Reklama [A] - 2x3 SA
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Urząd Miasta zamknięty dla interesantów do odwołania.

Od 02 października 2020 r. do odwołania, zostaje zawieszona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Barlinku.

Niezbędne sprawy można załatwiać korzystając z drogi elektronicznej lub telefonicznej. Ponadto w godzinach pracy Urzędu będzie wystawiona urna, do której można wrzucać wnioski i podania, na których należy umieścić dane kontaktowe: nr telefonu lub adres poczty mailowej.

Interesanci będą przyjmowani w godz. 9.00 - 13.00, tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu daty i godziny wizyty.

Kasa w Urzędzie zostaje zamknięta. Wszystkie płatności można dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. Dane o wysokości opłat można ustalić telefonicznie. Przelewy za podatki i za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy dokonywać na konta indywidualne wskazane w decyzjach i informacjach przekazanych Państwu. Pozostałe opłaty należy wpłacać na konto o następującym numerze: 34 8355 0009 0000 0387 2000 0016.

Opłaty skarbowe niezbędne do załatwienia spraw można wnosić za pomocą bankowości elektronicznej na wyżej wskazany rachunek bankowy.

Kontakt:

umig@barlinek.pl
/umbarlinek/skrytka

02-10-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Ciocia Kloci masz tu wypowiedź dr szpitala i nie kłam więcej ! Test covida nie posiada walidacji ten test cos wykrywa ale co ? Katar kaszel temp to ma każde przeziębienie i oczywiści zakładając maseczkę ochronie innych - naprawdę jesteś takim debilem ? debil - upośledzony umysłowo w stopniu lekkim; imbecyl - upośledzony umysłowo w stopniu umiarkowanym; idiota - upośledzony umysłowo w stopniu ciężkim; ... Debil to osoba niemądra (o niskim poziomie inteligencji).
 • Sądy odrzuciły prawie CZTERYSTA wniosków o ukaranie za nienoszenie maseczki! Żaden Sąd nikogo nie skazał ! Nie bądź głupi i nie duś się! Pokaż PiS-opatom środkowy palec! Pewnie Tomek zjadły wszystkie rozumy? Jak to dobrze, że jest Ciocia Klocia ! Te wszystkie zakazy nakazy są niezgodne z obowiązującym prawem ! Co raz więcej niezeszmaconych moralnie autorytetów medycznych wypowiada się otwarcie o fałszywej pandemii ! Pierwsza próba ogłupienia ludzi to była świńska gryp, ptasia itd... ! Sam program od kablowania jeden na drugiego był już testowany w 2018 roku. Samemu można to sprawdzić. Poziom ogłupienia przez media jest tak duży że nie dziwie się że Michnik na kągresir żydów nazwał Polaków stadem baranów ! Bo jesteście jak te barany. Przecież covid jest mojej znajoma zmarła na covida - tłumaczenie ludzie szkoda nawet to komentować barany i tyle ! Panowie policjanci którzy wystawiacie mandaty rozliczymy was prędzej czy później macie to jak w banku 1
 • Sądy odrzuciły prawie CZTERYSTA wniosków o ukaranie za nienoszenie maseczki! Żaden Sąd nikogo nie skazał ! Nie bądź głupi i nie duś się! Pokaż PiS-opatom środkowy palec! Pewnie Tomek zjadły wszystkie rozumy? Jjak to dobrze, że jest Ciocia Klocia !
 • Do Tomka nie ma co pisać, bo On już zjadł wszystkie rozumy i wie wszystko i jeszcze więcej;) I nikt i nic go nie przekona, że ten koronawirus potrafi być śmiertelnie groźny nawet dla zupełnie zdrowych osób (no chyba, że sam zachoruje, jak np. premier Wielkiej Brytanii -czego mimo wszystko mu nie życzę). Ale innym zawsze powtarzam: masz kilka dni urlopu, zgłoś się jako wolontariusz do jakiegoś DPS-u lub porozmawiaj z pielęgniarką czy lekarzem z oddziału zakaźnego i może wtedy zrozumiesz, że ten wirus to nie jest jakaś tam odmiana grypy. I oczywiście nie twierdzę że jest od niej bardziej śmiertelny. Ale jest ZUPEŁNIE inny. Chociażby dlatego, że zaraża nie wiadomo kiedy, w przeciwieństwie do grypy, którą jeśli ktoś ma - widać to na pierwszy rzut oka. I jeszcze jedno - jeżeli Wasza wolność jest ważniejsza od życia mojej chorej mamy, czy babci - to już można nazwać skrajnym egoizmem!
 • \\\"Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność.\\\"

  \\\"Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego.\\\"

  Doświadczenie jest bardzo kosztowną szkołą, niemniej istnieją głupcy, którzy w żadnej innej niczego nie umieją się nauczyć.

