Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Rozpocznie się remont ulicy Chopina.

Gdyby nie pandemia Koronawirusa, przetarg rozpisany zostałby w marcu tego roku.

Sytuacja epidemiologiczna spowolniła wiele procesów w tym między innymi jedną z większych inwestycji, która powinna rozpocząć się jeszcze w 2020 roku - przebudowę ulicy Chopina.

W ramach robót budowlanych wartych 1,85 miliona złotych wykonane zostanie między innymi: prace rozbiórkowe, wycinka drzew, remont kanalizacji deszczowej, przebudowa jezdni, przebudowa chodnika, remont zjazdów, budowa progów zwalniających, wykonanie trawników.

Jezdnia o szerokości 5,0 m wykonana zostanie z kostki betonowej w kolorze szarym. Chodnik o szerokości 1,5 m również wykonane zostanie z kostki betonowej w kolorze szarym. Wymianie ulegną słupy oświetleniowe, okablowanie linii oświetleniowej itp.

Prace wykona barlinecka firma MADEX Sp.z.o.o., która przedstawiła najkorzystniejszą ofertę w przetargu, w którym startowały łącznie 4 firmy z Barlinka, Pełczyc, Trzcińska-Zdrój oraz Choszczna.

Źródło: własne

31-07-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Tak bardzo chciałabym wiedzieć, kto zlecał i kto odbierał utwardzanie, wykonanie ulicy Chopina w latach dziewięćdziesiątych? Kto wykonywał sławne wypłukane "trylinki"? Kto skasował kasę za "dobrą robotę"? Mija 28 lat i miasto ZNOWU inwestuje w Chopina. Po co? Dlaczego? Poziomkowa czeka, Długa czeka, Flukowskiego czeka, a nie wspomnę o Czereśniowej czy innych ...a my tak jak dawniej bywało, wiecznie toczymy tę samą kulkę gnoju.
  • druga część tunelowej ....do wąwozu i dalej ....ze wstydem domagają się normalności godnej XXI wieku....ale do puki burmistrz.....
  • ulic do remontu jest jeszcze wiele. wszystko to idzie za wolno.
    niektóre ulice już były robione, doczekały się ponownego remontu a te, które nie mają nawet nawierzchni nie są robione. gdzie tu sprawiedliwość i równy podział pieniędzy z naszycgh podatków?
  • Super. Mógłby ktoś wkoncu pomyśleć o remoncie ulicy spokojnej. Jeszcze trochę a zapadnie się całkiem i nie będzie można tam wjechać samochodem
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Sprzedam biurko o wymiarach (SxGxW) 110x...
Sprzedam biurko o wymiarach (SxGxW) 110x...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...