Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Reklama [J] - GBS BANK
Rozstrzygnięto przetarg na przebudowę zaplecza stadionu.

W czwartek 29 sierpnia, po kilku wcześniejszych unieważnieniach przetargu, wybrano najkorzystniejszą ofertę na "Przebudowę stadionu miejskiego w Barlinku - Etap 2 - budynek zaplecza stadionu".

W szranki stanęły dwie firmy z Międzychodu i Baczyny. Korzystniejszą ofertę opiewającą na kwotę 5 091 673,45 zł przedstawiła firma PPB "ROMUS" i tym samym przedsiębiorstwo z Baczyny będzie wykonawcą przebudowy.

Oferta firmy PPB "ROMUS" zawierała najkorzystniejszy bilans punktów w kryteriach oceny, a wykonawca udowodnił, że spełnia warunki udziału w postępowaniu przetargowym.

Oferta firmy konkurencyjnej opiewała na 5 994 876,77 zł.

Prace budowlane będą miały na celu stworzenie bazy lokalowej na potrzeby działalności organizacji sportowych oraz wydarzeń sportowo – rekreacyjnych dla mieszkańców miasta poprzez przebudowę zaplecza stadionu miejskiego.

Projekt współfinansowany będzie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 9, Infrastruktura publiczna, Działanie 9.3 Wspieranie rewitalizacji w sferze fizycznej, gospodarczej i społecznej ubogich społeczności i obszarów miejskich i wiejskich (Nr umowy o dofinansowanie: RPZP.09.03.00-32-0025/18-00 z dnia 13.12.2018r.)

Zakres prac obejmie m.in.: częściową rozbiórkę zaplecza sportowo-administracyjnego stadionu miejskiego w Barlinku, budowę nowego obiektu w części wyburzonej oraz budowę z przebudową istniejącego zaplecza socjalnego mieszącego się w części dwukondygnacyjnego obecnego budynku o powierzchni zabudowy 530,4 m2 i powierzchni użytkowej 718,29 m2; budowę wewnętrznej instalacji: wodociągowej, sanitarnej, gazowej, centralnego ogrzewania, kanalizacji deszczowej oraz wentylacji mechanicznej i elektrycznej w części nowo projektowanej i części podlegającej przebudowie; budowę zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej; przebudowę zewnętrznej instalacji elektrycznej; budowę instalacji odgromowej; włączenie nowo wybudowanych instalacji wewnętrznych do istniejących sieci zewnętrznych; zagospodarowanie terenu (m. in. wykonanie: ogrodzenia, przebudowa miejsc postojowych, nawierzchni utwardzonych i posadzek w sąsiedztwie budynku, nasadzeń).

Obiekt do użytku powinien zostać oddany do połowy października 2020 roku.

31-08-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Zrozumcie, ze projekty robi się takie, na które pozwalają projekty unijne. Jeśli my nie wyciągniemy tych pieniędzy zrobi to ktoś inny. Inna rzeczą jest, ze co tam będzie warte 5 mln zł.
  • Jak czytam ten artykuł to nie wiem czy się śmiać czy plakac???? Tyle pieniędzy na obiekt przeznaczony dla kogo????? Mam mnóstwo znajomych, obracam się w różnych środowiskach i nikt w życiu z tego nie korzystal. Ludzie otwórzcie oczy, tyle kasy którą mozna by bylo przeznaczyć choćby na remont dróg albo mieszkania socjalne. Nawet imprezy i koncerty zabrano mieszkańcom ze stadionu choc ta lokalizacja byla wyśmienita to tego typu imprez. Od pewnego czasu mam wrazenie ze stadion i to co sie wokół niego dzieje to jakies nieporozumienie . Przecież ładują tam miliony a kto z tego korzysta???? Ja nie...
  • ABUK czytasz w myślach. Szkoda komentować władza zawsze ma inne priorytety niż społeczeństwo chodź władza pochodzi z ludu. Przy okazji w październiku zapraszam na coroczny basen np ul Niepodległości 34 od strony C.H Bimex.
  • Pięć milionów złotych za obiekt, z którego korzystać będzie garstka ludzi?!
    A co z chodnikami i drogami?
    Za pięć milionów można zrobić tak wiele dla tak wielu.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - Autoreklama

Sprzedam nową mobilną ładowarkę (power b...
powerbank sprzedam pojemność powyżej 200...
Witam szukam pracy najlepiej na terenie ...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Bumat.
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G13] - Maszyny wulkanizacyjne.
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - AUTOPROMOCJA

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...