REKLAMA [B] - Serwis Rowerowy
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Wzmocnienie terenów inwestycyjnych ''Starego Tartaku''.

29 października w Ratuszu odbyło się otwarcie ofert w przetargu nieograniczonym na „Wzmocnienie terenów inwestycyjnych „Starego Tartaku” w Barlinku pod rozwój działalności turystycznej – etap 1".

Przed otwarciem ofert – zamawiający, czyli Gmina Barlinek, podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 2.400.000 zł brutto.

Oferty złożyły trzy firmy z Gorzowa Wielkopolskiego, których ceny oscylowały na poziomie: 3.138.353, 3.442.748 oraz 4.674.000 zł. Komisja przetargowa przystąpiła do oceny złożonych ofert.

Celem projektu jest zagospodarowanie i uzbrojenie terenów inwestycyjnych "Starego Tartaku" w Barlinku, służące zwiększeniu atrakcyjności i dostępności stref inwestycyjnych na obszarze objętym Kontraktem Samorządowym.
Zakres rzeczowy projektu obejmuje: wykonanie drogi wewnętrznej od strony ul. Jeziornej wraz z infrastrukturą podziemną: sieć wodociągowa, kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z budową przepompowni i ich zasileniem w energię elektryczną, zbiornika retencyjnego, oświetlenie terenu i kanalizacja kablowa oraz roboty związane z przebudową istniejących przyłączy w celu usunięcia kolizji oraz zagospodarowanie terenu pod kątem zieleni i małej architektury.

Celem głównym projektu jest wykorzystanie terenów „Starego Tartaku” w Barlinku jako strefy inwestycyjnej dla rozwoju działalności turystycznej. Realizacja projektu zapewni stworzenie przestrzeni i warunków dla przedsiębiorców zainteresowanych tworzeniem i rozwojem działalności w branży turystycznej.

Aktualizacja z 14.11.2018r.
W wyniku postępowania wybrano najkorzystniejszą ofertę M&K Zakład Sieci Sanitarnych Spółka z.o.o.

Źródło: UM Barlinek/ własne

05-11-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • A Czarek jak chce wygrać w przyszłych wyborach to powinien spałzować z SLD i zacząć zabezpieczać mieszkańców BARLINKA od np. ... tej rudery Barolowskiej na ul. 31.
    Albowiem SLD już nie powstanie, tak aby coś znaczyła.

    P.S. O tym pomyślał już wcześniej bur. Dariusz Zielinsky i nie przyznaje się do żadnej opcji ... a dla ludzi rozumnych -> Od dawna mieszkańcy Barlinka wiedzą, że Darek jest tylko marionetką ... , ale dlaczego Jego popierają ... Wola Losu/Boża.
  • Dobre pytanie czy zwykły Kowalski na tym skorzysta tak jak w Gorzowie przy Manhattanie albo w Santoku koło Urzędu MiG. Jeżeli w takim kierunku to pójdzie to jak najbardziej. W kilku miastach Polski położonych nad jeziorami stworzono plaże miejskie za wejście, na które mieszkańcy nie musza płacić. Ale dostawiono urządzenia do rozrywki itd za które już są pobierane opłaty w ten sposób miasto zarabia. Kogo stać mając 3 dzieci na wejście na plaże każdego dnia latem? Ilu znajdzie się jeszcze takich jak pan Jerzy B. co nie odciął miastu wejścia na plaże a mógłby przecież bo to jego ośrodek. I takie inicjatywy trzeba wspierać bez względu na to czy kogoś się lubi czy nie. Człuchów -bezpłatna plaż , szatnie i prysznice. Płatne zjeżdżalnie itd...
  • Hmm ... działalność turystyczna ... To Ja mam pytanie ((mam nadzieję i wierzę w to, że w ciągu najbliższego roku zadam, nie tylko te pytanie na posiedzeniu rady miejskiej)) - Jakie korzyści będzie miał przeciętny mieszkaniec Barlinka, że tam będzie działalność turystyczna dla przyjezdnych? ... i bardzo podobne : Co \"zwykły Kowalski/Nowak\" z Barlinka będzie miał z tego, że tam będzie tylko turystyka? ... hmm - dobre sobie - nowe miejsca pracy za najniższą krajową ... albo od razu przyszli biznesmeni z terenu potartacznego zaczną się rozglądać przede wszystkim za młodymi i ładnymi ukrainkami.
  • Hmm ... działalność turystyczna ... To Ja mam pytanie ((mam nadzieję i wierzę w to, że w ciągu najbliższego roku zadam, nie tylko te pytanie na posiedzeniu rady miejskiej)) - Jakie korzyści będzie miał przeciętny mieszkaniec Barlinka, że tam będzie działalność turystyczna dla przyjezdnych? ... i bardzo podobne : Co "zwykły Kowalski/Nowak" z Barlinka będzie miał z tego, że tam będzie tylko turystyka? ... hmm - dobre sobie - nowe miejsca pracy za najniższą krajową ... albo od razu przyszli biznesmeni z terenu potartacznego zaczną się rozglądać przede wszystkim za młodymi i ładnymi ukrainkami.
  • Najwyższy czas.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Oczekujemy: • Minimum rocznego doświadc...
Kupię każdą ilość ślimaka winniczka. ...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...