poradziliśmy sobie bardzo dobrze. Zaczęliśmy od dużej zmiany, a mianowicie dostosowania serwisu GBS Banku do możliwości wygodnego, efektywnego korzystania z niego zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. W tej chwili każdy użytkownik laptopa czy telefonu może odpalić na nim stronę banku, by skorzystać z dostępnych usług. A tych mamy coraz więcej! Doskonale wiemy, że bankowość to już nie tylko dopasowane do potrzeb konta, rozbudowana oferta kredytów gotówkowych oraz hipotecznych, a także sposób na oszczędności. W ostatnim czasie wzbogaciliśmy nasze usługi o cały wachlarz ubezpieczeń, które można wziąć prosto i bezpiecznie, nie ruszając się z fotela. A sama bankowość? Ta również uległa zmianie – dziś konto to prawdziwa wielofunkcyjna platforma, za pomocą której można nie tylko dokonywać przelewów natychmiastowych i przelewów Paybynet, lecz również złożyć wnioski o popularne dofinansowania z programów 500+ i Dobry start. Z poziomu konta bankowego mamy ponadto dostęp do wszystkich dokumentów i umów bankowych poprzez platformę Publikator – połączenie archiwum on-line z narzędziem do komunikacji z Bankiem. Dla użytkowników kont walutowych przygotowaliśmy specjalną platformę eGBS Waluta, dzięki której szybko i bez zbędnych wizyt w kantorze dokonają kupna lub sprzedaży waluty. Mamy też wiele udogodnień dla użytkowników smartfonów, którym dedykujemy serwis bankowości mobilnej wraz z możliwością skorzystania z aplikacji Planet Mobile (Google Pay) i dokonywania płatności zbliżeniowych przy użyciu telefonu.

Nowa bankowość spółdzielcza to jednak nie tylko wejście na nowy poziom obsługi i jej poprawa zarówno na poziomie front- jak i back office. To również wszystko to, co kryje się pod słowem „spółdzielczość”, a co ma wpływ nie tylko na działanie banku i życie jego udziałowców… Bank spółdzielczy to bowiem bank wartości, o których nie każdy wie, a które warto w tym miejscu przypomnieć.

Spółdzielczość jest trendy

Jeszcze dziś wiele osób postrzega istnienie spółdzielni jako relikt przeszłości, zaściankową formę działania głównie na obszarach wiejskich. A przecież idee wspólnotowe oparte na współdzieleniu i współrządzeniu powracają w ostatnich latach ze zdwojoną siłą. Car shering i book crossing to nic innego jak pożyczanie dóbr – alternatywa dla ich posiadania. Coraz bardziej popularne na Zachodzie Europy i w Polsce spółdzielnie Foodcoop to z kolei grupy zainteresowanych współpracujące z lokalnymi rolnikami, by pozyskać ekoprodukty w atrakcyjnej cenie. To praktyczne, korzystne i modne… a przede wszystkim, jeśli chodzi o ideę – nienowe! Ta sama myśl przyświeca bowiem tradycyjnym spółdzielniom, w tym również bankowości opartej na zasadzie współzarządzania na równych prawach i czerpania z tego wszechstronnych korzyści. Bankowość spółdzielcza – jaką dzisiaj znamy – wpisuje się także w nurt tak popularnych w ostatnim czasie koncepcji zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). To, czego niejednokrotnie brakuje instytucjom komercyjnym, wpisane jest w istotę naszego funkcjonowania. Działanie na poziomie lokalnym, inwestowanie w infrastrukturę służącą mieszkańcom, wspieranie lokalnego biznesu czy zaspokajanie miejscowych potrzeb – to wszystko, a nawet więcej ma w swoim statucie GBS Bank i konsekwentnie realizuje zadania z tym związane. Chcecie wiedzieć więcej? Śledźcie naszego bloga… tam znajdziecie aktualne informacje na temat działań, w które się angażujemy!     

https://gbsbank.pl/co-nowego/blog/

15-01-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - Serwis Rowerowy

Witam, mam na sprzedaż pół domu dwurodzi...
Firma Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipianach...
Potrzebna księgowa do biura rachunkowego...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Bumat.
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G13] - Maszyny wulkanizacyjne.
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - AUTOPROMOCJA

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...