Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - Kasacja pojazdów
Reklama [J] - GBS BANK
Od soboty nowe restrykcje i obostrzenia.

Polska znajduje się w najtrudniejszym momencie pandemii od 13 miesięcy.

Dziś najwyższy wzrost zakażeń, ponad 34 tys. Na tę chwilę mamy zajętych ponad 70 proc. łóżek i ponad 70 proc. łóżek respiratorowych. Zbliżamy się do granic wydolności służby zdrowia, musimy zrobić wszystko, żeby uniknąć takiego scenariusza - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

- Rząd zamyka wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i budowlane od soboty 27 marca do 9 kwietnia br.
- Podtrzymane zostają dotychczas obowiązujące obostrzenia. Zaostrzono m.in. wytyczne liczby osób dla miejsc kultu religijnego
- Na czas od 27 marca do 9 kwietnia zostaną zamknięte zakłady fryzjerskie i kosmetyczne

Premier o świętach wielkanocnych: w gronie wyłącznie najbliższej rodziny

- Zbliżają się święta wielkanocne, chcę zaapelować, byśmy spędzili je w gronie wyłącznie najbliższej rodziny - powiedział premier. - Walczymy o zdrowie i życie obywateli, o miejsca pracy, życie codzienne. Walczymy o to, żeby program szczepień był prowadzony jak najszybciej, stąd moje interwencje na forum europejskim - dodał.

Źródło: KPRM

25-03-2021 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Co roku umiera w Polsce na grypę i powikłania 6500 tys. osób. W 2020 na covida zmarło ok 6 tys. osób a na raka itp ponad 100 tys. Od kilku lat mamy ponad 416 tys. zgonów (jedzenie w marketach nie spełnia norm) ! Covid to grypa taka jak inne która zbiera swoje żniwo ale mamy tu politykę. Już w 2010 roku fundacja Rockefellerów i Bill Gatesa opisała dokładny przebieg pandemii włącznie z tym gdzie się zacznie ( prorocy). Proszę sobie sprawdzić to są ogólnie dostępne informacje ! Dlatego apeluje do radnych Barlinka dzieci do szkoły ! Chcecie biegać ze szmatami na twarzy proszę bardzo , Nie ma żadnych naukowych podstaw do tego, że maska chroni przed zakażeniem ! Żadnych z całym szacunkiem ale co wy macie w tych głowach, że tak łatwo was ogłupiać ? Nawet WHO nie zaleca nosić tych szmat co jest oficjalnie na stronie WHO ! To reset gospodarki i już nie terroryzm ale wirus odmiana Tajwańska, Koreańska Malezyjska, Czeska itd... I zadłużanie kraju kredytami - a kto je spłaci ? Pewnie Polacy oddając swoje lasy i złoża. Prawda z tv ? z telewizji gdzie dziennikarz zarabia 30-40 tys miesięcznie za to co plecie. Ja wam za darmo powiem że kolejna fala będzie w listopadzie. tak ten wirusa upodobał sobie święta katolickie. Zachodnie markery opija ale kościoła gdzie mamy 5-10 osób. już nie. Ile razu można tłuc ludziom do głowy że Morawiecki to talmudysta. A czego naucza talmud to samemu proszę się dowiedzieć ! Edukacja MEN w mordę jeża !
 • Pytanie do rajców Barlineckich na jakie podstawie zamykacie szkoły ? Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego w Warszawie po tym jak rząd paradował bez masek i zachowania dystansu, jak i wielu wyroków WSA wszelkie obostrzenia zakazy itp. w świetle obowiązującego prawa są nielegalne. Kolejna sprawa czy nauczyciele są wstanie zagwarantować , że te spędzone kilka godzin przed komputerem przez dzieci i młodzież nie jest poświęcone na granie w gry? NIE ! Tym samym świadomie skazujecie dzieci na uzależnienie od mediów. Warto tu wspomnieć, że Polska jest na drugim miejscu jeśli chodzi o liczbę samobójstw wśród dzieci i młodzieży ! Takie zakazy będą cyklicznie robione i nie ma się co łudzić pandemia skończy się dopiero jak będzie założone wszystkim cyfrowe chomąto. Statystyki pokazują że liczba osób umierających na nowotwory, grypę jest dużo wyższa niż na tzw. pandemię a jakoś nikt gospodarki i ludzi nie zamykał. Były prezes firmy Optimus w jednym z wywiadów powiedział, że w rzeczywistości szykowany jest wielki reset gospodarki na świecie a pandemia jest tu tylko katalizatorem. Statystyki chorób pokazują , że mamy do czynienia z wielka manipulacja. Zresztą wielu uczciwych lekarzy, dr szpitali, lekarzy z oddziałów covidowych w mediach niezależnych oficjalnie mówi o kłamstwie i manipulacji danymi. Kłamstwo jest tak duże że ludziom trudno uwierzyć, że by to było możliwe. Ile w czasie pandemii zarabia lekarz na oddziale covidowym wg wypowiedzi publicznej lekarza od 30 do 40 tys. miesięcznie. Teraz warto sobie zadać pytanie kiedy skończy się ten cyrk? W wyniku odwołania , przesunięcia operacji zamknięcia przychodni , szpitali zmarło w Polsce ponad 70 tys. osób a to jest liczba jak zginęła we wrześniu 1939 roku.
 • To tylko jedne z etapów:

  Co dla Polski i Polaków wyniknie z podporządkowania się Nowemu Ładowi Światowemu?

  1. Zniszczenie wiary chrześcijańskiej i Kościoła Katolickiego

  2. Całkowita utrata suwerenności i niepodległości

  3. Rozwiązanie narodowej armii polskiej

  4. Utrata samodzielnej polityki zagranicznej

  5. Utrata samodzielnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

  6. Likwidacja NBP i narodowej waluty

  7. Utrata olbrzymich obszarów ziemskich, które zostaną wykupione przez kapitał niemiecki i żydowski

  8. Zastąpienie polskich praw i obyczajów prawami kosmopolitycznymi wynikających z mądrości “TORY”.

  9. Zamiast kościołów będą istniały synagogi (zapowiedziane m.in., we wspomnianym wyżej żydowskim kalendarzu z 5747r (1986-1987).

  10. Zredukowanie ludności Polski do 15 milionów obywateli. Polska stanie się wówczas wymarzonym rajem dla żydów i masonów a piekłem dla rdzennych Polaków (tubylców). Jednym słowem będzie to owa wyśniona Ziemia Obiecana z jednym rabinem na czele.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [E]
Reklama [E] - ABS Andrzej Binkowski

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Сдаю комнаты в особняке в городе Барлине...
Wynajmę pokoje w domu wolnostojącym w Ba...
Firma Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipianach...
Firma Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipianach...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G9]
Reklama [G10]
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

ElektroFront - elektryk

ElektroFront Maciej Szmigielski- instalacje elektryczne,- instalacje teletechniczne i TV SAT,- instalacje domofonowe i kontrola ...

Taxi Batman Barlinek

Taxi Batman Radosław Dudek.W ofercie:- wyjazdy na lotniska, promy itp,- przewóz osób, zwierząt, bagaży,- robienie zakupów, dowóz...

Kasacja pojazdów - autopomoc.

KASACJA POJAZDÓW- odbiór auta od Klienta GRATIS,- również ż miejsca wypadku,- wystawiamy dokumenty kasacyjne do wyrejestrowania,...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...