Reklama [A3] - Barlinek Okna Artur Gubała
Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - Kancelaria Adwokacka
MK KOSMETOLOG
Poszła z dzieckiem do sklepu będąc pod wpływem alkoholu.

Przed Sądem odpowie 29-letnia kobieta, która będąc pod wpływem alkoholu "opiekowała się" swoją malutką córeczką.

News will be here

Kobieta znajdując się pod wyraźnym wpływem alkoholu wyszła do sklepu ze swoim 4 letnim dzieckiem. Policjantów o wszystkim poinformował zaniepokojony świadek.

Do tego nieprzyjemnego zdarzenia doszło w ostatnią sobotę.

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili, że 29-letnia kobieta opiekowała się swoją 4 letnią córeczką będąc pod działaniem alkoholu. Kobieta nie wyraziła zgody na wykonanie badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wobec czego pobrano jej krew do badania. Funkcjonariusze chcąc przekazać dziecko pod opiekę innej osoby dorosłej ustalili, że kobieta posiada jeszcze jedno dziecko, którym w ich mieszkaniu opiekuje się jej partner.

Gdy funkcjonariusze udali się pod wskazany adres tam spotkała ich kolejna niemiła niespodzianka. Okazało się, że partner nietrzeźwej kobiety sprawuje opiekę nad ich drugim dzieckiem znajdując się również pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że w organizmie posiada ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Będący na miejscu lekarz, po przeprowadzeniu badania nie stwierdził u dzieci żadnych nieprawidłowości a także przeciwwskazań aby je przekazać członkom rodziny pod opiekę.

O całym zajściu został poinformowany Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich w Myśliborzu. Kobieta z uwagi na swój stan została przewieziona do Izby Wytrzeźwień w Szczecinie. Matka oraz jej partner w najbliższym czasie ze swojego zachowania będą musieli tłumaczyć się przed Sądem. Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie w kierunku art. 160 kodeksu karnego za naruszenie którego grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci przypominają, że rodzice zobowiązani są względem swoich dzieci do sprawowania nad nimi opieki, czuwania nad ich zdrowiem i bezpieczeństwem. Należy także pamiętać, że rodzice, którzy naruszają obowiązujące przepisy prawa, muszą liczyć się z odpowiedzialnością karną.

Źródło: KPP Myślibórz/ asp. szt. Jacek Poleszczuk

20-02-2024 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Pytanie - w jakiej miejscowości to się wydarzyło? Czy dotyczy to Barlinka? Oczywiście, uważam za naganne to co zrobiła ta kobieta, ale czy to nie jest troszkę nie fear wprowadzanie czytelnika w błąd. Na stronie policji podane jest, że to było w Myśliborzu na ul. Bohaterów Warszawy. Tu zostało to usunięte, żebyśmy myśleli, że to u nas.
  • Komentarz zostawię dla siebie, jeśli chodzi o sytuację ale OGROMNE brawa dla osoby, która to zauważyła i nie zignorowała tej sytuacji ponieważ teraz panuje wielka znieczulica a tu miłe zaskoczenie !
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - GBS BANK
Reklama [D]

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Reklama [G1]
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PROKOP I SYN
Reklama [G4]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G5]
Reklama [G1] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G6]
Reklama [G7] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G7]
Reklama [G8]

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...