Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP
Zadaj pytanie kandydatom na Burmistrza. Odpowiedzą podczas debaty.

29 października dojdzie do spotkania sztabów wyborczych kandydatów na Urząd Burmistrza Barlinka, podczas którego powinna zostać dopięta na ostatni guzik formuła debaty, która odbędzie się 30 października w Sali Widowiskowej BOK.

W związku z powyższym, zapraszamy mieszkańców - użytkowników portalu eBarlinek.pl do zadawania pytań kandydatom. Można je składać w formie komentarza, przesyłać na adres e-mail: redakcja@ebarlinek.pl (tytuł PYTANIA DO KANDYDATÓW) oraz na naszym profilu FB.

Aktualizacja:
Dziękujemy za przesłane pytania. Możliwość zadawania została zakończona.

 

27-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Do wyborców i komitetów wyborczych dajcie sobie siana ani Krzyżanowski ani Zieliński nie zmieni tego miasta bez udziału ludzi, bez waszych inicjatyw i waszego uczestnictwa w gminie, na radzie i patrzenia na ręce i krytykowania ale mądrego a nie złośliwego ( dzisiaj wyjątek :-) ). Zacznijcie żyć mówić pisać a nie zachowywać się jak trupy co to tylko przy wyborach odżywają.
 • Jak mogę być niby z Populizmu i Socjalizmu, skoro ten w przeciągu zaledwie 3 lat swoich rządów ściągnął do Polski znacznie więcej imigrantów ze wschodu, a niżeli Partia Obłudy przez 8 lat swojej okupacji?!

  Niestety dopóki Polacy będą dawać sobie robić wodę z mózgu przez te wszystkie PO-PiS'owskie media głównego ścieku, to dopóty zawsze ta partyjniacka mediokracja będzie utrzymywała ten okrągłostołowy układ Obozu Zdrady Narodowej przy władzy na pohybel całego Narodu Polskiego.
 • do demaskatora i Darka 29-10-2018, 20:43:38 przecież z tego co czytam to napisał ci Darek że zamiast tenis wyszło coś innego więc kto tu jest debilem ?
 • I właśnie dla takich de**** jest ta debata!!! gość o imieniu darek pisze o jakimś peni**e stalowym. No trzeba mieć zryty łeb żeby takie rzeczy wstawiać albo chłopie za bardzo lubisz alkohol bo wiekszosc tego co piszesz jest tak durne jak Ty!!! demaskator pisze o uchodzcach czyli nie ma bata jestes koles z pisu!!!! zadajcie normalne rzeczywiste pytania!!! Wiadomo że nasza gmina jest zadłużona i tak naprawde przez 5 lat żaden z kandydatów nie zrezalizuje chociążby 30% tego co obiecuje!!! Najbezpieczniej zachował się podczas tych wyborów radny maciejewski! Czemu? Bo nic nie obiecał, wygrał i nic mu nie wypomnicie za 5 lat! Ta debata jest całkowicie bez sensu. Za 5 lat zobaczycie. Żeby oddawać głosy trzeba mieć jakąkolwiek wiedzę o budżecie i o wydatkach!! Nikt z was nie wie że ponad 50 % idzie na oświatę i szpital, z czego zrobić amfiteatr i lodowisko? Każdy z kandydatów powinien skupić się na bezpieczeństwie przez te 5 lat! P.S. darek wez sie juz nie wypowiadaj bo chłopie imie swoje kaleczysz..
 • Co z bezpieczeństwem w mieście czy posterunek psp bedzie? Czy oddanie auta do osp mostkowo poprawilo bezpieczeństwo w mieście? Pytanie retoryczne oczywista oczywistość że w Barlinku jest potrzebna straż zawodowa a drugie pytanie jest do komendanta miejskiego osp Pytanie moje dotyczy kandydatów na burmistrzów a nie komendanta gminnego -sory kolego ale to nie ta debata
 • Kiedy Gmina przestanie finansować Powiat i Województwo a zacznie realizować ustawowe zadania własne?. Finansowanie Powiatu to finansowanie Szpitala w Dębnie i dróg powiatowych w pozostałych gminach. Na terenie Gminy Barlinek stan dróg powiatowych jest katastrofalny a przejęcie finansowania Szpitala powiatowego jest w zasadzie finansowaniem podobnego Szpitala w Dębnie. Podobnym jest finansowanie dróg wojewódzkich. Wskutek ciągłego podnoszenia podatków i opłat lokalnych przedsiębiorcy uciekają z Barlinka i Gminy do innych nie tworząc tu miejsc pracy - to wielki błąd szkodliwy dla Gminy i jej Mieszkańców. Do czasu wybudowania targowiska, którego budowę ciągle ktoś blokował należy Halę Sportową przeznaczyć na ten cel i przynajmniej w części zmniejszyć koszty jej utrzymania . Gmina sprzedała Ciepłownię dla Spółki w Szczecinie - pytanie czy lepiej być poborcą opłat czy lepiej być płatnikiem dość dużych kosztów- kto to wyliczył?. A tak to powodzenia dla tych co wygrają nie będą mieć łatwo.
 • Jakie działania podejmie burmistrz elekt w sprawie zatruwania GT przez Hacon.
 • Pytanie retoryczne oczywista oczywistość że w Barlinku jest potrzebna straż zawodowa a drugie pytanie jest do komendanta miejskiego osp
 • Co z bezpieczeństwem w mieście czy posterunek psp bedzie? Czy oddanie auta do osp mostkowo poprawilo bezpieczeństwo w mieście?
 • Co z bezpieczeństwem w mieście czy posterunek psp bedzie? Czy oddanie auta do osp mostkowo poprawilo bezpieczeństwo w mieście?

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Szukam pracy w branży handlowej. Mam wie...
Ford Mondeo kupiony w Polskim salonie (k...
Rok produkcji:2003 Przebieg:165000km S...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G4] - DJ Pitersound
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...