Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Mobilny punkt pobrań ''drive-thru'' do badań COVID-19.

Szpital Powiatowy w Barlinku uruchomił mobilny punkt pobrań „drive-thru” do badań w kierunku COVID-19.

WYMAZY POBIERANE BĘDĄ PRZEZ WYKWALIFIKOWANY, ODPOWIEDNIO ZABEZPIECZONY PERSONEL MEDYCZNY BEZ KONIECZNOŚCI WYSIADANIA PACJENTA Z SAMOCHODU.

Punkt Pobrań znajduje się przy Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym od strony ul. Sienkiewicza (parking) i jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 12:00.

Szczegółowe informacje i procedura zgłaszania się do badań znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej pliku pdf.

Pobierz plik PDF

Źródło: Szpital Barlinek Sp.z.o.o.

22-10-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Ważne by ludzie świąt nie mili bo ten wirus szczególnie sobie kościół upodobał, teraz każdy ks w podeszłym wieku po 70 jak umrze to covid 19 bo normalnie ludzie już nie umierają na raka , zapalenia płuc itd...

  Kanadyjski polityk Liberalnej Partii Kanady (LPC) z Komitetu Planowania Strategicznego tej partii w sprawie Covid-19, który znajduje się pod kontrolą kancelarii premiera Kanady (PMO) zdemaskował działania rządu kanadyjskiego. Ostrzegł on, że druga fala światowej „pandemii” na świecie zostanie uruchomiona pod koniec listopada, a ograniczenia całkowitej, wtórnej blokady, która nastąpi, będą znacznie surowsze niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy.
 • Taki kraj wybrali nasi obywatele...
 • Ile czekaliście na wynik z naszego punktu? Bo ja miałem w środę rano a jest sobota i nie ma jeszcze nic.
 • Fałszywa pandemia i obraz dzisiejszego społeczeństwa w 100 procentach sterowanego przez media na usługach korporacji.
  - Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju. Chociaż niektóre rejony świata mają większe problemy niż inne, nie wynika to jednak z większej śmiertelności koronawirusa jako takiego, ale z dodatkowych czynników, „podłoża”, na które natrafia wirus, jak np. duża ilość zakażeń szpitalnych, zły stan służby zdrowia, panika, struktura wiekowa społeczeństwa, stan zdrowia populacji itp. Myślę, że stanie się to jasne po lekturze tej książki. Zdaję sobie sprawę, że teza o braku pandemii może brzmieć dla niektórych zupełnie niewiarygodnie i rodzić dysonans poznawczy, ale każdy z Czytelników powinien zadać sobie pytanie, czy wierzy niezależnym i odważnym naukowcom, pomiędzy którymi są również światowej klasy specjaliści, i przedstawianym przez nich danym naukowym, czy rządowi, politykom i ich anonimowym „ekspertom”. Potwierdzają to również sami lekarze i dr szpitali ale w mediach społecznościowych bo na media publiczne mają szlaban taka to demokracja z piekła rodem ! A co my mamy w głowach skro wczoraj w czasie wyborów nie było wirusa a już jest i tak w koło Macieja. Terroryzmu już nie ma w Europie cud tak jak i cud na śląsku - nie m,a strajku i już są cudowne uzdrowienia ! A przecież górnicy pisali że nikt im nie robił testów. Testów gówno wartych !
 • Tomek, jaki ty jesteś mądry.
 • w tej proponowanej ustawie jest zapis o obowiązku noszenia maseczek. A skoro rząd proponuje ustawę z takim zapisem to przyznaje iż obecne rozporządzenia w tej sprawie są niezgodne z obowiązującym ustawodawstwem. Rząd ogłasza przepisy niezgodne z prawem, nakazuje policji ściganie ludzi na tej podstawie (do dzisiaj wypisano podobno 55 tys. mandatów za ich nieprzestrzeganie), sądy uchylają te mandaty a rząd po 7 miesiącach pisze ustawę której treść pośrednio przyznaje, że to co jest de facto nie obowiązuje. Tak wygląda dzisiaj demokratyczne państwo prawa a jak dodać 300 miliardowy deficyt to mamy jeszcze społeczną gospodarkę rynkową. Definicja: socjalizm to władza rad plus elektryfikacja była jednak dużo bardziej czytelna.
 • W Polsce szleje wirus grypy. Od początku września z objawami grypy i chorób grypopodobnych do lekarzy trafiło już ok 649 tys osób, a prawie 1,5 tys. było hospitalizowanych. To o 30 proc. więcej takich przypadków niż w analogicznym okresie w 2016 r . wynika z danych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.

  To jest wiadomość z RMF24 z dnia 26 października 2017 roku godz 15:26
  I co kto z was Polacy robi debili ? Pytanie czy w ogóle trzeba jeszcze z was robić ....
 • To CUD ! Epidemia wśród górników wygasła z chwilą ustania zagrożenia strajkami w kopalniach !!!
 • Holandia , Niemcy pozwy lekarzy przed trybunałem przeciwko kłamstwu covid 19 ! 7 tys lekarzy pozywa rząd w Holandii a w Polsce kasa 200 % pensja tak się sprzedaje matkę ! Pasożyty !
 • 10 testów na covid na jednej osobie wynik 50/50. Nie ma to jak test bez walidacji, testy wykrywające jakiegoś wirusa dosłownie jakiegoś. Co to za straszna choroba o której dowiemy się dopiero po testach. No cóż podobno głupich nie sieją.... Więcej telewizji ! A z drugiej strony ludzie którzy pokazują cały ten geszeft ! https://www.youtube.com/watch?v=7l_FSOFPzFg
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

W tych trudnych czasach przykłada się do...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...