E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
OKNA BARLINEK
Zakup zestawu pralnicy wraz z suszarką Fagor na potrzeby jednostek Ochotniczych Pożarnych.

Zestaw składa się z pralnicy, suszarki do ubrań strażackich firmy Fagor oraz systemu pomp dozujących wraz z profesjonalnymi środkami chemicznymi. Został zamontowany w Gminnym Centrum Ratownictwa w remizie OSP Barlinek i będzie wykorzystywany przez wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Barlinek.

Zakup został sfinansowany ze środków pochodzących z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 z nagrody przyznanej dla Gminy Barlinek w programie „Rosnąca Odporność”. Łączny koszt zakupu wyniósł 44 701,80 zł.

Zakup ten pozwoli na pielęgnację i utrzymanie w należytym stanie mundurów specjalnych tzw. nomexów używanych podczas działań ratowniczo-gaśniczych. Oprócz prania i suszenia ubrania i rękawice strażackie będą poddawane dezynfekcji i impregnacji, co znacznie wydłuży czas ich użytkowania.

Technologia zastosowana w tym zestawie zapewnia optymalny proces czyszczenia i impregnacji. Eliminuje do minimum substancje szkodliwe i niebezpieczne, które pozostają w ubraniach np. po pożarach, zadymieniach czy kontakcie z materiałami zakażonymi oraz płynami ustrojowymi podczas udzielania pomocy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. System sam precyzyjnie dobiera program, rodzaj i sposób dozowania środków piorących i impregnujących, przez co jest bardziej wydajny i pomaga oszczędzić wodę i energię.

Przy montażu sprzętu niektóre prace druhowie OSP Barlinek wykonali samodzielnie, co znacznie usprawniło instalację.

Źródło: UM Barlinek

28-04-2023 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • A kto tam teraz sprawuję władze w osp Barlinek ? że jest taki burdel jakieś sesje z nagą kobietą widziałem, i inne cyrki aż wstyd .
  • Tak, prawda. Niczym nie potrafią rządzić. Prawdziwa
    Masakra, władza do wymiany. Jaki ogromny błąd z przejęciem szpitala. Żaden mądry burmistrz nie bedzue beal zadania powiatu na swoje barki. Ale zaznaczam mądry. Bo w barlinku nie ma
  • Informacja która ucieszy pewną panią o blond włosach. Na pralnicy i suszarce zdjęć jeszcze nie ma. Otwarty pozostaje tylko termin sesji zdjęciowej i to kto będzie pełnił nocny DYZIOr.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Sprzedam piękne mieszkanie z dużym ogrod...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy

Czy Barlinek to fajne miejsce do życia?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

© 2009 - 2024 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklama |

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.