Reklama [A] - MARAL Hurtownia BHP
Reklama [B] - FIEGE
Reklama [J] - GBS BANK
Oświadczenie kandydata na burmistrza w sprawie debaty.

W nawiązaniu do artykułu opublikowanego na naszych łamach pt. List do Redakcji: ''Potrzebna debata przed wyborami'' publikujemy treść oświadczenia jednego z kandydatów.

Szanowni Państwo! W nawiązaniu do dyskusji toczących się na lokalnych portalach internetowych w kwestii możliwości zorganizowania debaty przedwyborczej z udziałem kandydatów na burmistrzów, deklaruję chęć udziału w debacie i mam nadzieje, że pozwoli to rozwiać szereg wątpliwości.
Debata będzie wspaniałym zakończeniem kampanii i umożliwi mieszkańcom Gminy Barlinek podjęcie decyzji zgodnych z ich oczekiwaniami i potrzebami. Każde takie spotkanie daje szansę na poznanie nawet tych najmniejszych problemów, przedstawienia różnych rozwiązań, co uważam za ważne dla mieszkańców i kandydatów na ich przedstawicieli. Debata daje możliwość Dialogu o przyszłości naszej małej Ojczyzny! Najważniejsze to Rozmawiać i Szanować się wzajemnie.

Pozdrawiam serdecznie
Stanisław Smoła
Kandydat KW PiS na Burmistrza Barlinka

13-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy, stąd nie dopuścił w Barlinku obłudnego PiSu do władzy --> https://www.youtube.com/watch?v=auZbYLzI648
 • Po raz kolejny sprawdziło się w Barlinku stalinowskie stwierdzenie, że "nie ważne kto głosuje, ale kto liczy głosy", co niestety jest winą samego rządu PiSu, bo kiedy w 2014 roku PSL Zielińskiego na masową skalę sfałszował wybory (w Naszej Gminie przez to aż co czwarty głos był wówczas do Sejmiku Zachodniopomorskiego nieważny), to należało już wówczas je na mocy prawa unieważnić.

  Także PiSowcy są sami sobie winni, bo nie dość, że pozostawili PKW w komunistycznych łapskach "leśnych dziadków", to na domiar złego nic nie zapobiegli kolejnym fałszerstwom wyborczym, ignorując wszystkie proobywatelskie apele Ruchu Kontroli Wyborów.

  Stąd dlatego teraz efekt tych PiSowskich zaniechań jest taki, że w drugiej turze mamy już tylko dosłownie wybór pomiędzy PSLowską dżumą i SLDowską cholerą, zaś w Radzie Miasta obóz Zdrady Narodowej zamiast osłabić, to został jeszcze dodatkowo kolejnymi skrajnie antyspołecznymi Karierowiczami wzmocniony.
 • Szanowni Państwo,

  Wybory samorządowe miały być oderwane od problemów centralnej polityki. Tu miała liczyć się praca na rzecz lokalnych społeczności i rozwiązywanie codziennych problemów Polaków. Owszem, w całym kraju powstały różnorakie „Komitety Wyborcze Wyborców”. Niby nie są one partyjne. Ale czy rzeczywiście samorządy zajmują się jedynie takimi sprawami jak budowa przedszkoli, urządzanie parków czy reparacja chodników?

  Nie! Także i tu wdzierają się rewolucyjne hasła. Pokazuje to chociażby warszawska debata – w zasadzie – o lepszą przyszłość refundacji in vitro z budżetu miasta czy o wsparciu lub nie dla środowisk LGBT. To już niestety wielu nawet nie dziwi. Podobnie jak zawierane egzotyczne sojusze. Polityk prawicowy idzie pod rękę z lewicowym, z tego samego KWW startują ludzie stojący po stronie cywilizacji życia i śmierci. I nie mają z tym problemu!

