Reklama [A] - MARAL Hurtownia BHP
Reklama [B] - FIEGE
MARAL - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BHP
Oficjalne wyniki Wyborów Samorządowych.

W wyborach na Burmistrza Barlinka wydano 7 565 kart do głosowania. Z urn wyjęto 7557 kart. Głosów ważnych oddano 7461.

W wyborach na Burmistrza Barlinka najwięcej, bo 3092 głosy zdobył Dariusz Zieliński. Drugi pod względem głosów był Cezary Krzyżanowski (1845). Trzecie miejsce przypadło Bernardzie Lewandowskiej, która uzyskała 1435 głosów. Czwarty był Stanisław Smoła z 563 głosami wyborców, natomiast na piątej pozycji uplasował się Zbigniew Lewandowski z 526 głosami.

W związku z faktem, że żaden z kandydatów nie uzyskał większości głosów tj. 3731 odbędzie się druga tura wyborów, w której w szranki staną Dariusz Zieliński i Cezary Krzyżanowski.

W wyborach do Rady Gminy mandat radnego uzyskali: Rafał Szczepaniak, Alicja Kowalewska, Cezary Krzyżanowski, Jerzy Symela, Cezary Michalak, Piotr Stanisławski, Grzegorz Zieliński, Michał Antosiewicz, Mariusz Maciejewski, Sylwester Łuczak, Tomasz Strychalski, Bernarda Lewandowska, Jacek Poleszczuk, Romuald Romaniuk oraz Iwona Rudnicka.

I ta grupa osób będzie tworzyć Radę Gminy Barlinek.

22-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • w pełni popieram Wołodyjowski 25-10-2018, 13:34:50
 • Gdy mam wybór między Darkiem a Czarkiem to wybiorę Darka. Dlaczego?
  Dlatego, że kto zna Czarka ten głosuje na Darka. A kto Czarka nie zna ten odda na niego głos.
  I to może być głos źle zainwestowany bo ten chłopiec za wiele sobą nie reprezentuje po za tym, że dobrze wychodzi na zdjęciach. Kto się z nim uczył ten wie o czym napisane.
 • Dziwie się ludziom głosującym w Barlinku! Myślałam zawsze, że Barlinek = rozwój, a okazuje się, że jednak Mieszkancy wolą zostać kolejną mieściną na mapie. Bo niestety, ale samo posiadanie jeziora i zawodów z Nordic nie wystarczy. I jak to słyszę od Urzędników, że wolą przymulonego i niewymagającego szefa, bo przynajmniej nie kuma i sie nie czepia, to mi ręce opadają!
 • W tym roku nie po to obchodzimy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów, kiedy to nie było Naszej Ojczyzny na mapie świata, ani nie po to świętujemy 40-lecie wybrania Polaka na Papieża Naszego Świętego Kościoła Rzymsko-Katolickiego, aby NeoMarksistowski homoterror mógł Nam te Wielkie Narodowe rocznice spaskudzić.

  Dlatego UnioFaszystowski komentarz z 13:34:50 nie należy traktować poważnie, skoro ten ma za zadanie jedynie w stricte NeoKomunistycznym stylu kneblować Polakom usta, zastraszając ich lewacką "poprawnością polityczną", która w założeniu ma wymuszać tyranię zdegenerowanej mniejszości na normalnej większości na co nigdy nie będzie zgody w Naszej Katolickiej Ojczyźnie.
 • Komentarz z 12:45:01 jest poniżej krytyki, jak i poniższe- niedotyczace tematu. Proszę redakcję o stanowcze reakcje na tego typu homofobiczne komentarze. Czytelnicy nie zaglądają na ten portal, w celu czytania wynurzeń rasistowsko-homofobiczno-nacjonalistycznych.
 • Dlaczego chcecie cenzurować komentarze nt. homoprapagandy, skoro to właśnie ów stosunek do niej w największym stopniu zadecyduje o wyborze Burmistrza Barlinka, gdyż na innych podatkożernych polach PSLowcy od SLDowców się już niczym od siebie nie różnią?!

  Stąd gdyby do debaty przed tą drugą turą wyborów jednak w końcu doszło, to Mieszkańcy Barlinka w pierwszej kolejności powinni wypytać Zielińskiego i Krzyżanowskiego o to, czy dzieci i młodzież byłyby w Naszej Gminie psychicznie krzywdzone przez dewiantów LGBT pod patronatem Burmistrza, czy jednak ten by stanął w obronie dziatwy szkolnej i do tego pogwałcenia duchowości młodych pokoleń Polaków nie dopuścił.

  Dlatego też warto w tym miejscu zadać publicznie pytanie zarówno Panom Smole i Lewandowskiemu, jak i Pani Lewandowskiej, czy udzielą swojego poparcia kandydatowi na Burmistrza, który będzie sprzyjał w Barlinku deprawacji najmłodszych ze strony wynaturzonemu lobby pederastycznemu?!
 • Wykłady będą prowadzone przez księży pedofilii. Razem z komunistycznym prokuratorem obrońcą tychże zboczeńców.

  Od Redakcji:
  Dyskusja jak widać zboczyła mocno z toru. Tematem artykułu są wyniki wyborów a nie pedofilia i homoseksualizm. Także prosimy zakończyć obrany wątek, bo będziemy zmuszeni do skasowania całości komentarzy, które nie dotyczą artykułu.

 • Uczenie tolerancji dla inności nie niszczy niczyjej psychiki, wręcz przeciwnie - rozwija w ludziach empatię. Nic nie da udawanie, że osób o innej orientacji nie ma, Oni są żyją wśród nas, są obywatelami naszego kraju i powinni mieć takie same prawa jak wszyscy pozostali. I proszę ich "bycia" nie porównywać z krzywdzeniem dzieci przez niektórych dorosłych. Bardzo denerwujące jest wrzucanie do jednego worka homoseksualistów i pedofili. To NIE JEST TO SAMO. Żyj i daj żyć innym.
 • z jednej strony nagonka na ks a z drugiej sami promują niszczenie psychiki dziecka.
 • SZCZEPIONKA już jest - nie wybierać ludzi z problemami w psychice :-)

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Wykonuję prace pielęgnacyjne w ogrodzie:...
Zatrudnię do prac ogólnobudowlanych. Wym...
Witam.Od 1/09/2019 będę miał do wynajęci...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...