Seat Krotoski - Cichy
Reklama [A] - Maral - Hurtownia BHP
Powstanie makieta miasta na Rynku Miejskim w Barlinku. Cokół i projekt już są.

Od kilku dni mieszkańców Barlinka ciekawi czyja sylwetka lub co stanie na cokole wylanym na Rynku Miejskim.

Czy będzie to pomnik tragicznie zmarłego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, a może mniejsza wersja Gęsiarki? Takie pomysły można było usłyszeć w rozmowach mieszkańców.

Podest podtrzymywać będzie sporych rozmiarów makietę Barlinka. Prawdopodobnie jej wielkość oscylować będzie w granicy 1m x 1,5m. Poniżej prezentujemy projekt makiety, który jeszcze może ulec zmianie. Autorem projektu jest Artur Wochniak.

25-09-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • to może być jakiś rosyjski haker - oni wszędzie swoje macki mają i pewnie chcą wpłynąć na wyniki wyborów w strategicznym dla nich mieście Barlinku;)))
 • Lewandowska jest ok. Warto dać szansę kobiecie z innym spojrzeniem na nasze przaśne realia. Czas na ruszenie istniejącej skorupy - mam takie wrażenie, że tego się wszyscy boją - naraz do naszej rzeczywistości wchodzą ludzie bez partii, bez "kręgosłupa pseudo-moralnego", bez nakazów typu "wiecie, rozumiecie...", bez cmokania pt "co na to kościół"..... Ważni są ludzie, którym partia lub inny twór nie powie, jak i dlaczego trzeba głosować, co ważne dla interesów grupy, grupki lub innego innego strupka. A że popierają ją ludzie, to chyba dobrze. Bo nie wierzę, aby można sterować liczydłem sondy.
 • niech sie okreslaja, ale przez ponad miesiac czasu uzbierala 400 glosow a dzisiaj w kilka godzin 500 - wybacz ale to nierealne
 • nadchodzi dzień wyborów, ludzie zaczynają się określać. Boli?
 • Za to w sondzie Lewandowskiej w niecały dzień przybyło 500 głosów. Czyżby niczym Morawiecki senior martwych zachęciła do głosowania?
 • Zaintrygowałeś mnie krytyką i obejrzałam zdjęcia. Faktycznie prowadzą rozmowy wszędzie ale nie na miejscu parkingowym. To jedno zdjęcie to raczej przechodzą. I to im wolno. Pani z mikrofonem to prawie na stole żeby miejsca niebieskiego nie deptać. I widzę 3 wolne niebieskie parkingi. Oj czepiasz się wyborco! Niesłusznie zresztą
 • Na zdjęciach paradowali po miejscu dla niepełnosprawnych i ta też prowadzili rozmowy. Że ławki były z boku zgoda ale jak już wspomniałem prowadzili rozmowy na miejscu dla niepełnosprawnych co zdjęcia też obrazują.
 • A miało być tak pięknie...
  1.Miało być bez smrodu na Górnym Tarasie i prze 4 lata B.... nie zrobił nic w sprawie choć przed wyborami mówiono że to chwila.
  2.Basenu nie ma.
  3.Tereny potartaczne niesprzedane.
  4.Hala sportowa stare ,Netto" niszczeje i za chwilę się zawali.
  5.Podatki od środków transportu drastycznie podniesione.

  A obecny program władzy owiany jest tajemnicą.Czy znowu nas nabiorą??????

 • wyborco z komentarza poniżej - byłem i widziałem, nie zajęli nawet kawałka miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych. Zajęli chodnik przy niebieskim polu a to różnica. Nie popadaj w skrajność. Zdjęcia są na ich stronie.
 • Niestety makieta jest ale nie uwzgledniono propozycji ponizej tj. Napisow dla niedowidzacych. Ktos w urzedzie nie pomyslal. Co do osob niepelnosprawnych to kww pani lewandowskiej i jej kandydaci wszczegolnosci z gornego tarasu zrobila sobie kampanie dzis na miejscu dla niepelnosprawnych a ida z haslami przyjazny barlinek.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [B]
Reklama [B1] Meble BRW
Reklama [C]
Reklama [C1]
Reklama [B] Efect Okna
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Ogłoszenia

Kawalerki, mieszkania dwu-pokojowe, mies...
Firma produkcyjna działająca w branży me...
Zatrudnimy do pracy w lodziarni na sezon...
Mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętr...
Udzielę nauki gry na keyboard dla osób o...
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D5] - S T A N I S Ł A W S K I
Reklama [D5] - Stanisławski
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D7] MAMEDIA™- portale regionalne
Reklama [D7] MAMEDIA- reklama w portalach regionalnych.
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D12] ABS Andrzej Binkowski
Reklama [D13] RACHUNEK S.C. Biuro Rachunkowe
Reklama [D14] - Virtualnetia
Reklama [D14] Virtualnetia
Reklama [D15] - Zegarki edwa.pl
Reklama [D15] Zegarki-edwa
Reklama [D16] - Meble 4you
Reklama [D16] Meble 4you
Reklama [D17] Kwiaciarnia ''Centrum'' Roman Ślaź

Sondujemy

Czy usługi medyczne w Barlinku są zadowalające?

TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Ostatnie komentarze

Partner [A]

Parnter [B]

Partner [C]

Partner [D]

Partner [E]