Reklama [A] - 2x3 SA
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Urząd Miasta zamknięty dla interesantów do odwołania.

Od 02 października 2020 r. do odwołania, zostaje zawieszona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Barlinku.

Niezbędne sprawy można załatwiać korzystając z drogi elektronicznej lub telefonicznej. Ponadto w godzinach pracy Urzędu będzie wystawiona urna, do której można wrzucać wnioski i podania, na których należy umieścić dane kontaktowe: nr telefonu lub adres poczty mailowej.

Interesanci będą przyjmowani w godz. 9.00 - 13.00, tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu daty i godziny wizyty.

Kasa w Urzędzie zostaje zamknięta. Wszystkie płatności można dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. Dane o wysokości opłat można ustalić telefonicznie. Przelewy za podatki i za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy dokonywać na konta indywidualne wskazane w decyzjach i informacjach przekazanych Państwu. Pozostałe opłaty należy wpłacać na konto o następującym numerze: 34 8355 0009 0000 0387 2000 0016.

Opłaty skarbowe niezbędne do załatwienia spraw można wnosić za pomocą bankowości elektronicznej na wyżej wskazany rachunek bankowy.

Kontakt:

umig@barlinek.pl
/umbarlinek/skrytka

02-10-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Jak kurz opadnie, to politycy i dziennikarze, którzy zniszczyli ludziom życie społeczne powinni ponieść odpowiedzialność karną a nawet powinno się przywrócić kare śmierci "Współczesna medycyna poczyniła takie postępy, że nie ma obecnie na ziemi ani jednego zdrowego człowieka"
 • Wg najnowszego raportu WHO mamy 2 promile śmiertelność na covida-19 (fałszywa pandemia) a gdzie tu 10 % . Dalej dawajcie sobie robić wodę z mózgu codziennymi komunikatami. Chodzą i łapią na ulicy ludzi i robią im testy :-D
 • Ale żeś mi Tomek dołożył!!! Siedzę teraz w kącie i płaczę. I zastanawiam się, ile Twoja mama musiała zjeść śniegu, żeby takiego bałwana urodzić?
  Bałwan - potocznie głupek.
 • Radca prawny Anna Kubala podzieliła się na Facebooku kilkoma radami dotyczącymi wątpliwej legalności przepisów wprowadzonych pod pretekstem koronawirusa. Jak poinformowała, policjantów wypisujących mandat za brak maski można zgłosić do prokuratury rejonowej.
  Jak przypomniała radca Kubala, przepisy nowego rozporządzenia „są tak samo martwe jak te z poprzedniego rozporządzenia”.

  – Dokładnie to oznacza tyle, że TYLKO i WYŁĄCZNIE osoby CHORE lub podejrzane o zachorowanie mogą być poddane profilaktyce. NIKT INNY NIE MA OBOWIĄZKU NOSZENIA MASECZEK ani przestrzegania żadnych innych wymogów – napisała na Facebooku prawnik.

  – Mandatów nie przyjmujemy! Na policjanta, który wypisze mandat składamy doniesienie o popełnieniu przestępstwa DO PROKURATURY rejonowej. Nadgorliwa policja nie znająca prawa dokonuje przekroczenia swoich uprawnień i podlega odpowiedzialności z art. 231 kodeksu karnego – zaznaczyła Anna Kubala.

  Dodała również, że policja „nie ma podstawy do udostępniania danych do sanepidu”, zaś „jeśli to zrobi to sanepid wszczyna postępowanie, ale następnie je umarza”.

