E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
OKNA BARLINEK
Rozpoczyna się przebudowa drogi Krzynka - Płonno.

Rozpoczyna się realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2116Z od miejscowości Krzynka do miejscowości Płonno”.

W dniu 22 sierpnia 2023 roku Zarząd Powiatu w Myśliborzu, reprezentowany przez Andrzeja Potyrę – Starostę Myśliborskiego oraz Alicję Prill – Wicestarostę, podpisał umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2116Z od miejscowości Krzynka do miejscowości Płonno”.

W ramach umowy zostanie przebudowana droga powiatowa nr 2116Z na odcinku o łącznej długości 1,220 km, tj. od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 156 (od miejscowości Krzynka) do wjazdu do miejscowości Płonno. Zadanie swoim zakresem obejmuje wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej, przebudowę zjazdów, budowę chodnika oraz odtworzenie systemu odwodnienia drogi.

Wykonawcą zadania jest firma Maldrobud Spółka z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Myśliborzu, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu poprzedzającym zawarcie umowy. Ze strony wykonawcy umowę podpisał Łukasz Malinowicz – Prezes Zarządu spółki.

Wartość podpisanej umowy opiewa na kwotę 3.284.517,47 zł brutto. Termin wykonania zadania planowany jest na 21 lipca 2024 roku.

Realizacja tej inwestycji możliwa jest dzięki pozyskaniu w ramach „Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg” dofinansowania w wysokości 1.576.841,69 zł. Pozostała wartość zadania finansowana jest z budżetu Powiatu Myśliborskiego.

Źródło: Starostwo Powiatowe Myślibórz

25-08-2023 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Czepiasz się, ale zdjęcia są
    Hihi. I o to chodzi. Masakra
  • To żeście sobie wykonawcę wybrali .Jego popis umiejętności można oglądać na odcinku Danków-Buszów.Po kilku latach od remontu ponownie ta droga nadaje się do remontu.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Sprzedam piękne mieszkanie z dużym ogrod...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy

Czy Barlinek to fajne miejsce do życia?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

© 2009 - 2024 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklama |

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.