  Benjamin Franklin
  Dziennie w Polsce umiera na różne choroby ok 1200 osób covid 19 przy tem to katar ! z podowu ktorego zamknięto ludzi i wygaszono gospodarkę !

  W leśnym powietrzu znajduje się ok 70 razy mniej chorbotwórczych zarazków niż w powietrzu miast. Sprawcami tego są między innymi olejki eteryczne wydzielane przez drzewa, zwłaszacza iglaste. Naukowcy odkryli w tych olejkach blisko 1500 substancji chemicznych, dzialających bakteriobójczo, uspokajająco oraz przecie zapalnie.

  § 16 1. Do dnia 19 kwietnia 2020 r. zakazuje się korzystania z:

  Zakaz wydano nie tylko bez podstawy prawnej, ale i w rażącej sprzeczności z konstytucją. O ile zarządca lasu może zakazać wejścia do niego z kilku powodów, tak prawo nie wskazuje stanu epidemii jako podstawy do takiego działania. Podczas epidemii rząd już wiele razy udowodnił, że nie ma rzeczy, której nie uda mu się uregulować rozporządzeniem. Nowe rozporządzenia koronwirusowe, a zwłaszcza ich projekty pojawiają się nawet kilka razy dziennie.

  premier Mateusz Morawiecki - nasz premier ( gazeta w Izraelu), talmudysta.

  Sam Talmud wyraża to w maksymie „gojów nie należy wyciągać [ze studni] ani [do niej] wrzucać”. Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Goje uważani są za skończonych łgarzy i zabrania im się zeznawać przed sądami rabinackimi.


  Mądry Polak po szkodzie ?
 • Prawda o testach covid - You tube ! " Fałszywe testy na koronowirusa Covid 19 pokazują infekcje pozytywnie nawet w owocach i kozach " Np to jak to jest umiesz myśleć samodzielnie czy wolisz " prawdę z mediów" ?
 • 4.5 mln ludzi na proteście w Berlinie przeciwko nowej ukrytej formie totalitaryzmu. Wirusa roznoszą media i politycy. Cały Barlinek trzęsie się ze strachu, bo ktoś zachorował na grypkę tylko nazwę jej dali covid. Średnia umieralność to 75 lat obudźcie się! Średnia życia emeryta w Polsce to 3 miesiące. To wszytko jest tak szyte grubymi nićmi, że aż przykro się robi widząc ludzi po studiach z medialnym porażeniem mózgowym. 10 października protesty w wielu miastach Polski jak teraz tego nie zablokujemy to będzie to wstęp do jeszcze większych ograniczeń prawa człowieka. Te rozporządzenia nadal są niezgodne z obowiązującym prawem. W Polsce nadal rządzi żydokomuna gangsterzy od wysysana krwi z rynku. W czasie pseudo pandemii elity podwoiły swoje zyski a wy się dajecie w domach zamykać, bo ktoś baka puściła alb zakaszlał. Ale jak kaszlał wcześniej przed medialną propagandą to nawet nie reagowaliście. Tak wiem policja i sanepid stosują terror za judaszowe srebrniki. Spokojnie rozliczy się wszystkich z nawiązką! Zacznijcie myśleć samodzielnie, ile razy dotykasz klamki w sklepie w przychodni, ile razy koszyk itd… i później tymi rękoma zakładasz maskę. Czy wy naprawdę jesteście cięci na umyśle by zachowywać się jak goje – czyt. bydło do numerowania i policzenia. Covid właśnie oznacza liczenie bydła! Już nie a ISIS i zamachów terrorystycznych ? Nie ma już wojny w Afganistanie , Iraku itp. ? Za to jest COVID 19 a mogło być UFO co porywa po 22 godzinie !
 • Brawo Tomek
 • Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy - książka. „Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” – Mark Twain

  Nasze dane sugerują, że COVID-19 odznacza się śmiertelnością, która mieści się w granicach sezonowej grypy.
 • Ale co media mózg wyprały MASAKRA ! Obserwator 03-10-2020, 19:19:30 zero wysiłki na samodzielne myślenie !
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Na sprzedaż mam mieszkanie spółdzielczo-...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama G3] - Autopromocja
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - AUTOPROMOCJA

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...