Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.
Reklama [A] - Maral - Hurtownia BHP
Wzmocnienie terenów inwestycyjnych ''Starego Tartaku''.

29 października w Ratuszu odbyło się otwarcie ofert w przetargu nieograniczonym na „Wzmocnienie terenów inwestycyjnych „Starego Tartaku” w Barlinku pod rozwój działalności turystycznej – etap 1".

Przed otwarciem ofert – zamawiający, czyli Gmina Barlinek, podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 2.400.000 zł brutto.

Oferty złożyły trzy firmy z Gorzowa Wielkopolskiego, których ceny oscylowały na poziomie: 3.138.353, 3.442.748 oraz 4.674.000 zł. Komisja przetargowa przystąpiła do oceny złożonych ofert.

Celem projektu jest zagospodarowanie i uzbrojenie terenów inwestycyjnych "Starego Tartaku" w Barlinku, służące zwiększeniu atrakcyjności i dostępności stref inwestycyjnych na obszarze objętym Kontraktem Samorządowym.
Zakres rzeczowy projektu obejmuje: wykonanie drogi wewnętrznej od strony ul. Jeziornej wraz z infrastrukturą podziemną: sieć wodociągowa, kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z budową przepompowni i ich zasileniem w energię elektryczną, zbiornika retencyjnego, oświetlenie terenu i kanalizacja kablowa oraz roboty związane z przebudową istniejących przyłączy w celu usunięcia kolizji oraz zagospodarowanie terenu pod kątem zieleni i małej architektury.

Celem głównym projektu jest wykorzystanie terenów „Starego Tartaku” w Barlinku jako strefy inwestycyjnej dla rozwoju działalności turystycznej. Realizacja projektu zapewni stworzenie przestrzeni i warunków dla przedsiębiorców zainteresowanych tworzeniem i rozwojem działalności w branży turystycznej.

Aktualizacja z 14.11.2018r.
W wyniku postępowania wybrano najkorzystniejszą ofertę M&K Zakład Sieci Sanitarnych Spółka z.o.o.

Źródło: UM Barlinek/ własne

05-11-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • A Czarek jak chce wygrać w przyszłych wyborach to powinien spałzować z SLD i zacząć zabezpieczać mieszkańców BARLINKA od np. ... tej rudery Barolowskiej na ul. 31.
    Albowiem SLD już nie powstanie, tak aby coś znaczyła.

    P.S. O tym pomyślał już wcześniej bur. Dariusz Zielinsky i nie przyznaje się do żadnej opcji ... a dla ludzi rozumnych -> Od dawna mieszkańcy Barlinka wiedzą, że Darek jest tylko marionetką ... , ale dlaczego Jego popierają ... Wola Losu/Boża.
  • Dobre pytanie czy zwykły Kowalski na tym skorzysta tak jak w Gorzowie przy Manhattanie albo w Santoku koło Urzędu MiG. Jeżeli w takim kierunku to pójdzie to jak najbardziej. W kilku miastach Polski położonych nad jeziorami stworzono plaże miejskie za wejście, na które mieszkańcy nie musza płacić. Ale dostawiono urządzenia do rozrywki itd za które już są pobierane opłaty w ten sposób miasto zarabia. Kogo stać mając 3 dzieci na wejście na plaże każdego dnia latem? Ilu znajdzie się jeszcze takich jak pan Jerzy B. co nie odciął miastu wejścia na plaże a mógłby przecież bo to jego ośrodek. I takie inicjatywy trzeba wspierać bez względu na to czy kogoś się lubi czy nie. Człuchów -bezpłatna plaż , szatnie i prysznice. Płatne zjeżdżalnie itd...
  • Hmm ... działalność turystyczna ... To Ja mam pytanie ((mam nadzieję i wierzę w to, że w ciągu najbliższego roku zadam, nie tylko te pytanie na posiedzeniu rady miejskiej)) - Jakie korzyści będzie miał przeciętny mieszkaniec Barlinka, że tam będzie działalność turystyczna dla przyjezdnych? ... i bardzo podobne : Co \"zwykły Kowalski/Nowak\" z Barlinka będzie miał z tego, że tam będzie tylko turystyka? ... hmm - dobre sobie - nowe miejsca pracy za najniższą krajową ... albo od razu przyszli biznesmeni z terenu potartacznego zaczną się rozglądać przede wszystkim za młodymi i ładnymi ukrainkami.
  • Hmm ... działalność turystyczna ... To Ja mam pytanie ((mam nadzieję i wierzę w to, że w ciągu najbliższego roku zadam, nie tylko te pytanie na posiedzeniu rady miejskiej)) - Jakie korzyści będzie miał przeciętny mieszkaniec Barlinka, że tam będzie działalność turystyczna dla przyjezdnych? ... i bardzo podobne : Co "zwykły Kowalski/Nowak" z Barlinka będzie miał z tego, że tam będzie tylko turystyka? ... hmm - dobre sobie - nowe miejsca pracy za najniższą krajową ... albo od razu przyszli biznesmeni z terenu potartacznego zaczną się rozglądać przede wszystkim za młodymi i ładnymi ukrainkami.
  • Najwyższy czas.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [B]
Reklama [B1] Meble BRW
Reklama [C]
Reklama [C1]
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Ogłoszenia

Bez pośredników! Na sprzedaż dom jedno...
Wynajmę gabinet usługowy na ul. Fryderyk...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D5] - S T A N I S Ł A W S K I
Reklama [D5] - Stanisławski
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D12] ABS Andrzej Binkowski
Reklama [D13] RACHUNEK S.C. Biuro Rachunkowe
Reklama [D14] - Virtualnetia
Reklama [D14] Virtualnetia
Reklama [D15] - Zegarki edwa.pl
Reklama [D15] Zegarki-edwa
Reklama [D16] - Meble 4you
Reklama [D16] Meble 4you
Reklama [D17] Kwiaciarnia ''Centrum'' Roman Ślaź

Sondujemy

Czy usługi medyczne w Barlinku są zadowalające?

TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA

Kalendarz wydarzeń

styczeń, 2019
PnWtŚrCzPtSbNd
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Mapa miasta

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Ostatnie komentarze

Partner [A]

Parnter [B]

Partner [C]

Partner [D]

Partner [E]

© 2009 - 2019 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklamaArchiwalna wersja portalu

 

Redakcja portalu ebarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.

 

Bezpieczeństwo          Statystyki         Certyfikat SSL