Policjanci z komisariatu w Barlinku zatrzymali 47-letniego mieszkańca gminy Barlinek, który prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu.
Do zdarzenia doszło podczas patrolu ulic miasta. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na styl jazdy kierowcy VW Passata, który wskazywał, że może on być pod wpływem alkoholu. Przeprowadzona kontrola potwierdziła podejrzenia – badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu.
47-latek usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Policja apeluje o rozsądek i przypomina, że nietrzeźwi kierowcy stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem tapicerki meblowej oraz dywanów. Posiadam długoletnie doświadczenie w swojej branży. U...

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.
Dodaj komentarz