Reklama [G] Salon Kosmetyczny Femina
Reklama [A] GBS Bank - Znajoma lokata
W Strąpiu powstanie świetlica wiejska.

Realizacja inwestycji możliwa jest dzięki dofinansowaniu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego działań rewitalizacyjnych. Wartość dotacji to prawie pół miliona złotych.

Umowę gwarantującą przekazanie wsparcia podpisali 17 października 2018 r. zachodniopomorski marszałek Olgierd Geblewicz i burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński.

Przyznane dofinansowanie to efekt rozstrzygniętego we wrześniu 2018 r. konkursu na działania wspierające rewitalizację w Zachodniopomorskiem. Łączna kwota wsparcia dla 48 wybranych do dofinansowania projektów z terenu trzydziestu gmin to ponad 112 mln zł.

Gmina Barlinek pozyskała 458 tys. zł na budowę świetlicy wiejskiej w miejscowości Strąpie wraz z zagospodarowaniem terenu oraz zakupem niezbędnego wyposażenia. Jak podkreśla burmistrz Dariusz Zieliński jest to wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja, którą udaje się z pomocą środków europejskich zrealizować.

W ramach zagospodarowania terenu przy budynku świetlicy zostanie usytuowany plac zabaw. Do budynku świetlicy będzie prowadził indywidualny zjazd z drogi gminnej. Planowane zakończenie inwestycji to marzec 2019 r. Wartość całkowita inwestycji to ponad 700 tys. zł.

Źródło: WZP/ biuro prasowe

24-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • "Tylko czasami cenzuruje komentarze..." Brawo! Nawet nie muszę nic odpowiadać (haha)
 • Wołodyjowski. Co Ty piszesz. Jakie Barlinek24 w rękach ludzi burmistrza?! To niezależny portal tylko czasami cenzuruje komentarze dla dobra samych komentujących.
  Zieliński to długoletni samorządowiec. Krzyżak nie ma z nim szansy w bezpośredniej debacie. Zostanie zmasakrowany w takim starciu; to jest oczywista oczywistość.
  Ty to tam pewnie piszesz jako kolega Krzyżaka lub ktoś z jego ekipy co? I to pewnie któryś z tych co się do rady nie dostałeś nie? hahaha.
 • zdecydowany sukces
 • Barlinek24 jest w rękach ludzi burmistrza. Cenzura tam jest na porządku dziennym. Czekam, aż Zieliński odpowie na zaproszenie do debaty! Darek, nie bój sie - po prostu się skompromitujesz (nie pierwszy raz). Pora na młodość, pora na Czarna!
 • Tylko kto w tych świetlicach masowo budowanych będzie prowadził zajęcia, kto będzie animatorem i skąd będą na to środki? Wiadomo, że dużo zależy od mieszkańców ale taka osoba może dużo zrobić. Bo bez tego zostaną nam pustę budynki........
 • piszę tylko dlatego, że nie mogę się wypowiedzieć na portalu barlinek24 tak jak i duża ilość ludzi. portal jest nie obiektywny. nie publikuje komentarzy, które jego zdaniem są nie odpowiednie, sympatyzuje z określonymi ludźmi,i nie pozwoli wypowiadać się na tematy im szkodzące choć prawdziwe. wstyd. słaby dla dziennikarstwa, które powinno być bez podziałowe.
 • Drogo ale takie czasy, że robocizna w budowlance coraz droższa.
  Siedemset tysięcy to bardzo dużo pieniądza.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [B]
Reklama [B] Janex Barlinek
Reklama [C]
Reklama [C1] INT-PRODUCTION
Reklama [C1]
Reklama [C1] - Zachodniopomorskie Małe Skarby
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Ogłoszenia

Jak w tytule. Kupię przyczepę podłodziow...
Firma ESTO Sp. z o.o. powstała w listopa...
Wynajmę mieszkanie znajdujące się w Barl...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D5] - Miejsce na Twoją reklamę
 Reklama [D5] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D7] Błękitne okna - biuro podróży
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D9] DJ Piotr - Piotr Stanisławski
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D12] ABS Andrzej Binkowski
Reklama [D13] RACHUNEK S.C. Biuro Rachunkowe
Reklama [D14] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D14] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D16] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D17] Kwiaciarnia ''Centrum'' Roman Ślaź

Sondujemy

Czy usługi medyczne w Barlinku są zadowalające?

TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA

Kalendarz wydarzeń

listopad, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Mapa miasta

Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Salon kosmetyczny Femina

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Salonu Kosmetycznego "FEMINA", w którym oferujemy pełną gamę zabiegów ...

Gabinety na Staromiejskiej

W Gabinetach na Staromiejskiej oferujemy usługi lekarskie z interny oraz medycyny rodzinnej. Na wizyty w zakresie chorób wewnętr...

Ostatnie komentarze

Partner [A]

Parnter [B]

Partner [C]

Partner [D]

Partner [E]

© 2009 - 2018 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklamaArchiwalna wersja portalu

 

Redakcja portalu ebarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.

 

Bezpieczeństwo          Statystyki         Certyfikat SSL