  – Sanepid nie ma podstaw do wymierzania kary za brak maseczki – podkreśliła.
 • Prawnik Reiner Fuellmich, związany z niemiecką Pozaparlamentarną Komisją Śledczą ds. Koronawirusa, przedstawił rezultaty jej czteromiesięcznych prac dowodzących, że tzw. pandemia koronawirusa to w rzeczywistości gigantyczne oszustwo bazujące na testach, które nie nadają się do diagnostyki. Działania osób, które doprowadziły do korona-psychozy na całym świecie, nazwał „zbrodnią przeciw ludzkości”, za którą sprawcy powinni ponieść odpowiedzialność karną i polityczną. Poinformował, że międzynarodowa grupa prawników przygotowuje pozew zbiorowy o odszkodowanie, do którego będą mogli przyłączać się wszyscy pokrzywdzeni. Taki pozew jest dopuszczalny w USA i Kanadzie.
 • Wielka pandemia a nawet 1% śmiertelności nie ma za to nowotwory to dopiero jest tragedia ale nie ma na tym wałków i wygaszania gospodarki !
 • Jak stworzyć udaną pandemię: 1. Znajdź chorobę, która każdego roku dotyka miliony ludzi na całym świecie. 2. Przypisz objawy tej choroby do nowej pandemii, aby ludzie z tym, co zawsze uważali za coś nowego. 3. Spraw, aby ludzie uwierzyli, że rozprzestrzeniają epidemię, nawet jeśli nie chorują. 4. Uwolnij histerię w społeczeństwie korzystającym z mediów. Informuj w kółko o liczbie potwierdzonych infekcji i zgonów. 5. Pokaż ludziom coś, co jest związane z pandemią, na przykład maski na twarz. 6. Zastraszaj ludzi wysokimi karami i restrykcjami za nieprzestrzeganie poleceń władz. 7. Przekonaj ludzi, że przestrzegając ograniczeń, zachowują się odpowiedzialnie i troszczą się o innych. 8. Wykorzystaj znane osobistości, aby potwierdzić epidemię. Od czasu do czasu celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony. 9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Pozwól ludziom traktować siebie jako potencjalne źródło zagrożenia. 10. Uzależnić dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, dojazd komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od ograniczenia. 11. Opracuj „testy”, które wykrywają „chorobę” niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku. 12. Przekonaj osoby, które nie mają objawów, że są bezobjawowe. 13. Podkreślaj, że nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z czymś takim, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny. 14. Spraw, by ludzie uwierzyli, że ich jedynym ratunkiem będzie szczepionka.

 • Wg kodeksu pracy dyrektor czy kierownik zakładu pracy ma obowiązek zapewnić odpowiednie warunki na stanowisku pracy. I tak , stężenie co2 nie może przekraczać 2000 ppm (part per milion) , nie ma jest 1000. Pomiar co2 w obszarze maseczki wykazuje stężenie pomiędzy 6000 do 10 000 ppm ( tylko dlatego, że kończy się skała pomiarowa urządzenia). Są to wartości zagrażające życiu. Jest jeszcze sprawa stężenia tlenu. Normalnie jest to 21% i jeżeli jego zawartość spadnie do 19 % to wiadomo, człowiek staje się senny i nie myśli logicznie. Dalsze obniżanie zawartości tlenu prowadzi do utraty przytomności a dalej do śmierci czego nie trzeba tłumaczyć. W obszarze maseczki zawartość tlenu spada do 15% o bakteriach, które się osadzają na maseczkach i grzybach nie na co wspominać. No i mamy art 160 kodeksu karnego. Kto swym działaniem przyczynia się do utraty zdrowia lub życia drugiej osoby podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 a jeżeli robi to z chęci zysku to do lat 5. No i teraz pytanie: po ile rząd kupił maseczki a po ile je sprzedaje?
 • Dzisiaj zamykają zakłady po 22 juto inne ograniczenia ! To jest władza okupacyjna nie Polska ! https://www.youtube.com/watch?v=54keCE8zuT4&feature=youtu.be&fbc lid=IwAR0jpr2ybr2vwTnjoEi-B3PlJF1eBHq9xu37-s2RCNk6gQuaMgdU3WDt-v Q
 • Fałszywa pandemia może doprowadzić do wojny w Azji między Chinami i USA. Globalnie we wszystkich krajach rodzi się cyfrowa dyktatura. W Polsce również społeczeństwo poddało się maseczkowemu terrorowi. Odbiera się wolność, na rzecz tzw. bezpieczeństwa zdrowia. Na naszych oczach mamy rodzi się niewyobrażalna patologia, której celem jest podporządkowanie obywateli rodzącemu się totalitaryzmowi. Czas zatrzymać obłęd. Globalna cenzura w mediach społecznościowych. Blokowanie dostępu do rzetelnej informacji, tego wszystkiego doświadczyliśmy w trakcie pierwszej fazy pandemii. Medialne kłamstwa. Medialna pandemia. Oszustwo. Co nam szykuje druga faza. Trzeba się bronić. Trzeba budować sieci społeczne. Informować się. Udostępniać informacje, tylko w tak możemy być może zatrzymać nadchodzący totalitaryzm. Wielu poddało się.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama G3] - Autopromocja
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - AUTOPROMOCJA

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...