  Tego rodzaju mariaże wydawały się dotąd mało prawdopodobne. Teraz są możliwe. Jak? Być może odpowiedzią – skoro nie światopogląd – jest zatem idea „zrównoważonego rozwoju” jaka wkrada się chyłkiem do naszych małych ojczyzn. Albo schizofrenia !
 • Wniosek jest prosty wybiera ludzi gonić partie.
 • Niektóre komitety wyborcze chyba powstały na zamówienie by na wszelki wypadek przegranej trzemać ręce na pulsie. Dlatego warto się mocno zastanowić komu się daje zielone światło. Oddam głos na RN za to że ekipa rządząca kłamie o uchodzcacharakterze.
 • Zgadzam się z panem Tomkiem te wybory to fikcja.
 • 2/2 Nie sondaże tylko trzeźwe myślenie i dla przypomnienia klapki nosi się na nogach a nie oczach wierząc w te brednie każdego dnia serwowane w TV. Jak by było tak wspaniale jak się wciska ludzi od lat bajkę o wzroście gospodarczym, to nie jeździłbyś japońskim czy niemieckim samochodem a ubrania byś nosił Polsce, bo były by najlepszej jakości już nie wspominając o śmieciowym jedzeniu z GMO. Twoje dzieci nie musiał by szukać pracy za granicą, bo w ich miejsce by nie podnosić zarobków ściąga się Ukraińców itd… (nie ma nic do ludzi, ale do polityków, którzy są podstawieni). Lepiej oddać jeden głos zgodnie z sumieniem niż 5, bo sondaże, bo starach przez PO lub PiS. Na otrzeźwienie polecam poszukać sobie co powiedział Gowin w Warszawie parę lat temu jak trzeba robić w h…. Naród Polski, bo jest głupi jak stado baranów. Zapomniał, że może przyjść czas że to barany mogą go zepchnąć. Ludzie którzy popierają PO i PiS, SLD stracili orientacje dają się dalej manipulować przykład nakręcania ludzi na faszyzm w Polsce co jest kompletną brednią często reżyserowaną przez TVN a wszystko za cichą zgodą PiS który zaraz wyciąga gotowa ustawę do ścigania ludzi. Tylko jakoś za antypolonizm nie ściga jak obiecał prezydent Duda.
 • 1/ 2 Ciężki wybór PO to pruska opcja, PiS żydowsko -amerykańska. Dodatkowo PiS oszukał katolików, na których grzebcie dostał się do władzy nie potrafiąc rozwiązać sprawy mordowania dzieci nienarodzonych jak i możliwości wyboru szczepień, tak jak to ma miejsce w innych krajach Europy (samemu można to sprawdzić nie opierać na inf. pseudo lekarzy). Ściąganie po kryjomu (PO oficjalnie) do Polski uchodźców, bo to jest faktem. W mediach stosują większą propagandę niż PO. PSL partia chorągiewka, SLD dinozaury, które powinny całkiem znikając z mapy politycznej. Nowoczesna - Niemiecka. Więc oddam głos na RN a tu w Barlinku na osobę, która znam i gwarantuje, że będzie działa społecznie a nie pod siebie.

 • O to jak wyglądają w Polsce wybory
  "na premiera wystrugany został z banana pan Kazimierz Marcinkiewicz. Teraz jednak następczynią pana Kazimierza Marcinkiewicza ma zostać pani Beata Szydło, w związku z czym musimy odnotować pewną ciągłość. Otóż pani Beata Szydło jest absolwentką Szkoły Liderów przy amerykańskim Departamencie Stanu. Elewi tej Szkoły Liderów są wybierani przez dyplomatów z Ambasady USA w każdym kraju. Skąd dyplomaci wiedzą, że trzeba przeszkolić akurat tę, a nie inną osobę – tajemnica to wielka, ale skądś przecież muszą wiedzieć.
  Wytypowane osoby – jak czytamy na stronie Ambasady USA w Warszawie - „odbywają podróż do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w starannie przygotowanych programach, które odpowiadają ich zainteresowaniom zawodowym, jak również celom polityki zagranicznej USA.” Wygląda na to, że w sytuacji, gdy Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie rośnie w naszym nieszczęśliwym kraju w siłę, również dokonany przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego wybór pani Beaty Szydło na następczynię nie tylko Kazimierza Marcinkiewicza, ale również pani premierzycy Ewy Kopacz nie był przypadkowy, jeśli w ogóle był samodzielny. Zresztą mniejsza z tym, bo okazuje się, że tę samą akademię ukończył prezydent Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Hanna Suchocka i Kazimierz Marcinkiewicz.\\\".
  I ty myślisz że wybierasz ha ha ha

 • Moje obietnice wyborcze za 5 lat. W każdym domu policjant ,uzbrojona straż miejska, co weekend kiełbasa z grilla i piwo na stadionie za darmo, basen 200m , lotnisko i kolej do Gorzowa. Szkoły za darmo przedszkole przy każdym bloku, drogi że spwalniaczami co 100m, pomoc dla seniorów w postaci szczepionki czyli jak skrócić żywot dziadka i babci, zamiast ścieżki rowerowej to kanał aż do Bałtyku. A teraz poważnie 90 % obietnice kandydatów na radnych to brednie stworzone na poczekaniu. Pytanie czy wybory będą autentyczne czy jak w Warszawie ustawione z góry na co są już dowody.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - EFECT OKNA

Witam.Od 1/09/2019 będę miał do wynajęci...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Wykonuję prace pielęgnacyjne w ogrodzie:...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - INTER-COM
Reklama [G4]
Reklama [G4] - SKLEP ZOOLOGICZNY
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...